« zpět

VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 31.12.2018 DO 6.1.2019

V týdnu od 31.12.2018 do 6.1.2019 jsme odehráli celkem 14 mistrovských utkání mládeže. Juniorky U19 prohrály v extralize obě utkání v Hradci Králové a v Trutnově. Béčko juniorek U19 prohrálo v dorostenecké lize ve Žďáru n/S a na Vysočině. Starší žákyně U15 vyhrály obě utkání v extralize s Litoměřicemi a Ústím nad Labem. Béčko starších žákyň U15 vyhrálo v nadregionální lize nad Javorníkem a Šumperkem. Starší minižákyně U13 vyhrály v oblastním přeboru děvčat v Olomouci a prohrály v oblastním přeboru chlapců s Novým Jičínem. Nejmladší minižákyně U11 vyhrály v oblastním přeboru děvčat s Příborem. Podrobnosti ze všech utkání najdete níže na této stránce.

PODROBNOSTI Z UTKÁNÍ
EXTRALIGA JUNIOREK – U19
SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ – SBŠ OSTRAVA 75:46
Body SBŠ:Bačová Alena 12, Kramplová Veronika 10, Volná Aneta 6, Busková Gabriela 5, Frgalová Kateřina 5, Ebenhöhová Kateřina 4, Polášková Beáta 4, Michňová Andrea 0, Štěpánková Nikola 0.
Komentář:V Hradci jsme odehráli solidní první poločas, ve kterém nám až v závěru domácí odskočili na 9-ti bodový rozdíl. Hlavně závěr druhého poločasu byl v režii domácích. Výsledný rozdíl je pro nás příliš krutý.

BK LOKO TRUTNOV – SBŠ OSTRAVA 75:67
Body SBŠ:Frgalová Kateřina 16, Busková Gabriela 12, Bačová Alena 10, Polášková Beáta 9, Kramplová Veronika 6, Michňová Andrea 6, Volná Aneta 6, Ebenhöhová Kateřina 2, Štěpánková Nikola 0.
Komentář:Po sobotních výsledcích bylo jasné, že s Trutnovem budeme bojovat až do konce soutěže o záchranu. Vstup do zápasu jsme měli famózní 20:8. Domácí se do poločasu vrátili do utkání. Druhý poločas byl přetahovanou každý koš. Do poslední čtvrtiny jsme šli –1. Tu už jsme hráli bez vyfaulované Gáby Buskové. Závěr byl už více křeč než dobrá hra na obou stranách. V utkání jsme měli o 9 faulů více než domácí.

DOROSTENECKÁ LIGA JUNIOREK – U19
BK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – SBŠ OSTRAVA „B“ 80:41
Body SBŠ B:Brisudová 9 (10/4+1×3b.), Krmaschková 6, Lindovská 6 (2/0), Kuderová 5 (1×3b.), Plačková 5 (1/1), Kozlová 4, Petroušová 3 (2/1), Zajícová 3 (1/1), Špílová 0.

BC VYSOČINA – SBŠ OSTRAVA „B“ 88:66
Body SBŠ B:Kuderová 15 (6/1+2×3b.), Krmaschková 15 (7/3), Brisudová 14 (4/3+1×3b.), Plačková 9 (4/3), Kozlová 6 (2/2), Petroušová 3 (4/1), Lindovská 2, Zajícova 2 (2/0), Špílová 0.
Komentář:Na oba týmy jsme herně nestačili. Některé hračky by jsi měli uvědomit, že nejsou takové hvězdy jak si o sobě mysli a měly by začít tvrdě makat. Jedeme dál „Zápas od zápasu“.

EXTRALIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SBŠ OSTRAVA – TJ SLOVAN LITOMĚŘICE 51:35
Body SBŠ:Kleinová 14, Vlosinská 13 (7/3), Zátopková 6, Kynclová 5 (1×3b.), Pietraszová 4 (2/1+1×3b.), Capíková 3 (2/1), Saviola 2, Maderová 2, Wavrová 2, Koláčková 0, Pěchová 0.
Komentář:V prvním utkání extraligy jsme působili zbytečně nervózně. Neproměňovali jsme jednoduché nájezdy. Výsledkem byl divoký poločas 18:14. Ve druhém poločase jsme přece jenom přidali v útoku a nakonec jsme v pohodě zvítězili. Pochvala holkám za výkon v obraně.

SBŠ OSTRAVA – SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM 62:59
Body SBŠ:Saviola 16, Zátopková 13 (2/1), Kleinová 7 (1×3b.), Vlosinská 6, Pietraszová 5 (1×3b.), Kynclová 4 (2/1+1×3b.), Maderová 4, Wavrová 3 (1×3b.), Capíková 2, Pěchová 2, Koláčková 0.
Komentář:Druhé utkání extraligy proti Ústí nad Labem bylo po celou dobu vyrovnané. Pochvala celému týmu za vítězství.

NADREGIONÁLNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ – U15
SBŠ OSTRAVA „B“ – PANTER JAVORNÍK 85:34
Body SBŠ B:Capíková 19 (5/1), Chamradová 18 (2/0), Kovářová 16 (1/0), Seberová 9 (2/1), Matějíčková 8, Koláčková 8, Šlachtovská 4, Kotalová 2, Rykaluková 0 (2/0), Juřicová 0, Pavelková 0.
Komentář:Proti Javorníku si všechny holky v pohodě zahrály. Pohodové vítězství. Pochvala za bojovnost a nasazení. Bodově nás táhly Vanesa, Bára a Lucka.

SBŠ OSTRAVA „B“ – TJ ŠUMPERK 61:42
Body SBŠ B:Capíková 18 (2/1+1×3b.), Matějíčková 10, Seberová 10 (2/2), Kovářová 7 (7/3), Šlachtovská 7 (4/3), Rykaluková 6 (4/2), Juřicová 2, Koláčková 1 (2/1), Pavelková 0.
Komentář:Proti Šumperku jsme hráli dobře pouze v 1.čtvrtině. Poté jsme působili unaveně. Pochvala pouze za vítězství. Bodově nás táhla tradičně Vanesa. Slušné utkání odehrála Amálka.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U13
OSK OLOMOUC – SBŠ OSTRAVA 34:61, 17:53
Body SBŠ 1.utkání:Potáčková 13 (3/1), Boleslavská Klaudie 11 (7/5), Blablová 6 (4/0), Vládíková 6 (1/0), Kaducová a Zvolánková 6, Konečná a Boleslavská Karolína 4, Vasileva 3 (2/1), Mančíková 2, Malíková 0.
Body SBŠ 2.utkání:Boles­lavská Karolína 12, Blablová 8, Potáčková 6 (1/0), Vasileva, Vládíková a Mančíková 6, Zvolánková 4, Kaducová 3 (4/1), Konečná 2, Boleslavská Klaudie a Malíková 0.

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH MINIŽÁKŮ – U13
SBŠ OSTRAVA – NOVÝ JIČÍN 30:52, 35:60
Body SBŠ 1.utkání:Staros­tková 16 (2/2), Potáčková 5 (5/1), Blablová 2 (2/0), Kaducová 2 (4/2), Boleslavská Karolína 2 (4/2), Zdeňková 2, Vládíková 1 (2/1), Vasileva 0 (2/0), Malíková 0 (2/0), Boleslavská Klaudie, Konečná, Zvolánková a Mančíková 0.
Body SBŠ 2.utkání:Staros­tková 8, Blablová 6 (2/2), Potáčková 4 (2/0), Boleslavská Karolína 4 (6/2), Konečná a Zvolánková 4, Kaducová a Mančíková 2, Boleslavská Klaudie 1 (4/1), Vasileva, Vládíková, Zdeňková a Malíková 0.
Komentář:Jak sobotní, tak nedělní utkání odehrály holky s chutí. A i přes 2 prohry s chlapci z Jičína, odvedly holky ve všech zápasech perfektní výkon.

OBLASTNÍ PŘEBOR NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ – U11
SBŠ OSTRAVA – BK PŘÍBOR 108:1, 114:2
Body SBŠ 1.utkání:Holáňová 18, Vybíralová 14, Koberová a Červená po 12, Bilanová 10, Hrubá a Rychlíková po 8, Maršolková 7, Kaderková 3, Gašparíková, Vildová a Valnohová po 2, Bialková a Smiešková 0.
Body SBŠ 2.utkání:Holáňová 24, Pastrňáková 18, Hrubá 14, Maršolková, Rychlíková, Kaderková, Koberová a Červená po 8, Gašparíková a Vybíralová po 4, Bialková, Bilanová, Vildová a Valnohová po 2.
Komentář:Soupeře jsme jasně přehrávali. Byly vidět naše větší zkušenosti ze hry. Diváky jsme potěšili krásnými kombinacemi a obrannými zisky.

zpět na „V ZÁVĚREČNÉM TURNAJI EUROPEAN WOMAN BASKETBALL LEAGUE PORÁŽKY S ROSTOVEM A ASTANOU !!!“pokračujte na „HLÁSÍME DVĚ NOVÉ POSILY DO EXTRALIGOVÉHO TÝMU ŽEN !!!“