« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 16.12. DO 22.12.2019

V týdnu od 16.12. do 22.12. se hrálo celkem 8 utkání mládeže. Juniorky U19 předehrávaly v dorostenecké lize utkání v Vyškovem a Vysočinou. V obou utkáních dokázaly zvítězit. Béčko starších žákyň U15 prohrálo v Nadregionální lize s Basketem Ostrava. Minižákyně U13 prohrály v oblastním přeboru s Frýdkem-Místkem. Minižákyně U11 vyhrály na turnaji Šmoulinka v Pardubicích. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
SBŠ OSTRAVA – BK VYŠKOV 75:28
Body SBŠ:Konečná J. 14, Vlosinská, Kloknerová 11, Šandová, Brisudová, Polášková 9, Saviola, Lindovská 4, Konečná V. 3; Kynclová 2.
TH:24/17; Trojky:2; Fauly:16.

SBŠ OSTRAVA – BC VYSOČINA 94:44
Body SBŠ:Šandová 19; Kynclová, Vlosinská 12; Kloknerová 10; Polášková 8; Brisudová, Lindovská, Konečná J. 7; Konečná V. 6; Kuderová,Saviola 3.
TH:28/17; Trojky:9; Fauly:24.
Komentář:Predoh­rávanými zápasmi ukončili juniorky SBŠ Ostrava prvú časť súťaže DL U19. V oboch zápasoch sa tešili z viťazstva, keď v sobotu 21.12.zdolali súperky z Vyškova a v nedeľnom zapase 22. 12. uspeli proti družstvu z Vysočiny.

NADREGIONÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
BASKET OSTRAVA – SBŠ OSTRAVA „B“ 74:52
Body SBŠ B:Vladíková 14, Pifková 12, Malíková 6, Boleslavská Klaudie 6, Urbánková 4, Rykaluková 4, Pavelková 2, Vasileva 2, Juřicová 2.
Komentář:Zápas který už nic ohledně postupu neřešil, ale bylo to ostravské derby a bohužel my ho prohráli o 22 bodů. TH nula a kolik šancí jsme zahodili pod košem, velká škoda. Hlavu nahoru bude líp a příšte vyhrajeme.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U13
SBŠ OSTRAVA – BK FRÝDEK-MISTEK 34:50, 23:35
Komentář:Do ukání proti Frýdku Místku jsme nastoupili oslabeni o několik hráček ze základní sestavy. Utkání jsme ale chtěli odehrát v řádném termínu a zároveň vyzkoušet několik hráček ročníku 2008. Frýdek Místek nastoupil se všemi hráčkami a na jejich výkonu to bylo znát. V obou utkáních soupeř diktoval hru, ale naše hráčky nechtěly soupeřkám dát nic zadarmo. Utkání bylo velice nervózní a bojovné. Rozhodčí pustili tvrdou hru, se kterou se naše hráčky jen těžce vyrovnávaly. V obou utkáních rozhodlo především proměňování šancí a trestných hodů ve kterých měl soupeř navrch. I když naše mladé hráčky obě utkání prohrály, podaly bojovný výkon. Velká škola pro naše hráčky. (utkání se silným soupeřem).

TURNAJ ŠMOULINKA U11 – PARDUBICE
SBŠ Ostrava – Český Brod 28:26
SŠB Pardubice – SBŠ Ostrava 18:88
SBŠ Ostrava – Lomnice nad Popelkou 26:25
Komentář:Komen­tář: Poslední turnaj Šmoulinka tohoto roku se konal v Pardubicích. Všechny tři utkání pro nás skončily vítězně. Ve dvou případech to bylo opravdu těsné, když jsme s Lomnicí a Českým Brodem vyhráli rozdílem jednoho a dvou bodů. Zápas s domácími Pardubicemi jsme ovládli. Děkujeme všem rodičům, kteří nám vytvořili skvělou atmosféru na hledišti.zpět na „VYSOKÁ PORÁŽKA ŽEN V RENOMIA ŽBL V HRADCI KRÁLOVÉ“pokračujte na „PORÁŽKA V RENOMIA ŹBL S HRADCEM KRÁLOVÉ“