Rozpis utkání

18. 1. 2020OP U12

11.30 a 13.00 h., SBŠ Ostrava – Start Ostrava, SH SG

18. 1. 2020DL U17

15.00 h., SBŠ Ostrava B – DSK TJ Jičín, SH SG

18. 1. 2020EL U14

17.00 h., SBŠ Ostrava – Tygři Praha, SH SG

18. 1. 2020EL U17

15.00 h., BK Strakonice – SBŠ Ostrava, Máchova 1113

18. 1. 2020OP U10

Turnaj U10 ve Frýdku-Místku (18.-19.1.2020)

19. 1. 2020DL U17

9.00 h., SBŠ Ostrava B – Hradec Králové B, SH SG

19. 1. 2020EL U14

11.00 h., SBŠ Ostrava – BA Sparta Praha, SH SG

19. 1. 2020EL U17

12.00 h., USK Praha – SBŠ Ostrava, Nad Královskou oborou 51

19. 1. 2020Kvalifikace o NF U11

13.00 h., Basket Ostrava – SBŠ Ostrava, Trojhalí

20. 1. 2020ŽL U15

16.30 h., BK Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava, 28.října 939

22. 1. 2020Kvalifikace o NF U13

17.00 h., BK Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava, 28.října 939

22. 1. 2020ŽL U15

16.15 h., BK Havířov – SBŠ Ostrava, SPŠE Makarenkova 1

22. 1. 2020CEWL

19.15 h., SBŠ Ostrava – Spirou Ladies Charleroi, SH SG

23. 1. 2020EGBL U14

EGBL U14 v Košicích (23.-26.1.2020)

25. 1. 2020OP U11

9.00 a 10.30 h., SBŠ Ostrava zelená – Basket Ostrava, SH SG

25. 1. 2020OP U11

12.00 a 13.30 h., SBŠ Ostrava bílá – SK Bruntál, SH SG

25. 1. 2020DL U19

15.00 h., SBŠ Ostrava – Jablonec n/N, SH SG

26. 1. 2020ŽBL

16.30 h., SBŠ Ostrava – Slovanka Mladá Boleslav, hala Tatran

26. 1. 2020DL U19

11.00 h., SBŠ Ostrava – Brandýs n/L, SH SG

29. 1. 2020CEWL

BC Pharmaserv Marburg – SBŠ Ostrava

29. 1. 2020OP U13

16.20 a 17.40 h., Basket Ostrava – SBŠ Ostrava, TV ZŠ MUDr.Lukášové

31. 1. 2020EL U17

18.15 h., SBŠ Ostrava – Slovanka Praha, SH SG

1. 2. 2020ŽL U14

SBŠ Ostrava – Hradec Králové, SH SG

1. 2. 2020EL U17

SBŠ Ostrava – Chomutov, SH SG

1. 2. 2020SML ženy

SBŠ Ostrava B – BK Frýdek-Místek, SH SG

2. 2. 2020ŽL U14

SBŠ Ostrava – ŠBK Sadská, SH SG

2. 2. 2020OP U12

9.00 a 11.00 h., BK Havířov – SBŠ Ostrava, SPŠE Makarenkova 1

3. 2. 2020ŽL U15

17.15 h., SBŠ Ostrava – SK Bruntál, SH SG

7. 2. 2020EGBL U15

Turnaj EGBL U15, SH SG

8. 2. 2020EGBL U15

Turnaj EGBL U15, SH SG

8. 2. 2020OP U13

SBŠ Ostrava – SKB Zlín, TV ZŠ Mitušova 16

8. 2. 2020DL U19

Chomutov – SBŠ Ostrava

8. 2. 2020OP U11

Nadstavba

9. 2. 2020EGBL U15

Turnaj EGBL U15, SH SG

9. 2. 2020DL U19

DBaK Plzeň – SBŠ Ostrava

9. 2. 2020Kvalifikace o NF U13

TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava, Bruntálská 59

9. 2. 2020Kvalifikace o NF U11

BK Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava, 28.října 939

12. 2. 2020ŽBL

SBŠ Ostrava – Loko Trutnov, hala Tatran

19. 2. 2020ŽBL

Chomutov – SBŠ Ostrava