Výsledky CHLAPCI

Chlapci / Boys U16 (2003)

5.-9.místo/place

  OSE Lions Strojar Malacky MTV/BG Wolfenbüttel KK Cerknica SK Bruntál Skóre Body Pořadí
OSE Lions   52:49 94:51 24:55 40:76 210:231 6 7
Strojar Malacky 49:52   85:50 66:74 36:65 236:241 5 8
MTV/BG Wolfenbüttel 51:94 50:85   32:78 36:95 169:352 4 9
KK Cerknica 55:24 74:66 78:32   69:59 276:181 8 5
SK Bruntál 76:40 65:36 95:36 59:69   295:181 7 6

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 1A – BK NH Ostrava 2B – Budapesti Sportegyesület 85:77
Semi 2 1B – BBK Bánovce nad Bebravou 2A – Kőbányai Budapešť 60:50

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
3. místo/place LS1 – Budapesti Sportegyesület LS2 – Kőbányai Budapešť 70:56
1. místo/place WS1 – BK NH Ostrava WS2 – BBK Bánovce nad Bebravou 61:47
Chlapci / Boys U15 (2004)

5.-8.místo

  Domácí Hosté Scóre
1.zápas / game 3A – TBS Přerov 4B – Friedenau B 25:40
2. zápas / game 3B – BC Tallinn 4A – BK Beroun 37:47

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 1A – Budapesti Honvéd 2B – Berlin BVV 89:56
Semi 2 1B – Basketpoint Frýdek-Místek 2A – Friedenau A 41:79

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place TBS Přerov BC Tallinn 20:0
5.místo/place Friedenau B BK Beroun 20:0
3. místo/place LS1 – Berlin BVV LS2– Basketpoint Frýdek-Místek 70:43
1. místo/place WS1– Budapesti Honvéd WS2 – Friedenau A 53:59
Chlapci / Boys U14 (2005)

9.-12.místo/place

  BKM ISKRA Svit B MTV/BG Wolfenbüttel Sokol Vyšehrad Budapesti Honvéd Skóre Body Pořadí
BKM ISKRA Svit B   34:33 26:69 34:57 94:159 4 11
MTV/BG Wolfenbüttel 33:34   27:104 39:91 99:229 3 12
Sokol Vyšehrad 69:26 104:27   59:56 232:109 6 9
Budapesti Honvéd 57:34 91:39 56:59   204:132 5 10

5.-8.místo

  Domácí Hosté Skóre
1. zápas / game LQF1 – BK Snakes Ostrava LQF4 – MBK Karlovka Bratislava 69:23
2. zápas / game LQF2 – KK Cerknica LQF3 – Friedenau 33:63

Čtvrtfinále / Quarterfinal

  Domácí Hosté Skóre
QF1 1A – BK Snakes Ostrava 2C – KKS Tarnowskie Góry 29:37
QF2 1B – OSE Lions 2D – KK Cerknica 81:53
QF3 1C – BKM ISKRA Svit A 2A – Friedenau 66:41
QF4 1D – RIM Basket Košice 2B – MBK Karlovka Bratislava 62:21

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 WQF1 – KKS Tarnowskie Góry WQF4 – RIM Basket Košice 45:42
Semi 2 WQF2 – OSE Lions WQF3 – BKM ISKRA Svit A 42:59

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place MBK Karlovka Bratislava KK Cerknica 68:74
5.místo/place BK Snakes Ostrava Friedenau 39:26
3. místo/place LS1 – RIM Basket Košice LS2 – OSE Lions 67:53
1. místo/place WS1 – KKS Tarnowskie Góry WS2 – BKM ISKRA Svit A 63:68
Chlapci / Boys U13 (2006)

13.-14.místo/place

  Domácí Hosté Skóre
1. zápas / game 4A – ALBA Berlin 4C – BK ZŠ Zvolen 86:4
2. zápas / game 4C – BK ZŠ Zvolen 4A – ALBA Berlin 6:73

9.-12.místo/place

  ŠBK Sereď BK LIONS Jindřichův Hradec SKB Zlín BK Beroun Skóre Body Pořadí
ŠBK Sereď   41:9 36:44   77:53 3  
BK LIONS Jindřichův Hradec 9:41   27:42 26:24 35:65 3  
SKB Zlín 44:36 42:27   50:20 94:56 6 9
BK Beroun   24:26 20:50   44:76 2  

5.-8.místo/place

  Domácí Hosté Skóre
1. zápas / game LQF1 – BA Sparta Praha LQF4 – BBK Bánovce nad Bebravou 39:54
2. zápas / game LQF2 – BK Snakes Ostrava LQF3 – BC Kolín 32:24

Čtvrtfinále / Quarterfinal

  Domácí Hosté Skóre
QF1 1A – BA Sparta Praha 2C – Aluksne 40:56
QF2 1B – BK NH Ostrava 2D – BK Snakes Ostrava 85:29
QF3 1C – BC Kolín 2A – SK UP BCM Olomouc 38:59
QF4 1D – BBK Bánovce nad Bebravou 2B – KK Litija 38:57

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 WQF1 – Aluksne WQF4 – KK Litija 45:42
Semi 2 WQF2 – BK NH Ostrava WQF3 -SK UP BCM Olomouc 84:21

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place BA Sparta Praha BC Kolín 43:28
5.místo/place BBK Bánovce nad Bebravou BK Snakes Ostrava 40:64
3. místo/place LS1 – KK Litija LS2 – SK UP BCM Olomouc 57:34
1. místo/place WS1 – Aluksne WS2 – BK NH Ostrava 24:85
Chlapci / Boys U12 (2007)

9.-12.místo/place

  KK Zagorje MBK Karlovka Bratislava BK Gabko Senec Basketpoint Frýdek-Místek Scóre Body Pořadí
KK Zagorje     60:12 76:42 136:54 4  
MBK Karlovka Bratislava     59:25 49:35 108:60 4  
BK Gabko Senec 12:60 25:59   27:54 64:173 3 12
Basketpoint Frýdek-Místek 42:76 35:49 54:27   131:152 4 11

Čtvrtfinále / Quarterfinal

  Domácí Hosté Scóre
QF1 1A – Berlin BVV 2C – BC Tallinn 65:12
QF2 1B – BK Snakes Ostrava 2D – Basketball Braunschweig Nord 76:40
QF3 1C – BK NH Ostrava 2A – Válečníci Děčín 52:33
QF4 1D – BK MŠK Žiar nad Hronom 2B – Friedenau 44:51

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 WQF1 – Berlin BVV WQF4 – Friedenau 72:23
Semi 2 WQF2 – BK Snakes Ostrava WQF3 – BK NH Ostrava 47:74

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place BC Tallinn Basketball Braunschweig Nord 37:49
5.místo/place BK MŠK Žiar nad Hronom Válečníci Děčín 46:48
3. místo/place LS1 – Friedenau LS2 – BK Snakes Ostrava 48:57
1. místo/place WS1 – Berlin BVV WS2 – BK NH Ostrava 50:18
Chlapci / Boys U11 (2008)

9.-12.místo/place

  ŠBK Sereď BK MŠK Žiar nad Hronom ŠBK GALAXY Košice MBK Karlovka Bratislava Skóre Body Pořadí
ŠBK Sereď   68:26 47:34 54:16 169:76 6 9
BK MŠK Žiar nad Hronom 26:68   36:37 71:27 133:132 4 11
ŠBK GALAXY Košice 34:47 37:36   31:16 102:99 5 10
MBK Karlovka Bratislava 16:54 27:71 16:31   59:156 3 12

5.-8.místo/place

  Domácí Hosté Skóre
1. zápas / game LQF1 – Basketpoint Frýdek-Místek LQF4 – BK Snakes Ostrava 42:41
2. zápas / game LQF2 – BK Beroun LQF3 – KK Litija 42:38

Čtvrtfinále / Quarterfinal

  Domácí Hosté Skóre
QF1 1A – BK NH Ostrava 2C – Basketpoint Frýdek-Místek 69:31
QF2 1B – Kőbányai Budapešť 2D – BK Beroun 65:32
QF3 1C – Sokol Pražský 2A – KK Litija 53:35
QF4 1D – BK Synthesia Pardubice 2B – BK Snakes Ostrava 56:35

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 WQF1 – BK NH Ostrava WQF4 – BK Synthesia Pardubice 41:57
Semi 2 WQF2 – Kőbányai Budapešť WQF3 – Sokol Pražský 59:35

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place BK Snakes Ostrava KK Litija 19:50
5.místo/place Basketpoint Frýdek-Místek BK Beroun 56:24
3. místo/place LS1 – BK NH Ostrava LS2 – Sokol Pražský 63:35
1. místo/place WS1– BK Synthesia Pardubice WS2 – Kőbányai Budapešť 65:56
Chlapci / Boys U10 (2009)

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 Kőbányai Budapešť BK Snakes Ostrava 29:16
Semi 2 ŠBK GALAXY Košice BK NH Ostrava 31:32

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
3. místo/place LS1 – BK Snakes Ostrava LS2 – ŠBK GALAXY Košice 17:48
1. místo/place WS1 – Kőbányai Budapešť WS2 – BK NH Ostrava 20:45