« zpět

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 NA TURNAJI EGBL V TALLINNU NA 5.MÍSTĚ

Starší minižákyně U13 SBŠ Ostrava se umístily v termínu 14.-17.11.2019 na prvním turnaji European Girls Basketball League v estonském Tallinnu na 5.místě.

VÝSLEDKY NAŠICH UTKÁNÍ
ZÁKLADNÍ SKUPINA:
SBŠ Ostrava – SC Audentes 50:38
SBŠ Ostrava – BC Horizont RCOP 55:36
Pomerania – SBŠ Ostrava 73:23

o 5–8 místo
SBŠ Ostrava – Pchyolki 75:23

o 5–6 místo
SBŠ Ostrava – BC Horizont RCOP 65:34

Komentář trenérů:Do Tallinnu jsme jeli oslabeni o 2 hráčky (Natky S. a Klárky Č.). Na programu bylo 5 utkání. 1 den jsme hráli se dvěma silnými týmy Audentes a Horizont. Naše hráčky podaly výborný výkon. Plnily vše co jsme si řekli v obraně a útoku. Oba tyto zápasy jsme s přehledem vyhráli. V sobotu nás čekal poslední zápas ve skupině s Polským týmem. Se soupeřem jsme drželi krok jen v první čtvrtině. Od druhé čtvrtiny nás soupeř předčil ve všech činnostech a zápas jsme prohráli vysokým rozdílem. Tato prohra nás odsunula až na třetí místo ve skupině. Proto jsme již nemohli hrát o medaile na turnaji. Bylo to pro nás velké zklamání. Zbylá dvě utkání ve skupině o páté místo jsme vyhráli a umístili jsme se na pátém místě v turnaji s 1 prohrou. Pro naše hračky byl turnaj velkým přínosem jak v hráčském, tak i v osobním životě. Všechny hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. My trenéři hodnotíme turnaj velice pozitivně. Pro hráčky velká zkušenosti v těžkých zápasech.

Za finanční podporu děkujeme vedení Moravskoslezského kraje a městu Ostrava !!!zpět na „VÍTĚZSTVÍ V DOHRÁVCE 1.KOLA RENOMIA ŽBL NAD STRAKONICEMI“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 11.11. DO 17.11.2019“