Rozpis utkání

20. 3. 2019ŽBL

20.00 h., TEAMSTORE Brno – SBŠ Ostrava, Vídeňská 9

21. 3. 2019OP U12 chlapci

NH Slezská Ostrava – SBŠ Ostrava, hala Tatran

21. 3. 2019EGBL U14

21.-24.3.2019, Turnaj EGBL (2005/06), Kuremaa (Estonsko)

22. 3. 2019OP U12 děvčata

16.15 a 17.45 h., SBŠ Ostrava – Basket Ostrava, TV ZŠ Mitušova 16

23. 3. 2019OP U10 chlapci

9.00 a 10.30 h., SBŠ Ostrava – Snakes Poruba, TV ZŠ Mitušova 16

23. 3. 2019EL U17

17.30 h., SBŠ Ostrava – USK Praha, SH SG

23. 3. 2019DL U17

17.00 h., BK Žabiny Brno B – SBŠ Ostrava B, Horákova 7

23. 3. 20192.LŽ

16.30 h., BK Příbor – SBŠ Ostrava B, Jičínská 528

24. 3. 2019EL U17

14.00 h., SBŠ Ostrava – Chomutov, SH SG

24. 3. 2019DL U17

9.00 h., KP Brno B – SBŠ Ostrava B, Vodova 108

24. 3. 2019Šmoulinka U10

Turnaj U10, ZŠ Stupkova 16, Olomouc
09:30 OSK Olomouc – SBŠ Ostrava
10:45 Studánka Pardubice – Jičín
12:00 SBŠ Ostrava – Studánka Pardubice
13:15 Jičín – OSK Olomouc
14:30 SBŠ Ostrava – Jičín
15:45 OSK – Studánka Pardubice

24. 3. 2019ŽBL

17.30 h., SBŠ Ostrava – TEAMSTORE Brno, hala Tatran

24. 3. 2019ŽBL

17.30 h., SBŠ Ostrava – TEAMSTORE Brno, hala Tatran

26. 3. 2019ŽBL

18.00 h., SBŠ Ostrava – U19 Chance Strakonice, hala STARZ

27. 3. 2019ŽBL

16.30 h., U19 Chance Strakonice – SBŠ Ostrava, hala STARZ

28. 3. 2019OP U13 chlapci

16.15 a 17.35 h., SBŠ Ostrava – SK Bruntál, TV ZŠ Mitušova 16

29. 3. 2019NRL U15

19.15 h., SBŠ Ostrava B – BK Lipník n/B, SH SG

30. 3. 2019EL U19

11.45 h., SBŠ Ostrava – Sokol Nusle, ZŠ Dvorského

30. 3. 2019NRL U15

9.30 h., Přerov – SBŠ Ostrava B, Brabansko 2

30. 3. 2019EL U15

16.00 h., Strakonice – SBŠ Ostrava, Máchova 1113

31. 3. 2019EL U19

9.30 h., SBŠ Ostrava – U19 Chance Strakonice, SH SG

31. 3. 2019DL U19

11.30 h., SBŠ Ostrava B – Basket Ostrava, SH SG

31. 3. 2019OP U11 děvčata

13.15 a 14.30 h., SBŠ Ostrava – Žilina, SH SG

31. 3. 2019EL U15

12.00 h., BA Sparta Praha – SBŠ Ostrava, Hala Kuncova

2. 4. 2019EL U14

16.00 h., SBŠ Ostrava – Jičín, Revoluční 863

2. 4. 2019EL U14

19.00 h., SBŠ Ostrava – Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777

3. 4. 2019EL U15

17.15 h., BK Ústí nad Labem – SBŠ Ostrava, Výstupní 3219/2

6. 4. 2019OP U10 děvčata

Turnaj U10 (6.-7.4.2019), SH SG

SBŠ Ostrava – Příbor

Příbor – Bruntál

Bruntál – SBŠ Ostrava

6. 4. 2019DL U17

SBŠ Ostrava B – BC Vysočina, SH SG

6. 4. 2019EL U14

SBŠ Ostrava – KP Brno, SH SG

6. 4. 2019OP U12 chlapci

SBŠ Ostrava – NH Slezská Ostrava (6.-7.4.2019), SH SG

6. 4. 2019OP U12 děvčata

SK Bruntál – SBŠ Ostrava (6.-7.4.2019)

6. 4. 2019OP U10 chlapci

SBŠ Ostrava – Snakes Háj ve Slezsku (6.-7.4.), SH SG

6. 4. 2019Šmoulinka U10

Turnaj Pardubice (6.-7.4.2019)

6. 4. 2019EL U17

Nadstavba

7. 4. 2019EL U14

SBŠ Ostrava – USK Praha, SH SG

7. 4. 20192.LŽ

SBŠ Ostrava B – BK Nymburk B, SH SG

7. 4. 2019DL U17

SBŠ Ostrava B – BSK Jičín, SH SG

7. 4. 2019EL U17

Nadstavba

11. 4. 2019OP U13 chlapci

SK Bruntál – SBŠ Ostrava

12. 4. 2019EL U15

14.00 h., Litoměřice – SBŠ Ostrava, Kalich aréna

13. 4. 2019OP U12 děvčata

SBŠ Ostrava – Valmez (13.-14.4.2019), SH SG

13. 4. 2019OP U13 děvčata

SBŠ Ostrava – Panter Javorník, SH SG

13. 4. 2019OP U11 děvčata

Nadstavba (13.-14.4.2019)

13. 4. 2019EL U19

U19 Chance Strakonice – SBŠ Ostrava

13. 4. 2019EL U15

Chomutov – SBŠ Ostrava

14. 4. 2019OP U13 chlapci

SBŠ Ostrava – Snakes Orlová, SH SG

14. 4. 2019Kvalifikace o NF U13

SBŠ Ostrava – Basket Ostrava, SH SG

14. 4. 2019EL U15

HB Basket Praha – SBŠ Ostrava

14. 4. 2019EL U19

Sokol Nusle – SBŠ Ostrava

18. 4. 2019EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2019

Velikonoční turnaj Ostrava (18.-21.4.2019)

25. 4. 2019EGBL U18

25.-28.4.2019, Finálový turnaj EGBL U16 (2003/04), Ostrava (hala Tatran)

27. 4. 2019Šmoulinka U10

Turnaj (27.-28.4.2019), USK Praha

27. 4. 2019OP U11 děvčata

Nadstavba (27.-28.4.2019)

27. 4. 2019OP U12 děvčata

OSK Olomouc – SBŠ Ostrava (27.-28.4.2019)

27. 4. 2019OP U12 chlapci

NH MOaP – SBŠ Ostrava (27.-28.4.2019)

27. 4. 2019EL U17

Nadstavba

27. 4. 2019OP U13 děvčata

SKB Zlín – SBŠ Ostrava (27.-28.4.2019)

27. 4. 2019EL U14

MČR (pouze v případě postupu), (27.-28.4.2019)

28. 4. 2019Kvalifikace o NF U13

Basket Ostrava – SBŠ Ostrava

28. 4. 2019DL U17

SBŠ Ostrava B – TJ OP Prostějov, SH SG

28. 4. 2019EL U17

Nadstavba

3. 5. 2019MČR U15

MČR U15 (pouze v případě postupu)

3. 5. 2019Národní finále U12

Národní finále U12, SH SG

4. 5. 2019OP U10 chlapci

Snakes Poruba – SBŠ Ostrava (4.-5.5.2019)

4. 5. 2019MČR U15

MČR U15 (pouze v případě postupu)

4. 5. 2019Národní finále U12

Národní finále U12, SH SG

5. 5. 2019Národní finále U12

Národní finále U12, SH SG

5. 5. 2019MČR U15

MČR U15 (pouze v případě postupu)

11. 5. 2019Šmoulinka U10

Turnaj U10 (11.-12.5.2019), SH SG

11. 5. 2019OP U12 děvčata

SBŠ Ostrava – Český Těšín (11.-12.5.2019), SH SG

11. 5. 2019OP U13 děvčata

SBŠ Ostrava – OSK Olomouc (11.-12.5.2019), SH SG

11. 5. 2019OP U11 děvčata

Nadstavba (11.-12.5.2019)

11. 5. 2019EL U17

Nadstavba

12. 5. 2019EL U17

Nadstavba

18. 5. 2019OP U10 chlapci

Snakes Háj ve Slezsku – SBŠ Ostrava (18.-19.5.2019)

18. 5. 2019OP U11 děvčata

Nadstavba (18.-19.5.2019)

18. 5. 2019ŽL U15

Kvalifikace o ŽL U15 (18.-19.5.2019)