Výsledky ve skupinách – CHLAPCI

Chlapci / Boys U16 (2003)

Skupina / Group A

  BK NH Ostrava Kőbányai Budapešť MTV/BG Wolfenbüttel OSE Lions Strojar Malacky Skóre Body Pořadí
BK NH Ostrava   65:62 124:24 102:42 81:42 372:170 8 1
Kőbányai Budapešť 62:65   83:28 70:38 84:33 299:164 7 2
MTV/BG Wolfenbüttel 24:124 28:83   51:94 50:85 153:386 4 5
OSE Lions 42:102 38:70 94:51   52:49 226:272 6 3
Strojar Malacky 42:81 33:84 85:50 49:52   209:267 5 4

Skupina / Group B

  Budapesti Sportegyesület KK Cerknica BBK Bánovce nad Bebravou SK Bruntál Skóre Body Pořadí
Budapesti Sportegyesület   70:36 56:58 74:55 200:149 5 2
KK Cerknica 36:70   51:89 69:59 156:218 4 3
BBK Bánovce nad Bebravou 58:56 89:51   83:42 230:149 6 1
SK Bruntál 55:74 59:69 42:83   156:226 3 4
Chlapci / Boys U15 (2004)

Skupina / Group A

  BK Beroun TBS Přerov Budapesti Honvéd Friedenau A Skóre Body Pořadí
BK Beroun   37:45 61:68 25:85 123:198 3 4
TBS Přerov 45:37   20:131 38:92 103:260 4 3
Budapesti Honvéd 68:61 131:20   53:46 252:127 6 1
Friedenau A 85:25 92:38 46:53   223:116 5 2

Skupina / Group B

  Berlin BVV BC Tallinn Basketpoint Frýdek-Místek Friedenau B Skóre Body Pořadí
Berlin BVV   104:45 55:65 87:15 246:125 5 *2
BC Tallinn 45:104   33:73 46:43 124:220 4 3
Basketpoint Frýdek-Místek 65:55 73:33   108:34 246:122 6 1
Friedenau B 15:87 43:46 34:108   92:241 3 4
Chlapci / Boys U14 (2005)

Skupina / Group A

  BK Snakes Ostrava BKM ISKRA Svit B Friedenau Skóre Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   69:6 49:31 118:37 4 1
BKM ISKRA Svit B 6:69   29:63 35:132 2 3
Friedenau 31:49 63:29   94:78 3 2

Skupina / Group B

  MBK Karlovka Bratislava MTV/BG Wolfenbüttel OSE Lions Skóre Body Pořadí
MBK Karlovka Bratislava   38:29 42:86 80:115 3 2
MTV/BG Wolfenbüttel 29:38   29:109 58:147 2 3
OSE Lions 86:42 109:29   195:71 4 1

Skupina / Group C

  Sokol Vyšehrad BKM ISKRA Svit A KKS Tarnowskie Góry Skóre Body Pořadí
Sokol Vyšehrad   36:72 26:49 62:121 2 3
BKM ISKRA Svit A 72:36   45:38 117:74 4 1
KKS Tarnowskie Góry 49:26 38:45   87:71 3 2

Skupina / Group D

  RIM Basket Košice KK Cerknica Budapesti Honvéd Skóre Body Pořadí
RIM Basket Košice   89:51 47:21 136:72 4 1
KK Cerknica 51:89   60:56 111:145 3 2
Budapesti Honvéd 21:47 56:60   77:107 2 3
Chlapci / Boys U13 (2006)

Skupina / Group A

  ŠBK Sereď BA Sparta Praha ALBA Berlin SK UP BCM Olomouc Skóre Body Pořadí
ŠBK Sereď   31:58 43:40 44:54 118:152 4 3
BA Sparta Praha 58:31   61:47 52:41 171:119 6 1
ALBA Berlin 40:43 47:61   43:48 130:152 3 4
SK UP BCM Olomouc 54:44 41:52 48:43   143:139 5 2

Skupina / Group B

  KK Litija BK NH Ostrava BK LIONS Jindřichův Hradec Skóre Body Pořadí
KK Litija   36:64 40:11 76:75 3 2
BK NH Ostrava 64:36   84:19 148:55 4 1
BK LIONS Jindřichův Hradec 11:40 19:84   30:124 2 3

Skupina / Group C

  BC Kolín BK ZŠ Zvolen SKB Zlín Aluksne Skóre Body Pořadí
BC Kolín   61:8 63:41 42:39 166:88 6 1
BK ZŠ Zvolen 8:61   17:103 9:80 34:244 3 4
SKB Zlín 41:63 103:17   32:66 176:146 4 3
Aluksne 39:42 80:9 66:32   185:83 5 2

Skupina / Group D

  BBK Bánovce nad Bebravou BK Snakes Ostrava BK Beroun Skóre Body Pořadí
BBK Bánovce nad Bebravou   31:29 82:21 113:50 4 1
BK Snakes Ostrava 29:31   66:12 95:43 3 2
BK Beroun 21:82 12:66   33:148 2 3
Chlapci / Boys U12 (2007)

Skupina / Group A

  Berlin BVV Válečníci Děčín KK Zagorje Skóre Body Pořadí
Berlin BVV   68:34 65:26 133:60 4 1
Válečníci Děčín 34:68   59:50 93:118 3 2
KK Zagorje 26:65 50:59   76:124 2 3

Skupina / Group B

  Friedenau MBK Karlovka Bratislava BK Snakes Ostrava Skóre Body Pořadí
Friedenau   66:31 38:61 104:92 3 2
MBK Karlovka Bratislava 31:66   26:87 57:153 2 3
BK Snakes Ostrava 61:38 87:26   148:64 4 1

Skupina / Group C

  BC Tallinn BK NH Ostrava BK Gabko Senec Skóre Body Pořadí
BC Tallinn   18:93 42:29 60:122 3 2
BK NH Ostrava 93:18   103:13 196:31 4 1
BK Gabko Senec 29:42 13:103   42:145 2 3

Skupina / Group D

  Basketpoint Frýdek-Místek Basketball Braunschweig Nord BK MŠK Žiar nad Hronom Skóre Body Pořadí
Basketpoint Frýdek-Místek   31:62 47:68 78:130 2 3
Basketball Braunschweig Nord 62:31   31:61 93:92 3 2
BK MŠK Žiar nad Hronom 68:47 61:31   129:78 4 1
Chlapci / Boys U11 (2008)

Skupina / Group A

  BK NH Ostrava KK Litija ŠBK Sereď Skóre Body Pořadí
BK NH Ostrava   71:11 73:20 144:31 4 1
KK Litija 11:71   30:29 41:100 3 2
ŠBK Sereď 20:73 29:30   49:103 2 3

Skupina / Group B

  BK Snakes Ostrava BK MŠK Žiar nad Hronom Kőbányai Budapešť Skóre Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   96:23 36:47 132:70 3 2
BK MŠK Žiar nad Hronom 23:96   17:84 40:180 2 3
Kőbányai Budapešť 47:36 84:17   131:53 4 1

Skupina / Group C

  Basketpoint Frýdek-Místek Sokol Pražský ŠBK GALAXY Košice Skóre Body Body
Basketpoint Frýdek-Místek   36:38 45:13 81:51 3 2
Sokol Pražský 38:36   44:16 82:52 4 1
ŠBK GALAXY Košice 13:45 16:44   29:89 2 3

Skupina / Group D

  BK Beroun BK Synthesia Pardubice MBK Karlovka Bratislava Skóre Body Pořadí
BK Beroun   16:58 78:12 94:70 3 2
BK Synthesia Pardubice 58:16   102:10 160:26 4 1
MBK Karlovka Bratislava 12:78 10:102   22:180 2 3
Chlapci / Boys U10 (2009)
  ŠBK GALAXY Košice Kőbányai Budapešť BK Snakes Ostrava BK NH Ostrava Skóre Body Pořadí
ŠBK GALAXY Košice   36:37 39:17 35:30 110:84 5 2
Kőbányai Budapešť 37:36   37:25 62:25 136:86 6 1
BK Snakes Ostrava 17:39 25:37   27:59 69:135 3 4
BK NH Ostrava 30:35 25:62 59:27   114:124 4 3**