« zpět

NEJMLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U11 MAJÍ ZA SEBOU PRVNÍ MEZINÁRODNÍ TURNAJ V LOTYŠSKU

Nejmladší minižákyně SBŠ Ostrava se zúčastnily první mezinárodního turnaje v Lotyšsku. Pořadatelem turnaje EGBL bylo hlavní město Riga. Naše hráčky i přes velkou snahu nevyhrály ani jedno utkání a obsadily 8.místo. Nutno podotknout, že jsme hráli proti o rok až dva starším týmům. My jsme měli v týmu pouze dvě hráčky věkem mladší minižákyně.

Výsledky naše týmu:
Valmiera -SBŠ Ostrava 50:12
TT Riga – SBŠ Ostrava 43:13
Jugla – SBŠ Ostrava 43:10
Espoo Basket – SBŠ Ostrava 60:7
Tiip Soku KK – SBŠ Ostrava 35:5

Komentář trenéra Chmiela: Nastoupily jsme v kateg.U12 a od začátku vše bylo proti nám. Hráli jsme na velké koše, v obrané jsi mohl stát v bedně, v útoku soupeř stal v bedně a 3. vteřiny soupeřům a rozhodčím nic neříkali! O faulech už ani nemluvím, ale přesto naše holky bojovaly jak tygřice a nikomu nic nedarovaly. Byla to pro nás nová zkušenost a příště to bude mnohem lepší, prostě jsme si vybrali daň nováčka. Takže v lednu zase Riga a tentokrát to bude mnohem lepší!! Velké dík patří rodičům, kteří s námi jeli.

Turnaje se zúčasnily tyto hráčky:Vladíková Karolína, Chvílová Barbora,Bilanová Mariana , Polachová Veronika, Němcová Eva, Marcinová Valča, Červenková Klára, Matějičková Petra, Holaňová Nela, Kusínová Karolína, Šindlerová Vendy a Müllerová Kika.

Nejužitečnější hráčkou našeho týmu byla Kája Vladíková.zpět na „PORÁŽKA ŽEN V ŽBL V MLADÉ BOLESLAVI“pokračujte na „MLADŠÍ DOROSTENKY NA DRUHÉM TURNAJI EUROLIGY NA 6.MÍSTĚ“