« zpět

VÍTĚZSTVÍ EXTRALIGOVÝCH ŽEN NA PALUBOVCE SLOVANKY MLADÁ BOLESLAV

V prvním utkání nejvyšší soutěže žen zvítězily naše ženy na palubovce Slovanky Mladá Boleslav 77:64.

První zápas v sezóně odehrál náš tým s novým kádrem na palubovce Slovanky Mladá Boleslav. Do zápasu jsme vstoupili úžasně a za dvě a půl minuty vedly 10:0. Domácí ale zabojovali a už v závěru první čtvrtiny se dostali na rozdíl jediného bodu. Náš tým zvládl dobře úvod druhé desetiminutovky, ale Slovanka se nedala a tři minuty před přestávkou bylo po trojce Petry Malíkové jedinkrát v zápase vyrovnáno. Naše hráčky pak dokázaly odskočit do dvouciferného rozdílu, a i když Slovanka dotírala, své vedení si uhlídaly až do konce. Hvězdy zápasu byly pro náš tým v podobě zahraničních posil, Sara Dickey dala 23 bodů, Tiffany Jones přidala 19 bodů a 17 doskoků, Eilidh Simpson nastřílela 16 bodů. Domácí vedla s 11 body Samra Omerbahšič, do dvouciferných čísel se dostala ještě s 10 body Petra Malíková.

SLOVANKA MLADÁ BOLESLAV – SBŠ OSTRAVA 64:77
Body SBŠ:Dickey 23, Jones 19, Simpson 16, Dukič 7, Bačová 5, Frgalová 3, Murray 2, Polášková 2, Busková 0, Grbič 0, Miklíková 0.
Fauly:16 : 19 TH:9/4 : 21/16 Trojky:4 : 9 Diváci:150

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 30.9. DO 6.10.2019“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 23.9. DO 29.9.2019“