« zpět

V 8.KOLE NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN RENOMIA ŽBL PORÁŽKA NA DOMÁCÍ PALUBOVCE S KP BRNO

V rámci 8.kola nejvyšší soutěže žen RENOMIA ŽBL jsme prohráli na domácí palubovce s týmem KP Brno 65:84.

Ve šlágru osmého kola, který si speciálně vybral i štáb RENOMIA ŽBL veze KP Brno cennou výhru z naší palubovky v poměru 84:65. Náš tým zvládl odehrát kvůli pohárovým povinnostem dosud jen čtyři ligové zápasy. Královopolanky prokázaly svou kvalitu hned v první čtvrtině, ve které ani jednou neprohrávaly a díky šesti bodům v řadě v poslední minutě utekly do mírného náskoku. Na ten nedokázal náš tým v čele se zahraničními posilami zareagovat a po koši Veroniky Remenárové to bylo ve třinácté minutě o patnáct bodů. Náš celek předvedl jeden nápor, a to v závěru druhé čtvrtiny, kterým se přiblížil na osm bodů rozdílu, to ale Brňanky nerozhodilo a v poklidu držely jisté vedení až do závěru.

Velmi dobře rozloženou ofenzivu vítězek vedlo se 14 body trio Veronika Remenárová (osm doskoků), Gabriela Andělová a Michaela Stará. Náš tým se opíral o výkony Sary Dickey (18 bodů) a Tiffany Jones (16 bodů a 13 doskoků).

SBŠ OSTRAVA – KP BRNO 65:84
Body SBŠ:Dickey 18, Jones 16, Simpson 12, Bačová 9, Grbič 4, Murray 4, Mikliková 2, Pavlicová, Grbič a Polášková 0.