Výsledky ve skupinách – DÍVKY

Dívky / Girls U17-U18 (2001–02)

Skupina / Group A

  BK Havířov Basket Pastelka MB Aluksne Žďár nad Sázavou/Znojmo BK ZŠ Zvolen Skóre Body Pořadí
BK Havířov   69:36 104:26 104:19 52:61 329:142 7 2
Basket Pastelka MB 36:69   61:37 81:28 45:54 223:188 6 3
Aluksne 26:104 37:61   58:32 34:52 155:249 5 4
Žďár nad Sázavou/Znojmo 19:104 28:81 32:58   36:63 115:306 4 5
BK ZŠ Zvolen 61:52 54:45 52:34 63:36   230:167 8 1

Skupina / Group B

  BK SLUNETA Ústí nad Labem SKA Györ BK Kralupy n/V BK Beroun Skóre Body Pořadí
BK SLUNETA Ústí nad Labem   21:78 53:69 55:38 129:185 4 3
SKA Györ 78:21   64:29 92:14 234:64 6 1
BK Kralupy n/V 69:53 29:64   107:30 205:147 5 2
BK Beroun 38:55 14:92 30:107   82:254 3 4
Dívky / Girls U16 (2003)
  SBŠ Ostrava TROJKA Sieradz Kőbányai Budapešť BAM Poprad BEAC Budapešť DVTK Miskolc České Budějovice Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   70:14 58:63 64:35 53:55 47:61 57:39 292:228 9 4
TROJKA Sieradz 14:70   28:97 12:41 23:74 39:81 27:64 131:386 6 7
Kőbányai Budapešť 63:58 97:28   50:36 69:45 55:61 55:51 389:279 10 2
BAM Poprad 35:64 41:12 36:50   41:62 41:61 38:51 191:288 8 6
BEAC Budapešť 55:53 74:23 45:69 62:41   45:51 60:31 341:268 10 3
DVTK Miskolc 61:47 81:39 61:55 61:41 51:45   60:43 375:270 12 1
České Budějovice 39:57 64:27 51:55 51:38 31:60 43:60   240:240 8 5
Dívky / Girls U15 (2004)

Skupina / Group A

  SBŠ Ostrava SKA Györ KK Cerknica BAM Poprad Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   95:47 62:42 82:33 239:122 6 1
SKA Györ 47:95   35:49 33:48 115:192 3 4
KK Cerknica 42:62 49:35   30:59 121:156 4 3
BAM Poprad 33:82 48:33 59:30   140:145 5 2

Skupina / Group B

  Basket Ostrava ŠD Felix Zasavje MTV/BG Wolfenbüttel BC Vysočina Skóre Body Pořadí
Basket Ostrava   15:67 55:21 47:29 117:117 5 2
ŠD Felix Zasavje 67:15   94:34 74:18 235:67 6 1
MTV/BG Wolfenbüttel 21:55 34:94   48:59 103:208 3 4
BC Vysočina 29:47 18:74 59:48   106:169 4 3
Dívky / Girls U14 (2005)
  SBŠ Ostrava BAM Poprad Berlin BVV Kőbányai Budapešť ALBA Berlin KK Litija BEAC Budapešť Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   23:47 57:42 50:32 42:27 32:39 30:99 234:286 9 4
BAM Poprad 47:23   49:38 28:30 45:28 53:24 31:70 292:174 10 3
Berlin BVV 42:57 38:49   43:54 49:34 55:31 32:81 259:306 8 5
Kőbányai Budapešť 32:50 30:28 54:43   38:29 63:43 25:80 179:230 10 2
ALBA Berlin 27:42 28:45 34:49 29:38   36:34 16:80 170:288 7 6
KK Litija 39:32 24:53 31:55 43:63 34:36   15:94 143:276 7 7
BEAC Budapešť 99:30 70:31 81:32 80:25 80:16 94:15   465:188 12 1
Dívky / Girls U13 (2006)

Skupina / Group A

  Basket Ostrava SKA Györ ŠBK Sadská ŠD Felix Zasavje BA Čaňa SKB Zlín Skóre Body Pořadí
Basket Ostrava   86:21 54:42 66:32 37:38 80:23 323:156 9 1
SKA Györ 21:86   12:70 29:45 28:72 36:37 126:310 5 6
ŠBK Sadská 42:54 70:12   68:43 50:28 76:23 306:160 9 2
ŠD Felix Zasavje 32:66 45:29 43:68   55:43 44:59 219:265 7 5
BA Čaňa 38:37 72:28 28:50 45:55   50:28 231:198 8 3
SKB Zlín 23:80 37:36 23:76 59:44 28:50   170:286 7 4

Skupina / Group B

  SBŠ Ostrava TROJKA Sieradz KK Cerknica BAM Poprad BCM Sokolov Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   106:7 72:27 59:16 67:39 304:89 8 1
TROJKA Sieradz 7:106   17:50 21:30 15:77 60:263 4 5
KK Cerknica 27:72 50:17   47:27 51:41 175:157 7 2
BAM Poprad 16:59 30:21 27:47   36:44 109:171 5 4
BCM Sokolov 39:67 77:15 41:51 44:36   201:169 6 3
Dívky / Girls U12 (2007)

Skupina / Group A

  SBŠ Ostrava ALBA Berlin TROJKA Sieradz BAM Poprad Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   41:17 41:17 60:9 142:43 6 1
ALBA Berlin 17:41   46:50 64:7 127:98 4 3
TROJKA Sieradz 17:41 50:46   16:35 102:103 5 2
BAM Poprad 9:60 7:64 35:16   32:159 3 4

Skupina / Group B

  ŠBK Sadská Basket Ostrava Kőbányai Budapešť ŠD Felix Zasavje Skóre Body Pořadí
ŠBK Sadská   117:9 47:29 108:16 272:54 6 1
Basket Ostrava 9:117   19:81 38:37 66:235 4 3
Kőbányai Budapešť 29:47 81:19   116:19 226:85 5 2
ŠD Felix Zasavje 16:108 37:38 19:116   72:262 3 4
Dívky / Girls U11 (2008)
  SBŠ Ostrava SKA Györ ŠBK Sadská ALBA Berlin YA Košice Banská Bystrica Stará Lubovňa Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   34:30 25:53 48:21 25:73 50:28 27:52 209:257 7 5
SKA Györ 30:34   16:45 12:40 18:70 16:24 34:22 108:165 7 6
ŠBK Sadská 53:25 45:16   38:34 29:61 30:5 65:20 222:127 11 2
ALBA Berlin 21:48 40.12 34:38   22:69 21:18 48:16 152:163 9 3
YA Košice 73:25 70:18 61:29 69:22   52:11 84:18 339:105 12 1
Banská Bystrica 28:50 24:16 5:30 18:21 11:52   30:27 116:196 7 7
Stará Lubovňa 52:27 22:34 20:65 16:48 18:84 27:30   164:286 7 4
Dívky / Girls U10 (2009)
  SBŠ Ostrava ALBA Berlin KK Litija Basket Ostrava ŠD Felix Zasavje Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   26:39 17:32 23:11 49:27 115:109 6 2
ALBA Berlin 39:26   33:29 51:6 88:16 211:77 8 1
KK Litija 32:17 29:33   98:10 74:29 233:89 7 5
Basket Ostrava 11:23 6:51 10:98   22:40 49:212 4 4
ŠD Felix Zasavje 27:49 16:88 29:74 40:22   112:233 5 3