« zpět

PORÁŽKA V ŽBL S TRUTNOVEM

V nejvyšší soutěži žen ŽBL jsme prohráli na domácí palubovce s BK Loko Trutnov 52:90.

Trutnovský tým odehrál utkání proti našemu týmu v plné sestavě včetně 3 zahraničních hráček. Naopak náš tým odehrál utkání pouze v české sestavě.

V první čtvrtině jsme dokázali se soupeřem držet krok, ale ve druhé čtvrtině už jasně dominoval náš soupeř a po zásluze zvítězil.

Našim hráčkám není co vytknout. Holky po celé utkání na hřišti bojovaly a do konce sezóny budou získávat zkušenosti.

SBŠ OSTRAVA – BK LOKOMOTIVA TRUTNOV 52:90
Body SBŠ:Kubíčková 18, Smutná 15, Vojtíková 7, Pavlicová 5, Kopecká 4, Milotová 2, Rašková 1, Muntágová 0, Frgalová 0, Busková 2.
Fauly: 13 :20 TH: 13/10 : 27/20 Trojky: 18/4 : 19/10 Diváci:40.

Víceprezident SBŠ Ostrava pan Jaroslav Bartoň:„Gratu­lujeme k zaslouženému vítězství soupeři. Naše mladá sestava se musí ještě hodně učit, aby mohla konkurovat basketbalově vyzrálým ženským hráčkám. Projevuje se na naší hře nezkušenost a náročnost sezóny.“

Trenér Trutnova pan Petr Kapitulčin: „Předsevzali jsme si, že Ostrava, která hraje v úzkém kádru ženy a dorostenky, musí být logicky dnes unavenější, protože přeci jen my máme rotaci tentokrát o něco širší. Chtěli jsme hrát rychle dopředu a to se nám povedlo. Za první poločas jsme dali 46 bodů po rychlých protiútocích, které domácí řešili fauly a mimo jiné jsme dnes měli výrazné vysoké procento střelby nad 50%, kromě poslední čtvrtiny. To se pak domácím přes veškerou snahu hraje špatně. Nám to dneska padalo. Hrozně dlouho jsme se nedostali přes 60 bodů, dneska jsme jich dali celkem 90, takže s výkonem až na poslední čtvrtinu jsem spokojen. Domácím přeji štěstí do dalších utkání a doufám, že jsme tu naši krizi (sérii porážek) prolomili a teď už budeme hrát jenom lépe.“

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 29.1. DO 4.2.2018“pokračujte na „PLES SBŠ OSTRAVA 2018 - POSLEDNÍ VOLNÉ VSTUPENKY !!!“