« zpět

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 BUDOU SBÍRAT ZKUŠENOSTI V OBLASTNÍM PŘEBORU U13, ŽÁKOVSKÉ LIZE U14 A EVROPSKÉ LIZE EGBL U13

Starší minižákyně U13 čeká náročná sezóna v oblastním přeboru starších minižákyň U13 a dále budou sbírat cenné zkušenosti v žákovské lize mladších žákyň U14 + v evropské lize EGBL U13.

Náš tým je poskládán z hráček ročníku narození 2007 a 2008. Po velmi úspěšné sezóně v mladších minižákyních U12 zakončené stříbrnou medailí z Národního finále čeká na náš tým několik zásadních změn. První změnou je přechod na vysoké basketbalové koše. Další změnou je, že nejvýtiženější hráčky a opory týmu Natka Starostková, Sofie Kaducová, Verča Vasileva, Kája Vladíková a Klaudie Boleslavská byly přeřazeny o kategorii výše do mladších žákyň U14, které budou hrát s týmem U13 pouze v kvalifikaci o postup na NF + v evropské lize EGBL, a tak se budou v týmu hledat nové osobnosti a vůdkyně.

Našim cílem je dále pokračovat na rozvoji jednotlivých hráček a také na jejich pozitivním vztahu k basketbalu a všeobecně ke sportu.

Družstvo po dlouhé úvaze bude hrát oblastní přebor starších minižákyň U13, žákovskou ligu mladších žákyň U14 (SBŠ B) a evropskou ligu EGBL U13.

Předpokládaná sestava: Mariana Bilanová, Klára Červenková, Sára Grobařová, Nela Holaňová, Bára Chvílová, Kája Kusynová, Petra Matějíčková, Valča Marcinová, Venda Šindlerová, Magda Varechová + další hráčky 2008.

Trenér:Martin Večerka, asistent:Jiří Hlaváč

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Soutěž Utkání
21.9.2019 ŽL U14 OSK Olomouc – SBŠ Ostrava B
22.9.2019 ŽL U14 Valmez – SBŠ Ostrava B
28.-29.9.2019 OP U13 Valmez – SBŠ Ostrava
5.10.2019 ŽL U14 SK Bruntál – SBŠ Ostrava B
6.10.2019 ŽL U14 TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava B
12.-13.10.2019 OP U13 SBŠ Ostrava – Basket Ostrava
19.10.2019 ŽL U14 Basket Ostrava – SBŠ Ostrava B
20.10.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava A – SBŠ Ostrava B
26.-27.10.2019 OP U13 SKB Zlín – SBŠ Ostrava
2.11.2019 ŽL U14 BK Havířov – SBŠ Ostrava B
3.11.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – BK Havířov
14.-17.11.2019 EGBL U13 Turnaj Tallinn (Estonsko)
16.11.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – Valmez
17.11.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – OSK Olomouc
23.-24.11.2019 OP U13 SBŠ Ostrava – BK Havířov
30.11.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – TJ Loko Krnov
1.12.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – SK Bruntál
7.-8.12:2019 OP U13 TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava
14.12.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – SBŠ Ostrava A
15.12.2019 ŽL U14 SBŠ Ostrava B – Basket Ostrava
21.-22.12.2019 OP U13 SBŠ Ostrava – BK Frýdek-Místek
18.-19.1.2020 OP 13 SBŠ Ostrava – Valmez
1.-2.2.2020 OP U13 Basket Ostrava – SBŠ Ostrava
13.-16.2:2020 EGBL U13 Turnaj Minsk (Bělorusko)
15.-16.2.2020 OP U13 SBŠ Ostrava – SKB Zlín
14:-15.3.2020 OP U13 BK Havířov – SBŠ Ostrava
26.-29.3.2020 EGBL U13 Turnaj Liepaja (Lotyšsko)
28.-29.3.2020 OP U13 SBŠ Ostrava – TJ Loko Krnov
25.-26.4.2020 OP U13 BK Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava

Od 1.1.2020 bude rozlosována nadstavba ŽL U14.



zpět na „LETNÍ BASKETBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2019“pokračujte na „MLADŠÍ ŽÁKYNĚ U14 NALOSOVÁNY DO SKUPINY F“