« zpět

ŽENY HRÁLY PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ PROTI KP BRNO A MBK A.DUBČEKA BRATISLAVA

Družstvo žen SBŠ Ostrava odehrálo dvě přátelská utkání proti KP Brno a MBK A.Dubčeka Bratislava.

KP BRNO-SBŠ OSTRAVA 67:46
Body SBŠ:Dickey 16, Miklíková 9, Simpson 8, Jones 4, Murray 3, Bačová a Ovner po 2, Pavlicová 0.
Komentář:Utkání mělo vysoké tempo a v prvním poločase to byla vyrovnaná podívaná 30:30. Ve druhém poločase naše hra padla netrefenými pokusy na útočné polovině.

SBŠ OSTRAVA-MBK A.DUBČEKA BRATISLAVA 80:48
Body SBŠ:Dickey 18, Simpson a Jones 17, Murray 16, Miklíková 7, Frgalová 2, Bačová 1, Michňová 0.
Komentář:V dalším přípravném utkání jsme se museli obejít bez zraněných Djukič a Ovner, čehož jsme využili k alternacím jiných hráček na jejich pozicích. Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou. První čtvrtinu jsme vyhráli 27:13. Ve druhé čtvtině s námi soupeř držel krok. Po přestávce jsme opět navázali na výkon z první čtvrtiny a navýšili náskok na +32.

zpět na „STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 SBÍRALY ZKUŠENOSTI NA TURNAJI V KYJOVĚ“pokračujte na „ŽENY OBSADILY NA MEMORIÁLU JIŘÍHO JURDY 2.MÍSTO“