« zpět

KADETKY NA TURNAJI V LEVICÍCH NA 2.MÍSTĚ

SBŠ OSTRAVA – VASAS BUDAPEST 61:47
Body SBŠ:Miklíková 26, Michňová 12, Lindovská 11, Lipovská, Vašťáková, Konečná, Štěpánková, Chmielová a Ručková po 2, Frgalová, Koczonová a Haviarová 0
Komentář:Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a po 6 minutách jsme vedli 13:0. Snažili jsme se o celoplošnou obranu, která soupeřkám dělala problémy. Jen jednou ve druhém poločase se Vasas přiblížil na rozdíl 5-ti bodů. V útoku nám spolupráce ještě trochu skřípe, ale je vidět chuť a nasazení. První zápas v sezóně jsme zvládli a to se počítá!!!

SBŠ OSTRAVA – KOBANYAI DARASZAK BUDAPEŠŤ 53:52
Body SBŠ:Frgalová 15, Miklíková 11, Lindovská 10, Štěpánková 8, Michňová 4, Vašťáková, Chmielová a Ručková po 2, Haviarová 1, Lipovská, Konečná a Koczonová 0.
Komentář:Zápas jsme začali ospale. Holky evidentně soupeře podcenily a to se hrubě nevyplatilo. Soupeř vycítil šanci na dobrý výsledek a byl to boj až do konce včetně dramatické koncovky, ve které jsme neproměnili čtyři trestné hody.

BKŽ LEVICE – SBŠ OSTRAVA 74:45
Body SBŠ:Ručková 13, Frgalová 8, Vašťáková 6, Lipovská a Michňová po 5, Chmielová 4, Haviarová a Lindovská po 2, Konečná, Koczonová a Štěpánková 0.
Komentář.Poslední zápas turnaje byl zároveň zápasem finalovým. My jsme bohužel především výkonem v prvním poločase k dobrému utkání nepomohli :-( Soupeř nastoupil i s věkově juniorkami, ale to jako omluva nestačí. Zejména rozehrávačka a reprezentantka Kováčiková nám ukázala jak se hraje moderní basketbal plný rychlosti, soubojů a jednoduché hry 1–1. Byla to kvalitní lekce, která by nás mohla zase o kus posunout.

V turnaji jsme obsadili druhé místo. Odehráli jsme tři velice kvalitní zápasy. Musím přiznat, že výkony některých hráček mě příjemně překvapily, chytili při neúčasti jiných šanci za pačesy.

zpět na „ROZPIS TRÉNINKŮ DRUŽSTEV SBŠ OSTRAVA PRO SEZÓNU 2016/2017“pokračujte na „LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2016 - KOMENTÁŘE“