« zpět

ŽENY SBŠ OSTRAVA ZVÍTĚZILY V RENOMIA ŽBL NAD TRUTNOVEM

V rámci 16.kola nejvyšší soutěže jsme porazily Loko Trutnov 83:73.

Velmi důležitou výhru v souboji o poslední postupové místo do play off získal náš tým, který si na domácí palubovce i přes nepovedený start poradil s Trutnovem 83:73. Východočešky přitom do zápasu vstoupily skvěle a v první čtvrtině vedly až o jedenáct bodů. Druhá čtvrtina však byla ve znamení zlepšeného výkonu naše týmu, který přinesl vyrovnání skóre do poločasu. Trutnov se nevzdal, s nepříznivým vývojem bojoval, a ještě v polovině třetí čtvrtiny držel těsný náskok, závěr duelu ale patřil našemu týmu, který definitivně zlomila odpor soupeře a získala cennou výhru.

V našem týmu se střelecky nejvíce dařilo Saře Dickey, která nasázela 30 bodů, Nevena Markovič přidala ke 20 bodům i 12 doskoků a Ivana Grbič nastřílela 19 bodů. Poražené držela Anna Rylichová s 16 body, na čtrnácti se shodly Kateřina Kozumplíková a Tereza Králová.

SBŠ OSTRAVA – TJ LOKO TRUTNOV 83:73
Body SBŠ:Dickey 30, Markovič 20, Grbič 19, Motyčáková 4, Miklíková 4, Paťorková 4, Cloninger 2, Pavlicová 0, Ebenhöhová 0, Polášková 0.
Fauly:19 : 20 TH:23/20 : 18/12 Trojky:26/7 : 21/7 Doskoky:47 : 44

zpět na „VYSOKÁ PORÁŽKA V RÁMCI 17.KOLA NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN NA PALUBOVCE KP BRNO“pokračujte na „VÝSLEDKY MLÁDEŽE V TÝDNU OD 3.2. DO 9.2.2020“