« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 3.10. DO 9.10.2016

V týdnu od 3.10. do 9.10.2016 se hrálo celkem ??? mládežnických mistrovských utkání. Kadetky U17 „A“ prohrály v extralize doma se Slovankou Praha a BA Sparta Praha. Béčko U17 hrálo v dorostenecké lize sk.C 1–1, prohrálo se Žďárem nad Sázavou a zvítězilo s Tišnovem. Mladší žákyně U14 odehrály první utkání v žákovské lize v Havířově s bilancí 1–1, když prohrály na BK a zvítězily na Startu. Mladší minižákyně U12 zvítězily 2× vysoko ve Frýdku-Místku. Nejmladší minižákyně U11 A prohrály 2× v Opavě proti chlapcům. Podrobnosti ze všech utkání níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
EXTRALIGA KADETEK U17
SBŠ OSTRAVA-BASKET SLOVANKA 43:58
Body SBŠ: Miklíková Natálie 19, Michňová Andrea 10, Štěpánková Nikola 3, Frgalová Kateřina 2, Haviarová Iveta 2, Konečná Pavlína 2, Lindovská Šárka 2, Ručková Nela 2, Lipovská Natalie 1, Tomisová Michaela 0, Vašťáková Kristýna 0.
Komentář:Bohužel jsme v zápase měli jen dva střelce. Pokud budeme dávat v zápase 43 bodů, budeme těžko vyhrávat! Chybí větší odvaha hrát na koš a skórovat.

SBŠ OSTRAVA-BA SPARTA PRAHA 49:74
Body SBŠ: Lindovská Šárka 15, Vašťáková Kristýna 9, Michňová Andrea 6, Frgalová Kateřina 5, Miklíková Natálie 4, Lipovská Natalie 3, Ručková Nela 3, Konečná Pavlína 2, Štěpánková Nikola 2, Tomisová Michaela 0
Komentář: Velmi podobné jako v sobotu. 49 bodů nám na výhru stačit nebude. Chybí odvaha hrát na koš a zakončovat. Některé hráčky hrají přihrávkovanou místo vniku či střely.

DOROSTENECKÁ LIGA KADETEK U17
SBŠ OSTRAVA „B“ – BK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 45:74
Body SBŠ: Marie Marethová 16, Alena Bačová 9, Veronika Kramplová 9, Annika Krmaschková 6, Nela Pastrňáková 5, Nell Procházková 0, Michaela Maříková 0, Aneta Volná 0, Nathalie Anna Tomančáková 0
Komentář: Proti silnému soupeři jsme nastoupili příliš ospale. Začátek utkání byl stanoven na 19:00 hod. Většina hráček na hřišti působila dojmem, jakoby chodila spát pravidelně po Večerníčku… A navíc zrovna dávali pohádku O Spícím království. I přes to, že je Žďár určitě kvalitním týmem, myslím, že máme na víc… :)

SBŠ OSTRAVA „B“ – SKB TIŠNOV 64:55
Body SBŠ: Veronika Kramplová 13, Annika Krmaschková 10, Marie Marethová 9, Alena Bačová 9, Nela Pastrňáková 9, Nell Procházková 6, Nathalie Anna Tomančáková 5, Aneta Volná 3
Komentář: I přes nízkou úspěšnost v zakončení jsme si do poločasu vypracovali devítibodový náskok, který jsme udržovali až do konce. Pozitivem je také zápis všech hráček na listinu střelců… :)

ŽÁKOVSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ U14
BK HAVÍŘOV – SBŠ OSTRAVA 63:57
Body SBŠ:Kleinová 20 (4/3+1×3b.), Suková 8 (2/2), Saviola 6, Kozlová 6, Chmielová 6 (2/0), Brisudová 5 (4/3), Vlosinská 4, Konečná V. 2 (2/2), Plačková 0, Kynclová 0, Ostrřížková 0, Lindovská 0, Petroušová 0.
Komentář:Odehráli jsme velmi dobrý první poločas (vedení 37:17). Bohužel ve druhém poločase jsme odešli především mentálně. Holky vytvořily neuvěřitelně velké množství ztrát. Každá chtěla hrát sama na sebe a to bylo proti zatažené obraně Havířova smrtící. Chyběl nám absolutně pohyb bez míče. Dále jsem přestali bránit. Ve druhém poločase jsme obdrželi 46 bodů. Naprosto zbytečná prohra. Určitě jsme nebyli horším týmem. Takové utkání nám dává hodně. Potřebovali bychom s takovým soupeřem hrávat častěji. Jinak pochvala za bojovnost a nasazení. Bodově se utkání podařilo především Elišce, která zatížila konto soupeře 20-ti body.

TJ START HAVÍŘOV – SBŠ OSTRAVA 19:105
Body SBŠ:Chmielová 22, Kleinová 14 (2/0), Brisudová 13 (2/1), Kynclová 12 (2/0), Konečná V. 10, Saviola 8 (2/0), Vlosinská 8, Kozlová 6, Suková 5 (2/1), Ostřížková 2, Kuderová 2, Plačková 2, Petroušová 1 (2/1), Lindovská 0.
Komentář:Utkání proti Startu Havířov bylo jednozančné od první minuty. Všechny holky si zahrály a kromě Radky se prosadily všechny střelecky. Nejvíce se dařilo Anetě, Elišce, Ladě. Velmi příjemně rovněž překavila svým výkonem Míša. Pochvala za bojovnost a nasazení.

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ U12
BK FRÝDEK-MÍSTEK – SBŠ OSTRAVA 17:102, 15:83
Body SBŠ 1.utkání:Zdeňková 28 (2/2),Chamradová, Poláková a Muntágová 12, Maťejíčková 8 (6/2), Kotalová 8, Šlachtovská a Kočerhová 4 (2/0), Jantulová, Moricová a Juřicová 4, Pavelková 2, Rykaluková 0.
Body SBŠ 2.utkání:Zdeňková 18 (6/2), Muntágová 14, Matějíčková 13 (6/3), Poláková 13 (2/1), Chamradová 8, Kočerhová 7 (2/1), Šlachtovská 4 (4/2), Juřicová 4, Rykaluková 2, Kotalová, Jantulová, Pavelková a Moricová 0.