« zpět

TŘETÍ PORÁŽKA V ŽBL VE 3.KOLE V HRADCI KRÁLOVÉ

Ve 3.kole ženské extraligy hrálo naše družstvo na půdě silného Hradce Králové. Bohužel jsem odehráli velmi špatně první poločas (52:27). Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší, ale skóre už se nám nepodařilo otočit a prohráli jsme 95:68. Bodově se nejvíce prosadily Wingate, Canty a Butts. Na palubovku se dostalo všech 12 hráček, z toho 7 dorostenek. Po 3.kole jsme s bilancí 0–3 na 10.místě. V neděli 9.10.2016 náš čeká na domácí palubovce Slovanka Mladá Boleslav od 15,00 hodin v hale Tatran. Doufejme, že se konečně dočkáme prvního vítězství.

SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ SBŠ OSTRAVA 95:68
Body SBŠ:Wingate 20, Canty 18, Butts 12, Vojtíková 9, Smutná 4, Kopecká 4, Pavlicová 1, Miklíková 0, Kubíčková 0, Milotová 0, Galvasová 0.
Fauly: 18 : 18 TH: 18/17 : 13/8 Doskoky: 41 :29

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 3.10. DO 9.10.2016“pokračujte na „PERNAMENTKY NA DOMÁCÍ UTKÁNÍ EXTRALIGY ŽEN V PRODEJI“