« zpět

PŘED VÁNOCEMI DVĚ PORÁŽKY S BK ŽABINY BRNO

Ve 12.kole nejvyšší soutěži žen ŽBL a ve 3.kole Českého poháru porážky s týmem BK Žabiny Brno.

O víkendu 15.-16.12.2018 jsme se utkali 2× s týmem BK Žabiny Brno. Nejprve v sobotu v rámci 12.kola nejvyšší soutěže žen a o den později v rámci 3.kola Českého poháru. V obou utkáních jsme odešli vysoko poraženi, ale zejména v prvním utkání v prvním poločase jsme předvedli velmi dobrý výkon.

V obou utkáních nám dělala velké problémy pivotka Marques Webb, která byla jednou z ústředních postav obou víkendových vítězství Žabin, které porazily náš tým vysoko, nejprve v sobotu v rámci ŽBL 100:53 a pak i v neděli v Českém poháru 122:62.

VYROVNANÝ POLOČAS, POTOM SMRŠŤ Do sobotního utkání jsme vstoupili výborně a výsledkem byl vyrovnaný první poločas (42:37). Druhý poločas jsme vůbec nezvládli. Ve 3.čtvrtině jsme vstřelili pouze 2 body a prohráli jí 2:27.

V NEDĚLI JASNO OD ZAČÁTKU V neděli jsme nastoupili bez několika hráček základní sestavy. Začátek byl poměrně vyrovnaný cca do 4.minuty, poté nás domácí tým jasně přehrál. I tak lze v utkání najít několik pozitivních věcí. „My hodnotíme pozitivně, že dnes nastoupily dvě kadetky a obě bodovaly, mladé hráčky dostaly také šanci. Prohráli jsme ale v základních věcech, jako je rychlost,“ uvedl asistent trenéra Ostravy Kamil Havrlant a doplnila jej pivotka Gabriela Busková: „Hráli jsme bez dvou rozehrávaček, které odjely na 1.ligu a bylo to vidět, dělalo nám problém rozehrávat míče.“

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
ŽENSKÁ BASKETBALOVÁ LIGA
BK ŽABINY BRNO – SBŠ OSTRAVA 100:53
Body SBŠ:Rašková 14, Hadačová 13, Corda 7, Smutná 5, Kopecká 5, Vymazalová 3, Pavlicová 2, Frgalová 2, Busková 2, Levinská 0, Šmeráková 0, Bačová 0.
Fauly:19 : 30 TH:46/31 : 18/12 Diváci:133

ČESKÝ POHÁR
BK ŽABINY BRNO – SBŠ OSTRAVA 122:62
Body SBŠ:Corda 18, Smutná 11, Šmeráková 10, Busková 6, Poláčková 6, Bačová 5, Vymazalová 2, Muntágová 2, Hadačová 2.
Fauly:11 : 24 TH:31/18 : 12/8 Diváci:50

zpět na „V TERMÍNU OD 10.12. DO 22.12.2018 SE HRÁLA MISTROVSKÁ UTKÁNÍ MLÁDEŽE“pokračujte na „TĚSNÁ PORÁŽKA ŽEN V 11.KOLE NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN SE SLOVANKOU MLADÁ BOLESLAV“