« zpět

IV. DÍL SERIÁLU O NAŠÍ ÚČASTI V ŽBL

Ve čtvrtém dílu seriálu se zaměříme na sezónu 2017/2018

Do nové sezóny jsme vstupovali s téměř totožnou sestavou jako z té předcházející. Příliš šťastnou ruku jsme neměli při výběru zahraničních posili a tak již po dvou kolech na těchto postech přišla výměna. Trojici Malena Wshington, Briona Brown a Bidged O Donnell po dvou kolech nahradily D Asia Chambers a Antoinette Thompson. Poslední dvě zmiňované se staly posilami s velkým P. Své první zápasy v ŽBL odehrály Andy Michňová a Gába Busková.

V celé sezóně jsme odehráli 28 utkání s bilancí 5 výher a 23 porážek. Do všech utkání zasáhly Adéla Smutná a Natálie Rašková. Nejvíce bodů nastřílela Anna Kubíčková, která dala 221 bodů o jeden bod méně dala Anežka Kopecká. Do hry zasáhlo 20 hráček.

Juniorky zopakovaly druhé místo z MČR. V semifinále vyřadily BA Sparta Praha. Ve finále bylo nad jejich síly USK Praha.

Svůj poslední zápas v našem dresu odehrála Klára Vojtíková, která je nejlepší střelkyní našeho klubu v ŽBL. Za tři sezóny nastřílela 665 bodů.

Na obrázku dres ze sezóny 2017/2019, změna výrobce dresu.

V dalším díle se podíváme na sezónu 2018/2019.zpět na „TRENÉRSKÉ OBSAZENÍ MLÁDEŽNICKÝCH DRUŽSTEV SBŠ OSTRAVA PRO SEZÓNU 2020/2021“pokračujte na „III. DÍL SERIÁLU O NAŠÍ ÚČASTI V ŽBL“