« zpět

PRVNÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ A TURNAJE JSOU ZA NÁMI

V minulých dnech odehrála družstva SBŠ Ostrava první přípravná utkání.

Ženy odehrály první dvě utkání proti euroligovému týmu Wisla Kraków. V obou utkáních odešel náš tým poražen po výsledcích v Krakově 45:80 a v Ostravě 36:71. Obě utkání proti silnému soupeři splnila svůj účel. Zahrály si všechny hráčky.

Juniorky U17 odehrály přípravná v Ružomberku proti juniorkám a zvítězily vysoko 92:23. Druhé utkání odehrály s 1.ligovým týmem žen Zvolena a opět dokázaly vysoko zvítězit. Výsledek bude doplněn.

Kadetky U17 se zúčastnily turnaje v Budapešti. Ve dvou utkáních dokázaly zvítězit a jednou odešly poraženy. Umístili se na konečném 2.místě.

Starší žákyně U15 spojené s týmem Javorníku (budeme hrát společnou soutěž DL U17 v sezóně 2017/18) se zúčastnily turnaje kadetek rovněž v Budapešti a po třech porážkách skončily na 4.místě. Všechna utkání však byla poučná.

Mladší žákyně U14 se stejně jako kadetky a starší žákyně zúčastnily turnaje v Budapešti. Po dvou porážkách a 1 vítězství se umístily na 3.místě.

Příprava pokračuje o tomto víkendu, kdy náš klub pořádá tradiční přípravný turnaj Ostrava Cup 2017.zpět na „OSTRAVA CUP – FOTOGRAFIE Z DRUHÉHO DNE TURNAJE“pokračujte na „BULLETINY TURNAJŮ JSOU ZVEŘEJNĚNY!!“