« zpět

MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U12 NA NÁRODNÍM FINÁLE U12 V OSTRAVĚ NA 2.MÍSTĚ

Mladší minižákyně U12 se zúčastnily v termínu 3.-5.5.2019 Národního finále, který náš klub pořádal.

Náš tým vedený trenérem Petrem Starostkou se v základní skupině utkal s týmy BK Strakonice (výhra 71:29) a BSK TJ Jičín (výhra 63:45).

Po dvou výhrách v základní skupině čekal na náš tým ve čtvrtfinále pražský tým USK Praha. Naše hráčky zvládly utkání opět skvěle a po vítězství 54:30 postoupily do semifinále.

V semifinále nastoupil náš tým proti druhému pražskému týmu BA Sparta Praha. Holky předvedly pěkný basketbal a po vítězství 57:38 postoupily do finále.

Ve finále se utkaly s týmem Sokola Hradec Králové. Přes výborný začátek se našemu týmu nepodařilo dotáhnout utkání do vítězného konce a nakonec prohrál 46:60.

I přes finálovou porážku si zaslouží celý tým vedený trenérem Petrem Starostkou pochvalu za celou sezónu.

SBŠ Ostrava na NF U12 reprezentovaly tyto hráčky: Klaudie Boleslavská, Barbora Chvílová, Mariana Bilanová, Sofie Kaducová, Veronika Polachová, Valerie Marcinová, Sára Grobařová, Veronika Vasileva, Karolína Vladíková, Klára Červenková, Petra Matějíčková, Nela Holaňová, Natálie Starostková, Karolína Kusynová, Vendula Šindlerová, Magda Varechová a Adéla Strakošová.

Pochvala patří rovněž všem rodičům našeho týmu U12 za spolupráci při pořádání NF U12.

Velmi pěkně byl po celou dobu turnaje zorganizován bufet.

Za sponzorské dary patří velký dík paní Kusynové, pánům Šindlerovi a Bilanovi, trenérovi Starostkovi.

Podle ohlasů většiny týmů se jim u nás na NF U12 velmi líbilo.zpět na „VE FINÁLOVÉM TURNAJI SUPERFINAL EGBL U16 JSME OBSADILI 8.MÍSTO“pokračujte na „24.ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO VELIKONOČNÍHO TURNAJE 2019 SKONČIL PRO NAŠE TÝMY ÚSPĚŠNĚ“