« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 23.9. DO 29.9.2019

V týdnu od 23.9. do 29.9.2019 se hrálo celkem 10 mistrovských utkání mládeže. Juniorky U19 zahájily dorosteneckou ligu vítězně proti Poděbradům a HB Basket Praha. Starší žákyně U15 prohrály v žákovské lize U15 v Prostějově a Kyjově. Béčko žákyň U15 hrálo v nadregionální lize 1:1. Prohrálo v Frýdkem-Místkem a porazilo Příbor. Nejmladší minižákyně U11 vyhrály svá utkání v oblastním přeboru. SBŠ Ostrava bílá porazila 2× OSK Olomouc, SBŠ Ostrava zelená vyhrála 2× v Příboru. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
SBŠ OSTRAVA – BASKET PODĚBRADY 38:31
Body SBŠ:Bačová,Chmi­elová 12;Konečná V.,Brisudov 4;Konečná J.,Polášková, Ebenhohová 2.
Fauly:18/8, TH:7/2, Trojky:2.

SBŠ OSTRAVA – HB BASKET PRAHA 65:44
Body SBŠ:Ebenhohová 21;Bačová 15; Konečná J.,Polášková 6;Konečná V., Brisudová, Lindovská 4; Saviola 3; Vlosinská 2.
Fauly:13/12; TH:9/7; Trojky:4.
Komentář:Obe stretnutia priniesli znaky začiatku suťaže, hlavne v schopnosti premienať aj vyložené strelecké situacie a v zapasoch sa objavilo aj hodne „nevynutených“ strat.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŃ – U15
K2 PROSTĚJOV – SBŠ OSTRAVA 85:82
Body SBŠ:Capíková 23 (9/4+1×3b.), Zdeňková 20 (9/8+2×3b.), Potáčková 17 (12/8+1×3b.), Hrabalíková 10 (2/2), Seberová 7 (1×3b.), Kovářová 5 (1/1), Šlachtovská , Gajdošová, Juřicová, Pifková 0.
Komentář:V Pros­tějově jsme odehráli vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. Holky bojovaly od začátku až do konce. Pochvala všem hráčkám.

JISKRA KYJOV – SBŠ OSTRAVA 74:59
Body SBŠ:Capíková 23 (7/6+3×3b.), Zdeňková 9 (3/2+1×3b.), Hrabalíková 9 (2/1), Potáčková 8 (2/2+2×3b.), Seberová 7 (1×3b.), Šlachtovská 2, Kovářová 1 (2/1), Gajdošová 0, Juřicová 0, Pifková 0.
Komentář:V Kyjově jsme prospali 1.čtvrtinu, kterou jsme prohráli 11:28. Ta rozhodla o celkovém porážce našeho týmu. V utkání jsme se dokázali ve 2.čtvrtině několikrát dostat pod 10 bodů, ale to bylo z naší strany vše.

NADREGIONÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SBŠ OSTRAVA „B“ – BK FRÝDEK-MÍSTEK 51:65
Body SBŠ:Vladíková 9 (4/3), Boleslavská 9 (2/1), Vasileva 8, Konečná 6, Zvolánková 6, Mančíková 4, Kaducová 3 (2/1), Urbánková 2 (2/0), Němcová 2 (1/0), Hrabovská 2 (2/0), Malíková 0.
Komentář:S Frýd­kem-Místkem jsme odehráli vyrovnaně tři čtvrtiny. V utkání jsme neproměnili spoustu jednoduchých střel z pod koše. Holky celé utkání bojovaly a za to si zaslouží pochvalu.

SBŠ OSTRAVA „B“ – BK PŘÍBOR 84:28
Body SBŠ:Gajdošová 16, Boleslavská 12, Vladíková 10, Pifková 8, Malíková 8, Vasileva 7 (2/1), Hrabovská 6, Němcová 4, Mančíková 4, Kaducová 3 (4/3), Konečná 2.
Komentář:S Pří­borem si všechny hráčky zahrály a všechny i bodovaly. Pochvala celému týmu.

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
SBŠ OSTRAVA BÍLÁ – OSK OLOMOUC 36:33, 26:20
Komentář:I když jsme obě utkání vyhráli, nebyly to výhry vůbec jednoduché. Jako by holky čekaly, že to půjde po předchozích výhrách nad Olomoucí samo. V obou utkáních jsme se pěkně trápili. Naštěstí bojovnost holek předčila to, že nám to basketbalově moc nešlo. První vítězství jsme urvali až v prodloužení. V druhém utkání zabraly holky v poslední minutě a nenechaly si výhru vzít. Pochvala za bojovnost patří všem zúčastněným hráčkám: Skácelová, Paverová, Minariková, Pastrňáková, Chapková, Mihulová, Trojáková, Zvolánková, Jurniklová, Outratová a Výrková.

BK PŘÍBOR – SBŠ OSTRAVA ZELENÁ 17:42, 14:31
Komentář:Do prvního zápasu holky vstoupily velmi slabě. V první čtvrtce se nám mnohokrát ani nepodařilo přejet půlku. Po příchodu druhé pětky se to mnohem zlepšilo a to vydrželo až do konce. Druhý zápas byl o poznání lepší ale stále to nebylo takové jak by to mělo.

zpět na „VÍTĚZSTVÍ EXTRALIGOVÝCH ŽEN NA PALUBOVCE SLOVANKY MLADÁ BOLESLAV“pokračujte na „MLADŠÍ ŽÁKYNĚ U14 ZAHÁJILY ŽÁKOVSKOU LIGU VÍTĚZNĚ“