Výsledky DÍVKY

Dívky / Girls U17-U18 (2001–02)

5.-9.místo/place

  Basket Pastelka MB Aluksne Žďár nad Sázavou/Znojmo BK SLUNETA Ústí nad Labem BK Beroun Skóre Body Pořadí
Basket Pastelka MB   61:37 81:28 54:45 79:14 275:124 8 5
Aluksne 37:61   58:32 28:58 66:33 189:184 6 7
Žďár nad Sázavou/Znojmo 28:81 32:58   41:45 54:42 155:226 5 8
BK SLUNETA Ústí nad Labem 45:54 58:28 45:41   55:38 200:161 7 6
BK Beroun 14:79 33:66 42:54 38:55   127:254 4 9

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 1A – BK ZŠ Zvolen 2B – BK Kralupy n/V 75:59
Semi 2 1B – SKA Györ 2A – BK Havířov 60:61

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
3. místo/place LS1 – BK Kralupy n/V LS2 – SKA Györ 41:59
1. místo/place WS1 – BK ZŠ Zvolen WS2 – BK Havířov 64:50

All Star: SKA Györ – Lilia Rozman / BK Kralupy n/V – Petra Hoffmanová

Dívky / Girls U15 (2004)

5.-8.místo/place

  Domácí Hosté Skóre
1. zápas / game 3A – KK Cerknica 4B – MTV/BG Wolfenbüttel 58:25
2. zápas / game 3B – BC Vysočina 4A – SKA Györ 51:44

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 1A – SBŠ Ostrava 2B – Basket Ostrava 41:15
Semi 2 1B – ŠD Felix Zasavje 2A – BAM Poprad 62:21

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place MTV/BG Wolfenbüttel SKA Györ 29:46
5.místo/place KK Cerknica BC Vysočina 52:39
3.místo/place LS1 – Basket Ostrava LS2 – BAM Poprad 23:39
1.místo/place WS1 – SBŠ Ostrava WS2 – ŠD Felix Zasavje 68:80
Dívky / Girls U13 (2006)

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
9.místo/place 5A – ŠD Felix Zasavje 5B – TROJKA Sieradz 32:33
7.místo/place 4A – SKB Zlín 4B – BAM Poprad 36:61
5.místo/place 3A – BA Čaňa 3B – BCM Sokolov 30:46
3. místo/place 2A – ŠBK Sadská 2B – KK Cerknica 42:63
1. místo/place 1A- Basket Ostrava 1B – SBŠ Ostrava 45:44
Dívky / Girls U12 (2007)

5.-8.místo/place

  Domácí Hosté Skóre
1. zápas / game 3A – ALBA Berlin 4B – ŠD Felix Zasavje 63:26
2. zápas / game 3B – Basket Ostrava 4A – BAM Poprad 34:43

Semifinále / Semifinal

  Domácí Hosté Skóre
Semi 1 1A – SBŠ Ostrava 2B – Kőbányai Budapešť 45:23
Semi 2 1B – ŠBK Sadská 2A – TROJKA Sieradz 52:27

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
7.místo/place ŠD Felix Zasavje Basket Ostrava 55:36
5.místo/place ALBA Berlin BAM Poprad 76:6
3. místo/place LS1LS1 – Kőbányai Budapešť LS2 – TROJKA Sieradz 37:35
1. místo/place WS1 – SBŠ Ostrava WS2 – ŠBK Sadská 33:62
Dívky / Girls U10 (2009)

3.-5.místo/place

  ŠD Felix Zasavje Basket Ostrava KK Litija Skóre Body Pořadí
ŠD Felix Zasavje   41:31 20:0 61:31 4 3
Basket Ostrava 31:41   20:0 51:41 3 4
KK Litija 0:20 0:20   0:40   5

Finále / Final

  Domácí Hosté Skóre
1. místo/place 1 – ALBA Berlin 2 – SBŠ Ostrava 46:17