« zpět

VYSOKÁ PORÁŽKA V RÁMCI 17.KOLA NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN NA PALUBOVCE KP BRNO

V 17.kole RENOMIA ŽBL jsme prohráli na palubovce KP Brno vysoko 95:59.

Pouze jednu čtvrtinu jsme se dokázali udržet v duelu s KP Brno. Ve druhé desetiminutovce jsme střelecky odpadly a utržily v hale Vodova porážku 59:95. Přitom v úvodních minutách jsme hráli velmi dobře a v čele se skvěle střílející Sarou Dickey si vybojovala až šestibodové vedení. Ostatní hráčky našeho týmu však nedokázaly Saru Dickey dostatečně bodově podpořit a ve druhé čtvrtině nám začal zápas utíkat. V podkošovém prostoru začala zářit Gabi Green, nám úplně odešla střelba, prvních sedm minut druhé čtvrtiny jsme nedali ani bod a bylo prakticky po zápase. Královopolanky pak navíc potvrdily svou dominanci 34 body v ofenzivně laděné třetí čtvrtině (34:25) a o vítězkách nebyl pochyb.

Sara Dickey se stala nejlepší střelkyní zápasu s 24 body, celkově však skórovalo jen šest hráček našeho týmu a z lavičky jsme zapsali jen devět bodů. To KP rozdělilo ofenzivu mezi pět dvouciferných střelkyň v čele s 20 body Green, třináct bodů přidala Emily Potter.

KP BRNO – SBŠ OSTRAVA 95:59
Body SBŠ:Dickey 24, Markovič 14, Grbič 9, Miklíková 5, Cloninger 4, Motyčáková 3, Bačová 0, Pavlicová 0.
Fauly:16:25 TH:29/24:10/9 Trojky:19/9:23/10 Diváci:192

TK z utkání:https://www.youtube.com/watch?…zpět na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 10.2. DO 16.2.2020“pokračujte na „ŽENY SBŠ OSTRAVA ZVÍTĚZILY V RENOMIA ŽBL NAD TRUTNOVEM“