« zpět

VÍTĚZSTVÍ V ŽBL NAD TÝMEM TEAMSTORE BRNO

V 16.kole nejvyšší soutěže žen jsme vyhráli v Brně nad týmem Teamstore Brno 85:66.

Třetí výhru v sezoně, ale druhou v řadě získaly naše ženy, které zvítězily po domácím skolení Slavie i na palubovce kolegyň ze spodních pater tabulky Teamstore Brno, kde zvítězily 85:66. Výhra se však nerodila lehko, hlavně v prvním poločase, kdy se skóre několikrát převracelo ze strany na stranu a mírné vedení si získal náš tým až v úplném závěru druhé čtvrtiny. To nás však nastartovalo a závěr poločasu se ukázal být zlomem mezi oběma týmy. Pak už byl náš tým jasně lepší a cennou třetí výhru v ročníku si kontroloval. K té pomohla výrazně Američanka Chelsea Waters 23 body a 13 doskoky, čtrnáct bodů doručila Acheil Tac, jedenáct bodů a deset doskoků Sarah Saba. Střeleckou hvězdou Brna byla Tereza Zítková s 21 body, na sedmnáct bodů se dostala Karolína Jandová.

TEAMSTORE BRNO – SBŠ OSTRAVA 66:85
Body SBŠ:Waters 23, Tac 14, Corda 11, Saba 11, Hadačová 10, Rašková 7, Kopecká 6, Smutná 3, Pavlicová 0, Muntágová 0, Busková 0.
Fauly:24 : 26 TH:24/17 : 29/22 Trojky:26/5 : 22/5 Diváci:71

Rostislav Měch (trenér SBŠ Ostrava):„Přijeli jsme sem dnes vyhrát, což se povedlo. Rozhodl podle mě začátek druhého poločasu, který jsme měli hodně dobrý hlavně Chelsea Waters se dařilo. Taktika do druhého poločasu byla zjednodušit hru a hrát více protiútoků a hlavně nepustit domácí k trojkovým střelám.“zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 28.1. DO 3.2.2019“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE OD 21.1. DO 27.1.2019“