« zpět

V 9.KOLE RENOMIA ŽBL PROHRÁLY ŽENY SBŠ OSTRAVA NA PALUBOVCE SLAVIE PRAHA

Pátou porážku v letošním ročníku RENOMIA ŽBL utržily naše ženy, když v devátém kole prohrály na palubovce Slavie Praha 79:60.

Jedenadvacet dní pauzy měla pražská Slavia mezi zápasy RENOMIA ŽBL. Nerozehranost byla na domácích hráčkách v úvodu patrná a náš tým i přes náročné cestování vypadal jako svěžejší tým. Červenobílý tým vedl v úvodu 6:2, pak bylo srovnáno 10:10, ale v závěru čtvrtiny kraloval náš celek SBŠ a utekl do dvouciferného vedení. Obraz hry se ale úplně otočil ve druhé čtvrtině, kdy kralovala zase Slavia a v poločase bylo skóre srovnané.

Po rozháraném prvním poločase se hrál ve třetí čtvrtině vyrovnaný basketbal, když se skóre přelévalo ze strany na stranu a oba týmy se střídaly ve vedení. Náš tým mírný náskok neudržel a před poslední čtvrtinou ztrácel čtyři body. Tím však vyrovnaný zápas skončil, protože Slavia kompletně ovládla poslední čtvrtinu poměrem 31:16 a pohlídala si poklidný závěr utkání.

Pražanky k výhře dovedla Nizozemka Richelle Van Der Keijl, která nastřílela 25 bodů a přidala i osm doskoků, devatenáct bodů dodala Petra Bakajsová. Náš tým vedla s 15 body Britka Eilidh Simpson s 15 body, o bod méně přidala Sara Dickey.

BLK SLAVIA PRAHA – SBŠ OSTRAVA 79:60
Body SBŠ:Simpson 15, Dickey 14, Jones 9, Murray 8, Grbič 5, Pavlicová 3, Miklíková 2, Bačová 2, Polášková 2.

Fauly:20 : 22
TH:24/16 : 14/10
Trojky:11/3 : 24/8
Doskoky:37 : 38
Diváci:87zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 18.11. DO 24.11.2019“pokračujte na „VÍTĚZSTVÍ V DOHRÁVCE 1.KOLA RENOMIA ŽBL NAD STRAKONICEMI“