« zpět

PORÁŽKA V ČESKÉM POHÁRU S KP BRNO 62:78

V rámci čtvrtfinále Českého poháru jsme podlehli na domácí palubovce týmu KP Brno 62:78.

Nejtěžší cestu do Fina 4 měly hráčky KP Brno. Ty zvítězily nad našim týmem až díky náporu v poslední čtvrtině 78:62. Královopolanky, které jsou v poslední době ve výborné formě, vedly po první čtvrtině o šest bodů a měly dobře nakročeno, druhá čtvrtina jim ale nevyšla do přestávky bylo skóre prakticky srovnané. Bitva to byla i po přestávce a nebýt toho, že se našemu týmu přestalo dařit v poslední čtvrtině a dali jsme jen šest bodů, mohlo to být drama až do konce.

SBŠ OSTRAVA – KP BRNO 62:78
Body SBŠ: Simpson 18, Dickey 15, Grbič, Markovič 9, Paťorková 5, Motyčáková 4, Ebenhöhová 2.
Fauly:19:19
TH:13/12:21/16
Trojky:8:6,
Rozhodčí:Hošek, Zatloukal, Kovář.

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 6.1. DO 12.1.2020“pokračujte na „VYSOKÁ PORÁŽKA ŽEN V RENOMIA ŽBL V HRADCI KRÁLOVÉ“