« zpět

KADETKY V TRUTNOVĚ NA 3.MÍSTĚ

Generálkou na startující sezónu byl pro kadetky turnaj v Trutnově. S jednou prohrou v základní skupině obsadily 3.místo.

SBŠ OSTRAVA-BK CHOMUTOV 64:61
Střelkyně SBŠ:Frgalová 14 (4×3,2/2), Michňová 13 (2×3,3/3), Ručková 9 (5/5), Lindovská 8, Miklíková 7 (1×3), Haviarová 7 (1×3), Lipovská 3 (2/1), Konečná 2, Vašťáková 1 (2/1), Przeczková 0
Komentář:Do 28 minuty mělo utkání celkem jednoznačný průběh v náš prospěch. Ve zbývajících 12 minutách jsme ukázali, jak nemá hrát extraligový tým. Naše nekoncentrace dala soupeři křídla a ten málem utkání otočil.

SBŠ OSTRAVA-LOKO TRUTNOV 53:74
Střelkyně SBŠ:Miklíková 15 (1/1), Lindovská 14, Ručková 10 (3×3,2/1), Frgalová 9 (1×3), Przeczková 8 (4/2), Michňová 7 (2/1), Vašťáková 4, Lipovská 4, Haviarová 3 (1×3), Konečná 0
Komentář:Sobotní ranní utkání jsme začali tak, jak jsme páteční skončili… Ve druhém poločase už naše hra měla extraligové parametry a zaslouženě jsme druhý poločas vyhráli o 21 bodů

SBŠ OSTRAVA-BK STUDÁNKA PARDUBICE 46:62
Střelkyně SBŠ:Miklíková 12 (1×3,3/1), Frgalová 9 (7/7), Michňová 9 (1×3,4/4), Przeczková 5 (2/1), Vašťáková 4 (4/2), Ručková 4 (2/2), Lindovská 2 (2/0), Haviarová 1 (2/1), Lipovská, Konečná 0.
Komentář:Vyrov­naný první poločas byl zajímavou podívanou. Ve druhém poločase převzaly Pardubice otěže zápasu a zaslouženě vyhrály.

SBŠ OSTRAVA-HB BASKET PRAHA 64:54
Střelkyně SBŠ:Miklíková 21 (5/5), Michňová 14 (1×3,2/1), Przeczková 9 (4/3), Konečná 6, Lipovská 4, Frgalová 4, Vašťáková 2, Haviarová 2, Lindovská 2, Ručková 0
Komentář:V boji o třetí místo jsme 28 minut prohrávali. V závěru jsme hlavně na obranné polovině hráli výborně a bronzové medaile vybojovali pro nás. Turnaj byl výbornou prověrkou před extraligou. Těší výhry nad EL soupeři Trutnov a HB a dobrý poločas s Pardubicemi.

zpět na „VYSOKÁ PORÁŽKA V ŽBL NA USK PRAHA“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 19.9. DO 25.9.2016 - HRÁLY SE OP U11,U12 A U13“