« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 3.2. DO 9.2.2020

V týdnu od 3.2. do 9.2.2020 se hrálo 7 mistrovských utkání mládeže. Juniorky U19 hrály v dorostenecké lize 1:1, když nejprve prohrály v Chomutově a poté zvítězily v Plzni. Béčko starších žákyň U15 hrálo v nadregionální lize 1:1, když dokázalo zvítězit ve Zlíně a prohrálo v Šumperku. Nejmladší minižákyně U11 vyhrály v kvalifikaci o postup na národní finále ve Frýdku-Místku. V oblastním přeboru nejmladších minižákyň U11 se hrálo klubové derby. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
BK LEVHARTICE CHOMUTOV – SBŠ OSTRAVA 64:51
Body SBŠ:Ebenhohová 15; Bačová 11; Konešná J. 8; Vlosinsá 6; Konečná V., Šandová, Polášková 3; Brisudová 2.
TH:20/12 ; Trojky:5; Fauly:21

DBaK PLZEŇ – SBŠ OSTRAVA 62:87
Body SBŠ:Ebenhohová 20; Bačová 17; Konečná J. 12; Vlosinská 10; Polášková 8; Šandová, Brisudová 7; Kynclová 4; Konečná V. 2.
TH:18/13 ; Trojky:4; Fauly:18.
Komentář:Až na druhú stranu republiky cestovali za svojími ďalšími súperkami juniorky SBŠ Ostrava v súťaži DL U19 .Hoci v sobotu v CHomutove neuspeli a utrpeli prvú prehru v súťaži ,ale v nedeľnom zapase v Kožlanoch, kde hrá svoje zápasy team DBaK, si napravili reputáciu a svojho súpera zdolali presvedčivým rozdielom.

NADREGIONÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SKB ZLÍN – SBŠ OSTRAVA „B“ 43:44
Body SBŠ B:Kaducová 21, Hrabovská 11, Pavelková 4, Gajdošová 4, Konečná 2, Mančíková 2.

TJ ŠUMPERK – SBŠ OSTRAVA „B“ 72:33
Body SBŠ B:Gajdošová 9, Kaducová 8, Pavelková 5, Mančíková 4, Konečná 3, Vasileva 2, Juřicová 2.
Komentář:Ve Zlíně to byl boj o každý míč a oba týmy se předháněly kdo víc šancí zahodí. Holky to v závěru vybojovaly a vítězství se počítá. V Šumperku to bylo ze strany soupeře trapné a hloupé. Tým který hraje 40 minut zónu a má v týmu dvě starší hráčky 2004 si myslím, že nemá zapotřebí hrát antibasket. Holky bojovaly a snažily se. Velká pochvala !!!!! Děkuji rodičům za dopravu. Bez Vás by to nešlo !!!!!

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
SBŠ OSTRAVA bílá – SBŠ OSTRAVA zelená 38:37, 34:39
Komentář:V pátek jsme si místo tréninku zahráli zápas mezi sebou. I když jsme jeden tým, na hřišti se občas objevilo opravdové soupeření. Každopádně se všechno odehrálo v režii zelených, ale věřím ze příště to bude naopak. Nakonec jsme si i společně zazpívali. Pochvala všem přítomným hráčkám.

KVALIFIKACE O POSTUP NA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
BK FRÝDEK-MÍSTEK – SBŠ OSTRAVA 8:94
Komentář:V neděli 9.2. nás čekal další zápas kvalifikace na NF v Hradci. Tentokrát nás čekal Frýdek na jejich domácí palubovce. Do zápasu jsme šli v roli favorita a tak to taky vypadalo. Chvílemi soupeř nepřešel ani půlící čáru. Bohužel pro nás bylo procento střelby na úplném bodu mrazu. Neproměňovali jsme jasné pozice a to nás ve vyrovnanějších utkáních bude hodně mrzet. Teď se musíme hlavně soustředit na zlepšení střelby a přípravu na další utkání kvalifikace. Všem přítomným hráčkám patří pochvala za dobrou obranu a rychlou hru.zpět na „ŽENY SBŠ OSTRAVA ZVÍTĚZILY V RENOMIA ŽBL NAD TRUTNOVEM“pokračujte na „STARŠÍ ŽÁKYNĚ U15 NA TURNAJI EGBL NA 5.MÍSTĚ“