Tabulky

STARŠÍ DOROSTENCI U19
  NH OSTRAVA BK OPAVA BK JUNIOR KOMÁRNO KKS KOBIERZYCE SNAKES OSTRAVA SKORE BODY POŘADÍ
NH OSTRAVA   93:39 109:79 69:65 49:89   7 2
BK OPAVA 39:93   46:69 44:63 37:95   4 5
BK JUNIOR KOMÁRNO 79:109 69:46   33:58 61:104   5 4
KKS KOBIERZYCE 65:69 63:44 58:33   33:87   6 3
SNAKES OSTRAVA 89:49 95:37 104:61 87:33     8 1

Dvorského

MLADŠÍ DOROSTENCI U17

SKUPINA A

  JELENIA GÓR BK OPAVA SPIŠSKÁ NOVÁ VES BC KOLÍN NH OSTRAVA SKORE BODY POŘADÍ
JELENIA GÓR   47:66 48:75 47:110 44:64   4 5
BK OPAVA 66:47   63:54 54:95 54:68   6 3
SPIŠSKÁ NOVÁ VES 75:48 54:63   11:87 60:79   5 4
BC KOLÍN 110:47 95:54 87:11   62:45   8 1
NH OSTRAVA 64:44 68:54 79:60 45:62     7 2

Trojhalí

SKUPINA B

  BK HLADNOV NH OSTRAVA EYBL BK PARDUBICE SNAKES OSTRAVA INTER BRATISLAVA SKORE BODY POŘADÍ
BK HLADNOV   66:96 61:115 55:117 63:79   4 5
NH OSTRAVA EYBL 96:66   65:111 59:74 65:78   5 3
BK PARDUBICE 115:61 111:65   85:75 86:67   8 1
SNAKES OSTRAVA 117:55 74:59 75:85   77:54   7 2
INTER BRATISLAVA 79:63 78:65 67:86 54:77     6 4

Tatran

O UMÍSTĚNÍ

  DOMÁCÍ HOSTÉ SKORE
O 9. MÍSTO JELENIA GÓRA BK HLADNOV 61:83
O 7. MÍSTO SPIŠSKÁ NOVÁ VES INTER BRATISLAVA 44:78
O 5. MÍSTO BK OPAVA NH OSTRAVA EYBL 72:84
O 3. MÍSTO NH OSTRAVA SNAKES OSTRAVA 54:113
FINÁLE BC KOLÍN BK PARDUBICE 73:78

Trojhalí & Tatran

STARŠÍ ŽÁCI U15
  NH TYGERS OSTRAVA EYBL TJ STROJAR MALACKY BK SNAKES OSTRAVA ALBA BERLÍN BÁNOVCE NAD BEBRAVOU VICTORIA ŽILINA SKORE BODY POŘADÍ
NH TYGERS OSTRAVA EYBL   96:51 73:27 54:33 77:63 74:43   10 1
TJ STROJAR MALACKY 51:96   42:69 46:47 37:74 31:78   5 6
BK SNAKES OSTRAVA 27:73 69:42   59:53 56:70 38:52   7 4
ALBA BERLÍN 33:54 47:46 53:59   43:71 47:64   6 5
BÁNOVCE NAD BEBRAVOU 63:77 74:37 70:56 71:43   67:75   8 3
VICTORIA ŽILINA 43:74 78:31 52:38 64:47 75:67     9 2

Vítek

MLADŠÍ ŽÁCI U14
  BK NH OSTRAVA BK NH TYGERS OSTRAVA EYBL BK SNAKES OSTRAVA BK PARDUBICE AKADÉMIA KÖBÁNYA BK SNAKES OSTRAVA EYBL SKORE BODY POŘADÍ
BK NH OSTRAVA   27:75 28:60 55:45 36:85 37:105   6 5
BK NH TYGERS OSTRAVA EYBL 75:27   58:64 71:49 76:38 52:87   8 3
BK SNAKES OSTRAVA 60:28 64:58   63:65 86:54 47:48   8 2
BK PARDUBICE 45:55 49:71 65:63   34:96 36:111   6 6
AKADÉMIA KÖBÁNYA 85:36 38:76 54:86 96:34   53:40   8 4
BK SNAKES OSTRAVA EYBL 105:37 87:52 48:47 111:36 40:53     9 1

Trojhalí

STARŠÍ MINIŽÁCI U13
  BK SNAKES OSTRAVA BK JUNIOR KOMÁRNO ŠBK HANDLOVÁ SAM BRNO USK PRAHA AKADÉMIA KÖBÁNYA NH FLAMES OSTRAVA SKORE BODY POŘADÍ
BK SNAKES OSTRAVA   36:43 34:23 55:50 50:19 23:17 36:49   10 4
BK JUNIOR KOMÁRNO 43:36   68:64 59:51 33:28 42:54 40:75   10 3
ŠBK HANDLOVÁ 23:34 64:68   23:49 46:19 30:50 23:34   7 6
SAM BRNO 50:55 51:59 49:23   57:22 25:32 57:50   9 5
USK PRAHA 19:50 28:33 19:46 22:57   12:62 19:43   6 7
AKADÉMIA KÖBÁNYA 17:23 54:42 50:30 32:25 62:12   65:47   11 1
NH FLAMES OSTRAVA 49:36 75:40 34:23 50:57 43:19 47:65     10 2

ZŠ Mitušova 16

MLADŠÍ MINIŽÁCI U12
  SNAKES OSTRAVA A SNAKES OSTRAVA B AKADÉMIA KÖBÁNYA BK SNAKES FM BASKEŤÁCI TJ SOKOL JOSEFOV NH FLAMES MOAP BK NH FLAMES PORUBA SKORE BODY POŘADÍ
SNAKES OSTRAVA A   50:41 28:54 58:29 8:44 47:33 44:33   10 3
SNAKES OSTRAVA B 41:50   20:0 41:15 20:64 44:18 23:34   9 5
AKADÉMIA KÖBÁNYA 54:28 0:20   70:29 46:52 42:26 60:40   10 2
BK SNAKES FM 29:58 15:41 29:70   16:78 22:28 17:39   6 7
BASKEŤÁCI TJ SOKOL JOSEFOV 44:8 64:20 52:46 78:16   79:29 54:10   12 1
NH FLAMES MOAP 33:47 18:44 26:42 28:22 29:79   19:47   7 6
BK NH FLAMES PORUBA 33:44 34:23 40:60 39:17 10:54 47:19     9 4

ZŠ Kučery