« zpět

ŽENY OBSADILY NA MEMORIÁLU JIŘÍHO JURDY 2.MÍSTO

Vážení fanoušci SBŠ Ostrava,
v termínu 6.-8.9.2019 odehrál náš nově tvořící se tým první přípravná utkání v rámci mládežnického turnaje OSTRAVA CUP 2019. Turnaj žen se od jeho prvního ročníku hraje pod názvem MEMORIÁL JIŘÍHO JURDY. V letošním roce se turnaje zúčastnily týmy pořádající SBŠ Ostrava, Hradec Králové, ze Slovenska extraligové ligový tým Košice a z Máďarská extraligový tým PINKK Pécsi 424. Vítězem se nakonec stal Sokol Hradec Králové bez jediné porážky, na druhém místě se umístil náš tým SBŠ Ostrava, třetí místo obsadil maďarský tým PINKK Pécsi 424 a na 4.místě skončil Young Angels Košice.

VÝSLEDKY NAŠEHO TÝMU
SBŠ Ostrava – Sokol Hradec Králové 45:60
Body SBŠ:Simpson 17, Ovner 14, Jones 8, Dickey 6, Murray, Miklíková, Frgalová, Michňová 0.
Komentář:První utkání v novém složení jsme odehráli proti silnému Hradci. Vstup do zápasu nebyl dobrý a první čtvrtinu jsme prohráli 29:11. V dalším průběhu utkání jsme již Hradci byli vyrovnaným soupeřem.

SBŠ Ostrava – PINKK Pecs 70:62
Body SBŠ:Dickey 24, Simpson 15, Ovner 14, Miklíková 8, Jones 6, Pavlicová 2, Murray 1, Michňová 0.
Komentář:Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme vedli až dvacetibodovým rozdílem. V tom druhém nás soupeř dotahoval až na dva body. V závěru jsme odskočili.

SBŠ Ostrava – Young Angels Košice 57:49
Body SBŠ:Miklíková 15, Dickey 13, Jones 11, Pavlicová 10, Simpson 6, Ovner 2, Michňová 0.
Komentář:Ve velice vyrovnaném utkání proti mladým hráčkám z Košic jsme ani jednou neprohrávali. Rozhodla větší zkušenost a přesnější střelba na naši straně.

Vše o turnaji najdete zde: http://cup.sbsostrava.czzpět na „ŽENY HRÁLY PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ PROTI KP BRNO A MBK A.DUBČEKA BRATISLAVA “pokračujte na „STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 BUDOU SBÍRAT ZKUŠENOSTI V OBLASTNÍM PŘEBORU U13 A EVROPSKÉ LIZE EGBL U13“