« zpět

VYSOKÁ PORÁŽKA ŽEN V RENOMIA ŽBL V HRADCI KRÁLOVÉ

V rámci předehrávky 14.kola RENOMIA ŽBL jsme prohráli vysoko na palubovce Sokola Hradce Králové 91:48.

Velmi podobné vzájemné zápasy mají za sebou naše basketbalistky a Hradce Králové. Oba celky se střetly těsně před vánočními svátky i krátce po nich, v předehrávce čtrnáctého kola RENOMIA ŽBL. A i na východě Čech měly navrch Lvice, které zvítězily tentokrát 91:48.

Náš tým se jako outsider zápasu favorita nezalekla a hrál v úvodních minutách velmi slušně. Několikrát jsme vedli a po deseti minutách jsme ztráceli jen šest bodů. Ve druhé desetiminutovce Lvice přitlačily a začaly nám díky lepšímu doskakování unikat, i tak z toho ale byl hratelný poločasový rozdíl čtrnácti bodů.

Po přestávce se však hra našeho týmu úplně rozpadla hlavně na útočné polovině. Hráčky začaly hodně chybovat, ztrácet míče a Hradec bez problémů zápas kontroloval. Rozdíl se nakonec vyšplhal až na 45 bodů a Východočešky mohly nechat zahrát alespoň osm minut všech dvanáct hráček na soupisce. Na naší straně dostaly v utkání příležitost také dorostenky a určitě nezklamaly. Premiéru v extralize si odbyla kadetka Katka Ebenhöhová. Střelecky se v našem týmu vedlo Natálii Miklíkové, která zaznamenala 12 bodů. Výkon opor týmu byl tentokrát velkým zklamáním. V utkání již nenastoupily Tiffany Jones a Jaquanna Murray se kterými ukončilo vedení klubu před vánočními svátky smlouvy. Vedení klubu představí v příštím týdnu dvě nové posily pod koš.

SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ – SBŠ OSTRAVA 91:48
Body SBŠ:Miklíková 12, Grbič 9, Dickey 6, Paťorková 5, Bačová 5, Motyčáková 5, Simpson, Ebenhöhová 3, Pavlicová 0, Polášková 0.
Fauly:7 : 20 TH:17/12 : 4/3 Doskoky:50 : 42 Diváci:156zpět na „PORÁŽKA V ČESKÉM POHÁRU S KP BRNO 62:78“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 16.12. DO 22.12.2019“