« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 2.3. DO 8.3.2020

V týdnu od 2.3. do 8.3.2020 se hrálo celkem 10 mistrovských utkání mládeže. Juniorky U19 vyhrály ve finálové skupině dorostenecké ligy v Brandýse nad Labem a s předstihem si vybojovaly účast v baráži o extraligu. Starší žákyně U15 vyhrály v žákovské lize s Frýdkem-Místkem a Havířovem. Béčko starších žákyň U15 vyhrálo v nadregionální lize v Krnově a Lipníku nad Bečvou. Starší minižákyně U13 vyhrály v oblastním přeboru v Havířově. Mladší minižákyně U12 vyhrály v kvalifikaci o národní finále ve Frýdku-Místku. V nejmladších minižákyních U11 se hrálo klubové derby. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – 19
BK BRANDÝS NAD LABEM – SBŠ OSTRAVA 48:70

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SBŠ OSTRAVA – BK FRÝDEK-MÍSTEK 84:75

SBŠ OSTRAVA – BK HAVÍŘOV 69:35

NADREGIONÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
TJ LOKO KRNOV – SBŠ OSTRAVA „B“ 49:77
Body SB:Starostková 22, Kovářová 14, Pifková 10, Kaducová 8, Mančíková 8, Gajdošová 7, Konečná 4, Juřicová 2, Rykaluková 2.
Komentář:V Krnově jsme odehráli dobré utkání. Zahráli jsme spoustu rychlých protiútoku a dobře jsme bránili. Bodově nás táhly Natka, Lucka a Pifka. Pochvala všem hráčkám, které nastoupily.

BK LIPNÍK NAD BEČVOU – SBŠ OSTRAVA „B“ 32:59
Body SBŠ:Starostková 18, Kaducová 17, Pifková 12, Šlachtovská 4, Gajdošová 4, Pavelková 2, Rykaluková 2, Juřicová 0.
Komentář:V Lip­níku jsme odehráli pohodové utkání. Bodově se dařilo především Natce, Sofce a Pifce. Pochvala všem hráčkám.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U13
BK HAVÍŘOV – SBŠ OSTRAVA 0:79, 10:65
Komentář:Do Havířova ke dvěma zápasům jsme odjeli oslabeni hned o několik hráček ze základní sestavy (Bilanová Mariana, Varechová Magda, Vasileva Veronika,Vladíková Karolína, Červenková Klára, Holaňová Nela). Proto dostaly v obou zápasech příležitost mladší hráčky z U12. Hned od začátku utkání jsme se naší výbornou obranou a rychlými protiútoky dostali do vedení a soupeře jsme k ničemu nepustili. Naše mladší hráčky se v obou zápasech neztratily a odvedly dobrou práci především v obraně, kdy se nám první zápas podařilo i přes velkou snahu soupeře vyhrát 79:0. Druhý zápas se odehrál ve stejném duchu, soupeř si nevěděl rady s naší obranou a rychlými protiútoky. V zápase bylo vidět několik pěkných akcí, které diváci odměnili potleskem. Druhý zápas jsme vyhráli 65:10. V obou zápasech se na palubovku dostaly všechny hráčky. Celý náš tým zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

KVALIFIKACE O POSTUP NA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U12
BK FRÝDEK-MÍSTEK – SBŠ OSTRAVA 37:83
Komentář:Do Frýdku Místku jsme jeli s jasným cílem zvítězit. Naše hráčky si uvědomovaly důležitost utkání a hned od první čtvrtiny nebylo pochyb, kdo v utkání je favoritem. V první čtvrtině jsme soupeři prakticky nic nedovolili a čtvrtinu jsme vyhráli vysokým rozdílem.Ve druhé čtvrtině soupeř zlepšil obranu a hra se vyrovnala. Ve třetí čtvrtině však naše hráčky opět výborně bránily a dařil se nám rychlý protiútok. Bylo k vidění několik pěkných akcí zakončených košem, které diváci ocenili potleskem. Zápas kvalifikace jsme vyhráli vysokým bodovým rozdílem.

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
SBŠ OSTRAVA ZELENÁ – SBŠ OSTRAVA BÍLÁ 42:32, 27:33zpět na „ČESKO VYHLÁSILO STAV NOUZE - TRÉNINK A UTKÁNÍ VŠECH DRUŽSTEV SBŠ OSTRAVA JSOU ZRUŠENY “pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 24.2. DO 1.3.2020“