« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 1.1.2018 DO 7.1.2018

V týdnu od 1.1.2018 do 7.1.2018 se hrálo celkem 15 mistrovských utkání mládeže. Juniorky vyhrály v extralize na domácí palubovce nad Slovankou Praha. Béčko juniorek hrálo 1–1 v dorostenecké lize, prohrálo v béčkem Žabiny Brno a vyhrálo v Kyjově. Starší žákyně zvítězily v žákovské lize nad Pelhřimovem a Tišnovem. Béčko starších žákyň vyhrálo 2× nad Basketem Ostrava v nadregionální soutěži. Starší minižákyně U13 vyhrály v oblastním přeboru chlapců 2× nad Hladnovem Ostrava. V oblastním přeboru starších minižákyň U13 hrály naše hráčky 1–1 s Lipníkem nad Bečvou. Nejmladší minižákyně U11 vyhrály v oblastním přeboru chlapců nad Snakes Poruba. V soutěži děvčat hrály 1–1 s Bruntálem. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
EXTRALIGA JUNIOREK – U19
SBŠ OSTRAVA – SLOVANKA PRAHA 80:51

DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
BK ŽABINY BRNO „B“ – SBŠ OSTRAVA „B“ 69:55
Body SBŠ B:Polášková Beáta 13, Marethová Marie 10, Kramplová Veronika 10, Pastrňáková Nela 10, Havlíčková Jolana 6, Bačová Alena 4, Krmaschková Annika 2.
Komentář:Do Brna s favorizovaným soumeřem jsme jeli pokusit se uhrát co nejlepší výsledek . Naše hráčky v úvodu utkání soupeře zaskočily a výbornou hrou a nasazením jsme vyhráli první čtvrtinu ( 22 : 18 ). Soupeř byl v plné síle a točil proti nám všechny hráčky. Bezvadně jsme hráli i druhou čtvrtinu, po které byl stav utkání 37 : 37. Ve druhé polovině utkání se již projevila vyzrálost starších a vyspělejších hráček. Utkání jsme po vyborném a bojovném výkonu prohráli o 14 budů. Všechny hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení . Utkání však poznamenalo zranění 3 našich hráček, kdy rozhodčí pustili příliš dvrdou hru a píšťalka zaznívala spíše jen sporadicky. Asistent trenéra Hlaváč Jiří.

JISKRA KYJOV – SBŠ OSTRAVA „B“ 53:76
Body SBŠ B:Kramplová Veronika 22, Procházková Nell 20, Havlíčková Jolana 20, Marethová Marie 5, Krmaschková Annika 4, Bačová Alena 3, Pastrňáková Nela 2.
Komentář:Do Kyjova jsme přijeli vyhrát. Náš tým byl však po sobotním utkání hodně oslaben a nebylo jasné, která z hráček bude schopená nastoupit. Utkání začalo velice bojovně a tvrdě. Soupeř byl v plné síle a nechtěl nám nic dát zadarmo. Jen těžce jsme překonávali jejich vytaženou obranu. Naše hráčky však výborně bránily a trojice Krmaschková Annika, Bačová Alena a Havlíčková Jolana vybojovaly spoustu míčů a zápas jsme dostali pod kontrolu. Soupeře jsme přehráli především rychlým protiútokem. V zápase nás příjemně překvapil výkon Procházkové Nell, Která zaznamenala v utkání 20 bodů. Asistent trenéra Hlaváč Jiří.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SBŠ OSTRAVA – BK SOJKY PELHŘIMOV 78:63

SBŠ OSTRAVA -SKB TIŠNOV 110:39

NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SBŠ OSTRAVA „B“ – BASKET OSTRAVA 64:19

BASKET OSTRAVA – SBŠ OSTRAVA „B“ 40:76

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKŮ – U13
SBŠ OSTRAVA – BK HLADNOV OSTRAVA 51:21, 62:30
Body SBŠ 1.utkání:Capíková 16, Kovářová 8, Šlachtovská 7 (2/1), Zdeňková 6 (3/1), Chamradová 4 (2/0), Kotalová 4, Juřicová 2 (2/0), Boleslavská 2 (2/0), Seberová 2
Body SBŠ 2.utkání:Kovářová 14(2/0), Kotalová 14, Capíková a Chamradová 8, Seberová 6, Zdeňková 4 (1/0), Šlachtovská 4, Juřicová 2 (2/0), Boleslavská 2
Komentář:?:Holky odvedly skvělý výkon, všechny chválím.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U13
SBŠ OSTRAVA – BK LIPNÍK NAD BEČVOU 15:34, 29:16
Body SBŠ 1.utkání:Kovářová 8, Moricová 3 (2/1), Zvolánková a Mančíková 2, Juřicová 0 (2/0), Potáčková, Blablová, Kočerhová, Pavelková, Němcová, Müllerová a Hrabovská 0.
Body SBŠ 2.utkání:Kovářová 10, Němcová 5 (2/1), Potáčková 4, Blablová 2 (2/0), Moricová 2 (2/0), Pavelková, Müllerová a Mančíková 2, Kočerhová, Zvolánková, Juřicová a Hrabovská 0.
Komentář:Výkon v prvním zápase byl tragický. Asi bylo třeba prvně vyběhat cukroví, než holky začaly hrát basket :) Naštěstí se holky rozehrály a v druhém zápase začaly hrát svojí hru. Za výkon musím zvlášť pochválit Lucku Kovářovou, která se konečně do zápasu pořádně opřela.

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKŮ – U11
SBŠ OSTRAVA – BK SNAKES PORUBA

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
SK BRUNTÁL – SBŠ OSTRAVA 41:30, 27:67
Body SBŠ 1.utkání:Staros­tková 13, Vladíková 6,Boleslavská 4, Kaducová 2, Červenková 2, Holaňová 2, Šindlerová 2.
Body SBŠ 2.utkání:Staros­tková 14, Vasileva 12, Vladíková 12, Boleslavská 8, Grobářová 8, Červenková 4, Matějíčková 2, Marcinová 2, Poláchová 2, Kaducová 2.
Komentář:Z naší strany hrozný basket a nevidím důvod někoho chválit. Byla to facka před kvaldou. Snad pomůže a my se vzpamatujeme a začneme zase hrát naši hru.zpět na „VYSOKÁ PORÁŽKA ŽEN V ŽBL S USK PRAHA“pokračujte na „ŽENY PROHRÁLY VE 14.KOLE V NYMBURKU“