« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 19.11. DO 25.11.2018

V týdnu od 19.11. do 25.11.2018 se hrálo celkem 12 mistrovských utkání mládeže. Juniorky U19 ve velmi oslabené sestavě prohrály v extralize na USK Praha a na Slovance. Béčko juniorek U19 rovněž v oslabené sestavě nestačilo v dorostenecké lize na OSK Olomouc a Kyjov. Starší žákyně U15 také ve velmi oslabené sestavě vyhrály v žákovské lize v Pardubicích a v Olomouci. Béčko starších žákyň U15 hrálo v nadregionální lize 1–1, když prohrálo v Bruntále a zvítězilo v Krnově. Starší minižákyně U13 porazily 2× Valašské Meziříčí v oblastním přeboru děvčat. Nejmladší minižákyně U11 zvítězily 2× vysoko v Havířově v oblastním přeboru děvčat. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
EXTRALIGA JUNIOREK – U19
USK PRAHA – SBŠ OSTRAVA 78:31
Body SBŠ:Busková Gabriela 11, Havlíčková Jolana 8, Chmielová Aneta 7, Michňová Andrea 3, Ebenhöhová Kateřina 2, Bačová Alena 0, Kramplová Veronika 0, Lindovská Radka 0, Štěpánková Nikola 0.

BASKET SLOVANKA PRAHA – SBŠ OSTRAVA 113:42
Body SBŠ:Busková Gabriela 14, Bačová Alena 11, Havlíčková Jolana 8, Kramplová Veronika 4, Michňová Andrea 3, Chmielová Aneta 2, Ebenhöhová Kateřina 0, Lindovská Radka 0, Štěpánková Nikola 0.
Komentář:Ve velmi oslabené sestavě jsme moc šancí na úspěch neměli. Přesto mrzí výkon v 1 a 4 čtvrtině na Slovance.

DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
OSK OLOMOUC – SBŠ OSTRAVA „B“ 84:25
Body SBŠ B:Konečná J. 6 (2/1), Plačková L. 5 (2/1), Konečná V. 5, Kuderová V. 3 (2/0), Brisudová L. 3 (2/1), Petroušová J. 2, Zajícová M. 1 (2/1),Kozlová 0.
Komentář:V so­botním zápase se nám nepodařilo zachytit začátek zápasu, a rychle jsme prohrávali 10:0. Po oddechovém čase jsme se mírně zlepšili, ale celý zápas nám dělalo problém úspěšně dát koš na „tvrdé Olomoucké obroučky“.

TJ JISKRA KYJOV – SBŠ OSTRAVA „B“ 74:49
Body SBŠ B:Konečná V. 10, Petroušová J. 8, Konečná J. 8, Kuderová V. 8 (2/0), Plačková L. 6 (4/2), Kozlová J. 4, Brisudová L. 3 (4/1), Zajícová M. 2 (2/2).
Komentář:Do nedělního zápasu jsme nastoupili s chutí vyhrát, bojovali jsme v obraně a hráli rychlý basketbal. Soupeři se však rozehráli k výbornému výkonu dvě hráčky, které trestali každou naší chybu. Na konci zápasu jsme si nechali zbytečně udělit dvě technické chyby v době, kdy jsme šli ve dvou hráčkách sami na koš. Výsledek zcela neodpovídá předvedené hře, ale můžeme si za to svou neukázněnosti sami. Pozitivní je, že si dostatečně zahrály všechny naše hráčky, a každá se zapsala do střelecké listiny.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
BK STUDÁNKA PARDUBICE – SBŠ OSTRAVA 54:73
Body SBŠ:Máderová 19 (8/3), Zátopková 13 (6/5), Kleinová 11 (4/3), Matějíčková 10 (4/4), Kynclová 10 (2/2), Saviola 4, Zdeňková 4, Chamradová 2, Koláčková 0, Šlachtovská 0.
Komentář:Do Pardubic jsme po výkonu s BK Havířov a vzhledem k absenci hráček Domči, Zuzky, Vanesy, Nikči (nemoci a zranění), Aničky (ukončení působení v SBŠ) odjížděli s určitými obavami o výsledek. První čtvrtina byla vyrovnaná, ale od druhé čtvrtiny jsme naopak navyšovali vedení a nakonec jsme pohodově zvítězili. Z výše uvedené absence několika hráček dostaly v žákovské lize první příležitost mladší hráčky (Bára, Matěj, Kája, Valča) a vůbec si nevedly špatně. Naopak podaly velmi sympatický a bojovný výkon. Bodově nás táhly Týna, Sára, Eliška, Matěj a Míša. V obraně velmi pěkně zahrála Dorka. Pochvala celému týmu za předvedený výkon.

OSK OLOMOUC – SBŠ OSTRAVA 48:81
Body SBŠ:Kleinová 23 (5/5), Máderová 12 (6/4), Kynclová 12, Saviola 11 (2/1), Matějíčková 6 (3/2), Chamradová 5 (2/1), Zdeňková 5 (4/3), Zátopková 5 (8/3), Šlachtovská 2, Koláčková 0.
Komentář:V Olo­mouci jsme očekávali lehčí utkání než v Pardubicích. Začátek byl podle našich představ a brzy jsme vedli 20:2. Po prostřídání jsme bohužel neudrželi tempo hry a domácí tým se na nás dotáhl (poločas 34:29). Ve druhém poločase se dobře hrající základní pětce přidaly i mladší hráčky a nakonec jsme pohodově zvítězili. Bodově nás táhla především Eliška, Týny, Míša a Dorka. Dobře zahrály i ostatní hráčky.Na doskoku odvedla velký kus práce Sára. Pochvala celému týmu za předvedený výkon. Za 14 dní nás čekají poslední dvě utkání proti brněnským týmům a od ledna extraliga U15. Teď se dát jenom zdravotně do pořádku a hurá na všechny následující soupeře. Pokud si budeme věřit a pořádně natrénujeme, tak máme na to všechny soupeře porazit.

NADREGIONÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SK BRUNTÁL – SBŠ OSTRAVA B 66:25
Body SBŠ B:Zdeňková 10 (4/0), Chamradová 6 (4/0), Matějíčková 4 (2/0), Šlachtovská 3 (1×3b.), Potáčková 2 (2/2), Koláčková 0 (2/0), Rykaluková 0, Juřicová 0.
Komentář:V Brun­tále jsme sice vysoko prohrály, ale holky bojovaly až od začátku až do konce a domácím nic nedarovaly.

TJ LOKO KRNOV – SBŠ OSTRAVA „B“ 45:88
Body SBŠ B:Zdeňková 15 (5/3), Chamradová 15 (6/3), Matějíčková 14 (2/0), Boleslavská 14 (2/0), Potáčková 14, Šlachtovská 4 (2/2), Pavelková 4, Juřicová 3 (4/1), Koláčková 2, Rykaluková 0.
Komentář:V Krnově jsme od začátku utkání vedli. Všechny hráčky si zahrály. Předvedli jsme spoustu pěkných akcí. Pochvalu zaslouží rovněž naši fanoušci.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U13
SBŠ OSTRAVA – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 73:14,74:9
Body SBŠ 1.utkání:Boles­lavská Karolína 16 (2/0), Starostková 15 (6/3), Potáčková a Kaducová 10, Boleslavská Klaudie, Vládíková a Hrabovská 6, Mančíková 2, Vasileva 2 (2/2), Blablová, Marcinová, Matějíčková, Zvolánková a Malíková 0.
Body SBŠ 2.utkání:Boles­lavská Karolína 14 (4/2), Boleslavská Klaudie a Starostková 12, Kaducová 8, Potáčková a Blablová 6, Vládíková a Zvolánková 4, Malíková, Hrabovská a Mančíková 2, Matějíčková 2 (2/2), Marcinová a Vasileva 0.
Komentář:Holky se do obou zápasů obuly s chutí a po celou dobu hrály svou hru. Za předvedený výkon pochvala všem zúčastněným.

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
BK HAVÍŘOV – SBŠ OSTRAVA 6:97, 5:87
Body SBŠ 1.utkání:Chvílová 2, Vildová 6, Pavlátová 10, Bialková 2, Pastrňáková 8, Maršolková 6, Holaňová 28, Smiešková 0, Červenková, 6, Rychlíková 6, Kaderková 10, Hrubá 6, Červená 5.
Body SBŠ 2.utkání:Chvílová 4, Vildová 2, Pavlátová 6, Bialková 7, Pastrňáková 2, Maršolková 6, Holaňová 22, Smiešková 2, Červenková 18, Rychlíková 12, Kaderková 6, Hrubá 0, Červená 0.
Komentář:Zápasy v Havířově byly rozhodnuté od první minuty. Holky soupeři nedovolily skoro ani přejet půlku a rychle navyšovaly náskok. Mohli jsme si vyzkoušet prvky hry které zkoušíme na tréninku a to bylo moc dobře. Každopádně nám to holky z Havířova nedaly úplně zadarmo.

zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 26.11. DO 2.12.2018“pokračujte na „SBŠ OSTRAVA PODPORUJE KAMPAŇ ČBF - BEZ FAULU“