« zpět

SBŠ OSTRAVA BUDE POŘÁDAT 16.ROČNÍK OSTRAVA CUPU

Vážení fanoušci SBŠ Ostrava,
začátek sezóny se nám pomalu blíží a s ním i tradiční přípravný turnaj Ostrava Cup 2018 pro ženy a všechny mládežnické kategorie.

V současné době registrujeme zájem 63 týmů z ČR, Slovenska, Polska a Maďarska. Seznam přihlášených družstev najdete níže na této stránce.

Turnaj se bude konat v 7 dívčích a 3 chlapeckých kategoriích. Rozpis turnaje bude k dispozici o víkendu.

Rozpis turnaje najdete v dolní části této stránky.

Ženy / Women – Memoriál Jiřího Jurdy Chlapci / Boys U17
1. SBŠ Ostrava (CZE) 1. BK Snakes Ostrava modrá (CZE)
2. BK Nymburk (CZE) 2. KS SUDETY Jelenia Góra (POL)
3. Sokol Hradec Králové (CZE) 3. SKB Zlín (CZE)
4. Young Angels Košice (SVK) 4. BK Hladnov Ostrava (CZE)
  5. BBK Bánovce nad Bebravou (SVK)
Ženy / Women 6. BK Snakes Ostrava žlutá (CZE)
1. SBŠ Ostrava (CZE)  
2. TECHNIC Brno (CZE) Chlapci / Boys U14
3. Slovan Bratislava (SVK) 1. Zsíros Akadémia Köbánya (HUN)
4. MKS-MOS KARKONOSZE Jelenia Góra (POL) 2. ŠBK Handlová (SVK)
  3. BK Snakes Ostrava (CZE)
Děvčata / Girls U19 4. BK Junior Komárno (SVK)
1. SBŠ Ostrava (CZE) 5. BK Opava (CZE)
2. Sokol Hradec Králové (CZE) 6. SKB Zlín (CZE)
3. OSK Olomouc (CZE)  
4. MOSiR Bochnia (POL) Chlapci / Boys U12
5. Young Angels Košice (SVK) 1. Zsíros Akadémia Köbánya (HUN)
6. Basket Ostrava (CZE) 2. ŠBK Handlová (SVK)
7. BK Havířov (CZE) 3. BK Snakes Ostrava A (CZE)
8. Sokol Nusle (CZE) 4. BK Snakes Ostrava B (CZE)
  5. BK Gabko Senec (SVK)
Děvčata / Girls U17  
1. SBŠ Ostrava (CZE)  
2. Sokol Hradec Králové (CZE)  
3. HB Basket Praha (CZE)  
4. Young Angels Košice (SVK)  
5. BK Havířov (CZE)  
6. Sokol Nusle (CZE)  
7. SKB Zlín (CZE)  
8. BK Slovan Bratislava (SVK)  
   
Děvčata / Girls U15  
1. SBŠ Ostrava (CZE)  
2. Basket Ostrava (CZE)  
3. MKS-MOS Karkonosze Jelenia Góra (POL)  
4. BK Havířov (CZE)  
5. Sokol Nusle (CZE)  
   
Děvčata / Girls U14  
1. SBŠ Ostrava (CZE)  
2. HB Basket Praha (CZE)  
3. MBK Ružomberok (SVK)  
4. Basket Ostrava (CZE)  
5. TJ Loko Krnov (CZE)  
6. BK Havířov (CZE)  
7. Sokol Nusle (CZE)  
   
Děvčata / Girls U13  
1. SBŠ Ostrava (CZE)  
2. Basket Ostrava (CZE)  
3. MBK Ružomberok (SVK)  
4. Sokol Nusle (CZE)  
   
Děvčata / Girls U12  
1. SBŠ Ostrava (CZE)  
2. OSK Olomouc (CZE)  
3. HB Basket Praha (CZE)  
4. MBK Ružomberok (SVK)  
5. Young Angels Košice (SVK)  
6. TJ Loko Krnov (CZE)  
7. TJ OP Prostějov (CZE)  


zpět na „MEMORIÁL JIŘÍHO JURDY MÁ SVÉHO VÍTĚZE!! “pokračujte na „ŽENY SBŠ OSTRAVA BUDOU HRÁT V SEZÓNĚ 2018/2019 EUROPEAN WOMAN´S BASKETBALL LEAGUE“