« zpět

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 SBÍRALY ZKUŠENOSTI NA TURNAJI V KYJOVĚ

Starší minižákyně U13 se zúčastnily turnaje v Kyjově.

VÝSLEDKY NAŠEHO TÝMU
ZÁKLADNÍ SKUPINA
SBŠ OSTRAVA – BK STUDÁNKA PARDUBICE „B“ 34:42
SBŠ OSTRAVA – SLANÝ 39:41
SBŠ OSTRAVA – JISKRA KYJOV 37:37 PP

UTKÁNÍ O 13.-16.MÍSTO
SBŠ OSTRAVA – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU chlapci 43:23
SBŠ OSTRAVA – JISKRA KYJOV chlapci 47:29

Komentář trenérů:Do Kyjova jsme přijeli v pořádku. Bohužel první zápas holky byly ještě ve vlaku a prohráli jsme s Pardubicemi 34:42. Další zápas jsme prospali a prohráli se Slaným 41:39. Třetí zápas ve skupině hráčky po boji urvaly výhru v prodloužení 37:31 s Kyjovem. Zápas proti klukům ze Žďáru – výhra 43:23. Třetí zápas v řadě a zase výhra s Kyjovem 47:29 . Naše výkony mají stoupající tendenci. Dobře obsazený turnaj byl pro naše hráčky přínosem jak v hráčském i v osobním životě. Oba trenéři hodnotí turnaj pozitivně.zpět na „O VÍKENDU ZAČALY MISTROVSKÉ SOUTĚŽE MLÁDEŽE“pokračujte na „ŽENY HRÁLY PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ PROTI KP BRNO A MBK A.DUBČEKA BRATISLAVA “