« zpět

VÍTĚZSTVÍ V DOHRÁVCE 1.KOLA RENOMIA ŽBL NAD STRAKONICEMI

V dohrávce 1.kola RENOMIA ŽBL jsmd porazili na domácí palubovce tým Strakonice U19 Chance vysoko 90:45.

Naše basketbalistky přehrály v dohrávce úvodního kola RENOMIA ŽBL strakonický tým Chance 90:45 a odskočily svému soupeři z předposledního místa tabulky. Hostující hráčky zůstávají i po osmém zápase letošního ročníku bez výhry. Naše hráčky udaly jasný ráz duelu ve druhé čtvrtině. Už v té první se dostaly do dvouciferného vedení, v té druhé pak rozstřílely soupeřky 24:8 a zlomily odpor Strakonic. Ve velmi dobrém útoku i agresivní obraně pokračovaly naše hráčky i po přestávce, a nakonec vedly až o třiapadesát bodů. Hvězdou zápasu byla Britka Eilidh Simpson, která se blížila ceněnému triple double s 20 body, třinácti doskoky a osmi asistencemi. Devatenáct bodů přidala Sara Dickey a dvanáct Ivana Grbič. Nejlepší hráčkou poražených byla kapitánka Karolína Fadrhonsová se 14 body a 11 doskoky. Poprvé nastoupila v našem dresu Anička Paťorková, která k nám hostuje z BK Havířov. Náš tým zavítá v sobotu do Prahy na palubovku Slavie, Strakonice doma přivítají v pátek USK Praha.

SBŠ OSTRAVA – U19 CHANCE STRAKONICE 90:45
Body SBŠ:Simpson 20, Dickey 19, Grbic 12, Murray 10, Jones 8, Miklíková 8, Paťorková 7, Pavlicová 4, Polášková 2, Bačová 0.

Fauly:17 : 18
TH:22/18 : 11/6
Trojky:18/8 : 17/3
Doskoky:63 : 29
Diváci:60

Komentáře trenérů najdete zde: https://youtu.be/R0fp3hYsbyszpět na „V 9.KOLE RENOMIA ŽBL PROHRÁLY ŽENY SBŠ OSTRAVA NA PALUBOVCE SLAVIE PRAHA “pokračujte na „STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 NA TURNAJI EGBL V TALLINNU NA 5.MÍSTĚ“