« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 18.11. DO 24.11.2019

V týdnu od 18.11. do 24.11. jsme odehráli 12 mistrovských utkání mládeže. Juniorky U19 zvítězily v dorostenecké lize v Praze na HB Basket a v Poděbradech, starší žákyně U15 zvítězily v žákovské lize s Kyjovem a Prostějovem. Béčko starších žákyň U15 hrálo v nadregionální lize 1:1, když dokázalo zvítězit v Příboru a prohrálo ve Frýdku-Místku. Starší minižákyně U13 vyhrály v oblastním přeboru nad BK Havířov. Nejmladší minižákyně U11 vyhrály v Rožnově pod Radhoštěm a doma s Příborem. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
HB BASKET PRAHA – SBŠ Ostrava 44:71
Body SBŠ:Konečná J. 17; Ebenhohová 16; Bačová 12; Chmielová, Zátopková 6; Šandová, Polášková, Saviola 4; Kozlová 2.
TH:19/10; Trojky:1; Fauly:15.

BASKET PODĚBRADY – SBŠ OSTRAVA 36:73
Body SBŠ:Ebenhohová 16; Šandová 15; Polášková 10; Bačová 7; Yátopková 6; Konečná J. 5; Konečná V., Chmielová 4; Brisudová,Kude­rová,Saviola 2.
TH:10/4; Trojky:1; Fauly:19.
Komentář:Dvomi víťazstvami si v zápasoch 9. a 10. kola DL U19 proti HB BASKET Praha a BASKET Poděbrady upevnili juniorky SBŠ Ostrava svoje postavenie v tabulke „C“ skupiny a bez prehry s desiatimi výhrami vedú svoju skupinu.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍ ŽÁKYNĚ – U15
SBŠ OSTRAVA – JISKRA KYJOV 70:60
Body SBŠ:Capíková 26, Seberová 12, Šlachtovská 9, Boleslavská 8, Kovářová 7, Zdeňková 4, Potáčková 2, Brodová 2, Hrabalíková 0.
Komentář:V prvním poločase byl soupeř lepším týmem. Ve druhém poločase jsme výrazně zlepšili obranu a utkání dovedli do vítězného konce.

SBŠ OSTRAVA – SK K2 PROSTĚJOV 66:52
Body SBŠ:Capíková 19, Seberová 13, Kovářová 12, Potáčková 10, Boleslavská 6, Šlachtovská 3, Zdeňková 3, Brodová 0, Hrabalíková 0.
Komentář:Od začátku až do konce jsme byli ve vedení a po zásluze jsme zvítězili.

NADREGINÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
BK PŘÍBOR – SBŠ OSTRAVA B 29:99
Body SBŠ B:Kaducová 36 (2/2), Bláblová 13 (2/1), Pifková 12, Vladíková 12, Gajdošová 10, Juřicová 7 (2/1), Rykaluková 5 (2/1), Mančíková 4.
Komentář:Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli Bodově nás táhla Sofča, ale všechny hráčky bodovaly.

BK FRÝDEK-MÍSTEK – SBŠ OSTRAVA B 76:62
Body SBŠ B:Kaducová 23, Vladíková 14 (4/2), Rykaluková 8, Mančiková 8, Gajdošová 4, Bláblová 2b (2/2).
Komentář:Zápas jsme si prohráli v 1. a 2.Q kdy naše obrana byla hrozná a připadal jsem si jako na zápase minižákyň. Neumíme ubránit hru 1–1, protiútoky nic a když jdeme sami na koš, tak nedáme, tyhle body se rovnaly poločasovému skóre – 23b. 3 a 4.Q jsme vyhráli, ale manko už jsme nesmazali. Škoda, protože jsme byli byli lepším týmem. Zápas jsme dohrávali jen v 6-ti hráčkách. Brzké uzdravení Amálce a Kristýně.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U13
SBŠ OSTRAVA – BK HAVÍŘOV 77:10, 86:10
Komentář:V sobotu jsme odehráli dvojzápas s Havířovem. Na tento tým jsme se dobře připravili. V obou zápasech jsme od úvodu utkání diktovali tempo hry. Naše hráčky dobře bránily a soupeř se jen těžce prosazoval. Dařil se nám i rychlý protiútok. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. V utkání dostala minutáž celá lavička. Nikdo z hráček nezklamal. Oba trenéři hodnotíme kladně obranu. Proto jsme oba zápasy vyhráli vysokým rozdílem.

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11¨
TJ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – SBŠ OSTRAVA zelená 34:59, 31:46
Komentář:Tento víkend hrál jenom tým zelených. Do zápasu s Rožnovem jsme v obou případech vstoupili pomalu a dovolili jsme soupeři hodně. Jak v prvním tak i ve druhém utkání jsme ve třetí čtvrtce odskočili a přivezli si domů dvě výhry.

SBŠ OSTRAVA zelená – BK PŘÍBOR 88:10, 53:19
Komentář:Zápasy s Příborem sloužily hlavně jako trénink pro naše nově získané dovednosti. Zaměřili jsme se na nové věci z tréninku, které v mnohých případech krásně vycházely. Pochvala všem hráčkám za bojovnost.

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 25.11. DO 1.12.2019“pokračujte na „V 9.KOLE RENOMIA ŽBL PROHRÁLY ŽENY SBŠ OSTRAVA NA PALUBOVCE SLAVIE PRAHA “