« zpět

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ U14 ZAHÁJILY ŽÁKOVSKOU LIGU VÍTĚZNĚ

Mladší žákyně U14 zahájily žákovskou ligu výhrami nad Bruntálem a Krnovem.

SBŠ OSTRAVA – SK BRUNTÁL 90:42
Body SBŠ:Starostková 25 (6/1), Potáčková 12 (1/0), Zvolánková 12, Blablová 9 (1×3b.), Vladíková 8, Němcová 7 (1/1), Vasileva 6 (2/0), Mančíková 4, Hrabovská , Urbánková 2, Malíková 2, Boleslavská Kl. 1 (2/1).
Komentář:V utkání s Bruntálem jsme byli od začátku lepším týmem a po zásluze jsme zvítězili. Všechny holky si zahrály a všechny bodovaly. Nejvíce nám bodově táhly Natka, Poty a Kača. Pochvala celému týmu bojovnost a nasazení.

SBŠ OSTRAVA – TJ LOKO KRNOV 81:38
Body SBŠ:Starostková 26, Potáčková 15 (8/7), Němcová 10 (4/2), Vladíková 9 (2/1), Mančíková 7 (2/1), Boleslavská Kl. 5 (4/1), Blablová 2, Zvolánková 2 (2/0), Malíková 2, Hrabovská 1 (2/1), Vasileva 0 ,Urbánková 0.
Komentář:Proti Krnovu jsme se pomalu rozjížděli a první čtvrtinu jsme prohráli 9:16. Od druhé čtvrtiny jsme zlepšili obranu, zrychlili hru a utkání dovedli do pohodového vítězství. Bodově se nejvíce dařilo Natce, Poty a Evě, která se po delší době vrátila k basketbalu, čemuž jsme všichni rádi. Pochvala celému týmu za bojovnost a nasazení a fanouškům za víkendovou podporu.

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 23.9. DO 29.9.2019“pokračujte na „PORÁŽKA V PŘÁTELSKÉM UTKÁNÍ PROTI PIEŠŤANSKÝM ČAJKÁM“