« zpět

DOPROVODNÝ PROGRAM V RÁMCI AKCE HARLEM GLOBETROTTERS V OSTRAVĚ + VÝHODNÁ CENA VSTUPENEK PRO HRÁČKY SBŠ OSTRAVA

Vážené hráčky, rodiče a fanoušci SBŠ Ostrava,
podařilo se nám dohodnout spolupráci s pořadatelem akce Harlem Globetrotters, která proběhne v Ostravar aréně v sobotu 4.června od 19,00 hodin. Máte možnost rezervovat si vstupenku v ceně 600,– Kč za osobu. V případě zájmu prosím o objednávku u trenéra nebo trenérky vašeho týmu nebo na email sbsostrava@seznam.cz .Objednávku je možné zaslat nejpozději do úterý 31.5.2016. In­formace o akci najdete níže na této stránce.

V rámci akce odehrají starší minižákyně 2003/2004 SBŠ Ostrava přátelská utkání na palubovce haly, kde se bude konat večerní akce od 17.00 hodin proti chlapcům Snakes Ostrava. Na parkovišti před halou se bude konat turnaj 3×3, který bude pořádat SBŠ Ostrava ve spolupráci s pořadatelem akce. Hráčky SBŠ Ostrava mají turnaj zdarma. Informace najdete v letáku na této stránce dole.

INFORMACE O SKUPINĚ HARLEM GLOBETROTTERS
Harlem Globetrotters, americký exhibiční basketbalový tým, založil v roce 1926 v Chicagu manažerAbe Saperstein a o dva roky později ho pojmenoval po vyhlášené černošské čtvrti Harlem v New Yorku. Harlem Globetrotters je tým úžasných míčových kouzelníků a určitě nejlepším souborem tohoto sportu na světě. Jejich souhra, efektní akce a spousta srandiček baví miliony diváků po celém světě už 90 let. Během těchto let se v jejich dresu vystřídalo mnoho hráčů, kteří se prosadili i v NBA. Spousta smečovaných košů, alley-oop, exhibičních nahrávek, fint s míčem a dokonalého pohybu včetně vysokých výskoků, to je to, co diváci na basketbalu milují a chtějí vidět. Až už jde o exhibiční střely, smeče na trampolíně nebo soutěž v točení míčem na prstě. Klub má svého maskota, který se jmenuje Globbie, a také hymnu Sweet Georgia Blu. Jsou charakterističtí červeno-bílými šortkami a modrými dresy s přezdívakmi hráčů na zádech. Harlem Globetrotters slaví letos 90 let a v rámci jubilea zavítají opět po delší době i do Evropy. V České republice se představili již několikrát, například v roce 1995 v Ostravě, kde před víc než 11 tisíci diváky porazili o 4 body výběr NBA s hvězdami jako Manu Ginobili, Desmond Mason, Wally Scerbiak, Kobe Bryant, Jermaine O'Neal nebo Ben Wallace. Basketbalová show týmu Harlem Globetrotters je skvělý a fantastický zážitek, na který se vyplatí vyrazit společně s celou rodinou.

Ukázka z akce Harlem Globetrotters zde https://www.youtube.com/watch?…zpět na „NOVINKY V EXTRALIGOVÉM TÝMU ŽEN“pokračujte na „MATURANTKY NA 100%“