« zpět

UTRÁPENÉ VÍTĚZSTVÍ NAD CHANCE U19 STRAKONICE V ŽBL

V neděli 16.10.2016 jsme hostili v rámci 6.kola ŽBL na domácí palubovce v hale Tatran tým Chance U19 Strakonice. Celé utkání pro nás bylo doslova trápení, Nedokozali jsme proměňovat ani ty nejvyloženější střelecké pozice. Díky neúspěšným setřeleckým pokusům se tak soupeř držel prakticky po celé utkání na dostřel. Až v záběru utkání proměnili pár volných střel, zlepšili obranu a nakonec došli k vítězství 67:57, Bodově nás v tomto utkání táhly Brioyna Canty, Brandi Wingate a Klára Vojtíková. Statistiky z utkání + názory trenérů najdete níže na této stránce.

SBŠ OSTRAVA – CHANCE U19 STRAKONICE 67.57
Body SBŠ:Canty 22, Vojtíková 13, Wingate 12, Butts 8, Galvasová 4, Rašková 4, Pavlicová 2, Kopecká 2, Kubíčková 0, Smutná 0.
Body Strakonice:Ky­selová 15, Traubová 10, Dudáčková 9, Petrušková 7, Musilová 6, Rybová 6, Holubová 4, Svobodová 0, Kohoutová 0.
Fauly:16 : 20 Doskoky:42 : 41 TH:17/11 : 12/10 Diváci:150

Komentář trenéra Jányho:Soupeř byl mimořádně houževnatý – museli jsme být stále ve střehu. To, že byla první polovina zápasu pouze o bod mi vůbec nepřekáželo, protože mám rád takové poločasy, kde je malý bodový rozdíl. Hráčky to udržuje v neustálém napětí a nedovolí jim to zlehčovat nástup do hry. V druhém poločase jsme se hodně trápili. Měli jsme mnoho pozic, které jsme neproměnili a z toho vznikaly rychlé protiútoky soupeře. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný. V závěru jsme si vytvořili mírný náskok čtyř bodů a dobrou obranou jsme si vybojovali vítězství.

Komentář asistenta trenéra Mužíka:Předvedli jsme velice dobrý výkon. V naší mladé sestavě jsme povedenou hrou dokázali domácí družstvo až do úplného závěru držet v napětí. Chtěli bychom pochválit hráčky, které tuto soutěž hrají prvním rokem, obzvláště Danielu Kyselovou, která donedávna nastupovala v dorostenecké lize a dneska se tady měří se zahraničními hráčkami.

zpět na „DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA SPORTOVNÍM GYMNÁZIU V OSTRAVĚ“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 10.10. DO 16.10.2016“