« zpět

V 17.KOLE NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN PORÁŽKA S KP BRNO 57:86

Basketbalistky KP Brno si dojely k nám pro hladkou výhru 86:57. Náš tým v zápase ani jednou nevedla, první čtvrtinu prohrál o deset bodů a když pak druhá desetiminutovka skončila debaklem 31:12, bylo o vítězkách zápasu prakticky rozhodnuto. Náš tým uhrál alespoň ve druhé půli vyrovnané utkání.

Celá základní pětka Brna se dostala do dvouciferných čísel, nejlepší byla se 17 body Edita Šujanová, třináct bodů přidala Michaela Stará. Náš tým vedla dvanáctibodová Anežka Kopecká. Ines Corda dala 10 bodů.

SBŠ OSTRAVA – KP BRNO 57:86
Body SBŠ:Kopecká 12, Corda 10, Tac 9, Waters 8, Hadačová 7, Saba 5, Smutná 2, Rašková 2, Busková 2, Muntágová 0.
Fauly:14 : 20 Diváci:100

Asistent trenéra SBŠ Ostrava Ladislav Pavlát:„Do utkání jsme vstoupili hodně špatně. Nedávali jsme lehké a otevřené střely. Naopak soupeř měl velice dobrou úspěšnost zakončení. Prakticky v prvních 20 minutách diktoval tempo hry. Po prostřídaní na obou stranách se hra v druhém poločase trošku vyrovnala. Dostaly příležitost české hráčky a myslím si, že některé z nich si svým výkonem řekly o více minut v dalších zápasech. Ve středu nás čeká velice důležité utkání se Strakonicemi, které potřebujeme vyhrát, abychom se udrželi ve hře o play off.“

Martin Pospíšil (trenér KP Brno):V prvním poločase jsme dominovali a předváděli basket jaký chceme ukazovat. Je trochu škoda, že po změně stran jsme polevili a nechali soupeře hrát jeho stylem. Byli jsme lehkovážní, to se nesmí stávat. Musíme zapracovat na tom, abychom hráli konzistentně. Ostrava má svoji kvalitu, mladé naděje podporují cizinky, vítězství si ceníme!”zpět na „V DOHRÁVCE 13.KOLA ŽBL JSME PORAZILY U19 CHANCE STRAKONICE 77:59“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 28.1. DO 3.2.2019“