« zpět

PORÁŽKA V RENOMIA ŽBL NA USK PRAHA

Ženy SBŠ Ostrava prohrály v rámci 13.kola RENOMIA ŽBL na palubovce ZVVZ USK Praha 117:49.

Pohodlnou výhru si připsal ve 13. kole RENOMIA ŽBL pražský USK, když na domácí palubovce přehrál náš tým 117:49. V úvodu se naše hráčky slušně držely a po šesti minutách prohrávaly po koši Sary Dickey jen 13:14. Pak už se ale do konce prvního období neprosadily a USK patnácti body v řadě zápas prakticky rozhodl. Od té doby už Pražanky dominovaly hlavně díky Brionně Jones a vedly až o 73 bodů.

Hvězdou zápasu byla Brionna Jones, která nastřílela 36 bodů a přidala i 7 doskoků. Další čtyři její spoluhráčky daly alespoň jedenáct bodů v čele s devatenácti­bodovou Alyssou Thomas. Tři nejlepší střelkyně našeho týmu daly na 11 bodů, a to Sara Dickey, Ivana Grbič a Eilidh Simpson. Velký prostor dostaly naše dorostenky. Nejlépe si vedla Kateřina Ebenhöhová vstřelila za 23 minut 7 bodů.

ZVVZ USK PRAHA – SBŠ OSTRAVA 117:49
Body SBŠ:Dickey 11, Grbič 11, Simpson 11, Ebenhöhová 7, Markovič 4, Paťorková 3, Polášková 2, Motyčáková, Bačová a Pavlicová 0.
Fauly:16 : 25 TH:38/29 : 16/9

zpět na „MLADŠÍ DOROSTENKY U17 SE ZÚČASTNILY DRUHÉHO TURNAJE EGBL V LUBLINU“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 6.1. DO 12.1.2020“