Rozpis utkání

20. 10. 2017ŽL U15

16.00 h., BK Havířov – SBŠ Ostrava, Makarenkova 1

21. 10. 2017OP U10 chlapci

10.00 a 11.30 h., SBŠ Ostrava – Snakes Orlová, TV ZŠ MUDr.Lukášové

21. 10. 2017DL U17

15.30 h., SBŠ Ostrava B – Jiskra Kyjov, gymn.Hladnov

21. 10. 2017DL U17

17.30 h., SBŠ Ostrava A – KP Brno B, gymn.Hladnov

21. 10. 2017ŽL U14

9.00 h., SK Bruntál – SBŠ Ostrava A, Zeyerova 14

21. 10. 2017OP U13 děvčata

9.00 a 10.30 h., BK Příbor – SBŠ Ostrava, Masarykovo gymn.

22. 10. 2017DL U17

9.30 h., SBŠ Ostrava B – KP Brno B, gymn.Hladnov

22. 10. 2017DL U17

11.30 h., SBŠ Ostrava A – Jiskra Kyjov, gymn.Hladnov

22. 10. 2017ŽBL

16.00 h., SBŠ Ostrava – KP Brno, hala Tatran

22. 10. 2017ŽL U14

9.00 h., SK Bruntál – SBŠ Ostrava B, Zeyerova 14

22. 10. 2017OP U12 děvčata

11.00 a 12.30 h., SK Bruntál – SBŠ Ostrava, Zeyerova 14

22. 10. 2017OP U11 děvčata

9.00 a 10.30 h., Val.Mez. – SBŠ Ostrava

24. 10. 2017NRS U15

17.20 h., SBŠ Ostrava B – Basket Ostrava, ZŠ Mitušova 16

25. 10. 2017NRS U15

18.20 h., SBŠ Ostrava B – Start Havířov, ZŠ MUDr.Lukášové

25. 10. 2017OP U11 chlapci

15.30 a 17.00 h., Snakes FM – SBŠ Ostrava, Gymnázium P.Bezruče

27. 10. 2017OP U13 chlapci

17.00 a 18.30 h., SBŠ Ostrava – BK Opava, SH SG

27. 10. 2017DL U19

19.00 h., BK Příbor – SBŠ Ostrava B, Masarykovo gymn.

28. 10. 2017DL U19

17.15 h., SBŠ Ostrava B – Jiskra Kyjov, SH SG

28. 10. 2017EL U19

17.00 h., Hradec Králové – SBŠ Ostrava, Eliščino nábřeží 777

29. 10. 2017OP U13 děvčata

TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava

29. 10. 2017DL U19

11.00 h., SBŠ Ostrava B – SŠMH Brno B, SH SG

29. 10. 2017EL U19

9.30 h., BK Trutnov – SBŠ Ostrava A, 3.ZŠ

29. 10. 2017ŽBL

9.30 h., BK Trutnov – SBŠ Ostrava, Komenského 399

31. 10. 2017DL U17

18.30 h., OSK Olomouc – SBŠ Ostrava B, Roosveltova 79

31. 10. 2017NRS U17

18.50 h., SKB Zlín – SBŠ Ostrava C, Dukelská 5413

31. 10. 2017ŽL U14

17.00 h., SBŠ Ostrava B – BK Havířov, ZŠ MUDr.Lukášové

3. 11. 2017DL U17

18.30 h., OSK Olomouc – SBŠ Ostrava A, Roosveltova

4. 11. 2017OP U12 děvčata

9.00 a 11.00 h., BK Havířov – SBŠ Ostrava, Makarenkova 1

4. 11. 2017ŽL U14

Basket Ostrava – SBŠ Ostrava B

5. 11. 2017OP U10 chlapci

10.00 a 11.30 h., SBŠ Ostrava – NH MOaP, SH SG

5. 11. 2017OP U11 děvčata

13.00 a 14.30 h., SBŠ Ostrava – SBŠ Orlová, SH SG

8. 11. 2017NRS U17

18.20 h., SBŠ Ostrava C – BK Frýdek-Místek, ZŠ MUDr.Lukášové

8. 11. 2017DL U17

16.15 h., BK Havířov B – SBŠ Ostrava A, Makarenkova 1

10. 11. 2017ŽL U14

19.30 h., SBŠ Ostrava A – BK Havířov, SH SG

11. 11. 2017ŽL U15

KP Brno – SBŠ Ostrava

11. 11. 2017OP U13 chlapci

BC Nový Jičín – SBŠ Ostrava (11.-12.11.)

11. 11. 2017NRS U15

BK Příbor – SBŠ Ostrava B

11. 11. 2017DL U19

Basket Ostrava – SBŠ Ostrava B

11. 11. 2017EL U19

KP Brno – SBŠ Ostrava

12. 11. 2017ŽL U15

SŠMH Brno – SBŠ Ostrava

12. 11. 2017OP U11 chlapci

10.00 a 11.30 h., SBŠ Ostrava – Snakes Orlová, SH SG

12. 11. 2017DL U19

13.00 h., SBŠ Ostrava B – Basket Ostrava, SH SG

12. 11. 2017EL U19

SŠMH Brno – SBŠ Ostrava

13. 11. 2017DL U17

16.15 h., BK Havířov B – SBŠ Ostrava B, Makarenkova 1

17. 11. 2017ŽL U14

SBŠ Ostrava B – SBŠ Ostrava A, SH SG

18. 11. 2017OP U13 chlapci

SBŠ Ostrava – TJ Start Havířov, SH SG (18.-19.11.)

18. 11. 2017DL U17

SBŠ Ostrava A – SBŠ Ostrava B, SH SG

18. 11. 2017OP U10 děvčata

SBŠ Ostrava – Mohelnice, SH SG (18.-19.11.)

18. 11. 2017OP U10 chlapci

SBŠ Ostrava – NH Poruba, SH SG (18.-19.11.)

18. 11. 2017OP U12 děvčata

BK Havířov – SBŠ Ostrava (18.-19.11.)

18. 11. 2017ŽL U14

OSK Olomouc – SBŠ Ostrava A

18. 11. 2017ŽL U14

TJ OP Prostějov – SBŠ Ostrava B

18. 11. 2017ŽBL

BK Žabiny Brno – SBŠ Ostrava

19. 11. 2017DL U17

SBŠ Ostrava B – SBŠ Ostrava A, SH SG

19. 11. 2017ŽL U14

TJ OP Prostějov – SBŠ Ostrava A

19. 11. 2017ŽL U14

OSK Olomouc – SBŠ Ostrava B

19. 11. 2017NRS U17

BK Příbor – SBŠ Ostrava C

25. 11. 2017OP U11 chlapci

Snakes Ostrava 2008 – SBŠ Ostrava (25.-26.11.)

25. 11. 2017OP U11 děvčata

BK Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava (25.-26.11.)

25. 11. 2017Kvalifikace o NF U13

Kvalifikace o postup na NF U13, pořadatel Basket Ostrava
SBŠ Ostrava – BK Havířov
SBŠ Ostrava – Rožnov p/R

25. 11. 2017NRS U15

TJ OP Prostějov – SBŠ Ostrava B

25. 11. 2017ŽL U15

SBŠ Ostrava – Ústí nad Orlicí, SH SG

25. 11. 2017OP U11 děvčata

SBŠ Orlová – Valašské Meziřící, ZŠ Ke Studánce (25.-26.11.)

25. 11. 2017EL U19

SBŠ Ostrava – U19 Chance Strakonice, SH SG

25. 11. 2017DL U19

SBŠ Ostrava B – SKB Tišnov, SH SG

26. 11. 2017Kvalifikace o NF U13

Kvalifikace o postup na NF U13, pořadatel Basket Ostrava
BK Příbor – SBŠ Ostrava
Basket Ostrava – SBŠ Ostrava

26. 11. 2017ŽL U15

SBŠ Ostrava – Panter Javorník, SH SG

26. 11. 2017EL U19

SBŠ Ostrava – BA Sparta Praha, SH SG

26. 11. 2017DL U19

SBŠ Ostrava B – OSK Olomouc, SH SG

26. 11. 2017ŽBL

16.00 h., SBŠ Ostrava – BLK Slavia Praha, hala Tatran

1. 12. 2017ŽL U15

17.50 h., SBŠ Ostrava – BK Havířov, SH SG

1. 12. 2017ŽL U14

19.15 h., SBŠ Ostrava – SK Bruntál, SH SG

2. 12. 2017DL U17

SŠMH Brno B – SBŠ Ostrava A

2. 12. 2017DL U17

BC Vysočina – SBŠ Ostrava B

2. 12. 2017OP U10 chlapci

SK Bruntál – SBŠ Ostrava (2.-3.12.2017)

2. 12. 2017OP U10 děvčata

OSK Olomouc – SBŠ Ostrava (2.-3.12.2017)

2. 12. 2017OP U13 děvčata

12.00 a 13.30 h., SBŠ Ostrava – Basket Ostrava, SH SG

2. 12. 2017ŽL U14

15.00 h., SBŠ Ostrava B – SK Bruntál, SH SG

2. 12. 2017NRS U17

17.00 h., SBŠ Ostrava C – TJ Loko Krnov, SH SG

3. 12. 2017DL U17

BC Vysočina – SBŠ Ostrava A

3. 12. 2017DL U17

SŠMH Brno B – SBŠ Ostrava B

3. 12. 2017Kvalifikace o postup na NF U12

Kvalifikace o postup na NF U12, Bruntál

3. 12. 2017ŽBL

Slovanka Mladá Boleslav – SBŠ Ostrava

7. 12. 2017DL U19

16.45 h., SBŠ Ostrava B – BK Příbor, SH SG

9. 12. 2017ŽBL

Hradec Králové – SBŠ Ostrava

9. 12. 2017EL U19

BK Studánka Pardubice – SBŠ Ostrava

9. 12. 2017ŽL U15

OSK Olomouc – SBŠ Ostrava

9. 12. 2017NRS U15

Basket Ostrava – SBŠ Ostrava B

9. 12. 2017OP U13 chlapci

TBS Příbor – SBŠ Ostrava (9.-10.12.2017)

9. 12. 2017OP U13 děvčata

Rožnov pod Radhoštěm – SBŠ Ostrava (9.-10.12.2017)

9. 12. 2017OP U11 děvčata

SBŠ Orlová – BK Frýdek-Místek, ZŠ Ke Studánce

9. 12. 2017OP U11 děvčata

TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava

10. 12. 2017ŽL U15

SKB Tišnov – SBŠ Ostrava

10. 12. 2017OP U11 chlapci

SBŠ Ostrava – NH Slezská Ostrava, hala Tatran

10. 12. 2017EL U19

10.15 h., SBŠ Ostrava – BK Studánka Pardubice, SH SG

10. 12. 2017DL U19

SBŠ Ostrava B – BK Havířov, SH SG

16. 12. 2017DL U17

Jiskra Kyjov – SBŠ Ostrava A

16. 12. 2017DL U17

KP Brno B – SBŠ Ostrava B

16. 12. 2017OP U12

MBK Žilina – SBŠ Ostrava (16.-17.12.2017)

16. 12. 2017OP 10 chlapci

BK Snakes Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava (16.-17.12.2017)

16. 12. 2017OP U10 děvčata

SBŠ Ostrava – TJ Slavoj SBŠ Český Těšín, SH SG (16.-17.12.2017)

17. 12. 2017DL U17

KP Brno B – SBŠ Ostrava A

17. 12. 2017DL U17

Jiskra Kyjov – SBŠ Ostrava B

17. 12. 2017ŽBL

SBŠ Ostrava – MK TECHNIC Brno, hala Tatran

17. 12. 2017OP U11 chlapci

Sokol Karviná – SBŠ Ostrava (16.-17.12.2017)

17. 12. 2017NRS U17

SK Bruntál – SBŠ Ostrava C