« zpět

V POSLEDNÍM UTKÁNÍ RENOMIA ŽBL PORAŽÍME NA DOMÁCÍ PALUBOVCE TRUTNOV

Ve středu 11.3. od 19:15 hodin nastoupil náš tým žen k poslednímu utkání sezóny v hale Tatran proti BK LOKO Trutnov a po velmi dobré první čtvrtině zvítězil 76:64.

Poprvé v nadstavbové části padly basketbalistky Trutnova, které nestačily v divokém zápase na náš tým 64:76. Zápas odstartovala málo vídaná první čtvrtina, kterou náš tým ovládl poměrem 33:8 a prakticky rozhodla o svém vítězství. Trutnov pak vyhrál druhou čtvrtinu o 10 bodů a povedlo se jim vrátit zápas do běžných mezí, na větší dramatizaci ale Východočešky neměly a pod rozdíl 10 bodů se dostaly jen krátce v závěru.

Náš tým se opíral o skvělý výkon Neveny Markovič, která zvládla za 37 minut 20 bodů a 21 doskoků, sedmnácti body ji doplnila Ivana Grbič. Trutnov spoléhal na Bailee Cotton a jejích 15 bodů, o dva body méně zvládla Anna Rylichová.

SBŠ OSTRAVA – BK LOKO TRUTNOV 76:64
Body SBŠ:Markovič 20, Grbič 17, Dickey 14, Motyčáková 12, Paťorková 7, Miklíková 6, Polášková 0, Bačová 0.
Fauly:18:19 Doskoky:41:32 Trojky:19/8:16/6 TH:19/16:13/8

zpět na „SKONČILA RENOMIA ŽBL A NAŠE ŽENY OBSADILY KONEČNÉ 6. MÍSTO“pokračujte na „ČESKO VYHLÁSILO STAV NOUZE - TRÉNINK A UTKÁNÍ VŠECH DRUŽSTEV SBŠ OSTRAVA JSOU ZRUŠENY “