EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2016

Update 20.3. 2016

24.–27. 3. 2016 in Ostrava

CHLAPCI / BOYS U19 (1997/98) DĚVČATA / GIRLS U19 (1997/98)
1. BCM Ostrava (CZE) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
2. SKM ŠERNAI Vilnius (LTU) 2. CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (SVK)
3. SKM RVS Vilnius (LTU) 3. BK Havířov (CZE)
4. Honvéd Budapešť (HUN) 4. Basket Poděbrady (CZE)
5. KD Ježica Ljubljana (SLO)  
6. KK Litija (SLO) DĚVČATA / GIRLS U17 (1999/2000)
7. Basketball NOVENTA Padovana (ITA) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
8. BS Sparta Praha (CZE) 2. Szechenyi KA Györ (HUN)
  3. Bourges Basket (FRA)
CHLAPCI / BOYS U17 (1999/2000) 4. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN)
1. BCM Ostrava (CZE) 5. LUKS Trojka Sieradz (POL)
2. Klaipedos KM (LTU) 6. BK SOUŽ Cassovia Košice (SVK)
3. BK Kladno (CZE) 7. SG ALBA/BG 20000 Berlin (GER)
4. Honvéd Budapešť 1999 (HUN) 8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (CZE)
5. Honvéd Budapešť 2000 (HUN) 9. CVČ Teplička nad Váhom (SVK)
6. Junior Basketball Skopje (MKD)  
7. Bauska BJSS (LVA) DĚVČATA / GIRLS U15 (2001)
8. ASD Basketball FANUM Fano (ITA) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
9. SKM Safety Style Vilnius (LTU) 2. Szechenyi KA Györ (HUN)
10. B.C. ABBA Barič A (SRB) 3. LUKS Trojka Sieradz (POL)
11. B.C. ABBA Barič B (SRB) 4. SKB Zlín (CZE)
12. KK Vojnik (SLO) 5. Konjice (SLO)
13. KD Ježica Ljubljana (SLO) 6. Valosun Brno (CZE)
14. BC Benešov (CZE) 7. KK PIVKA-NESO LHKE Postojna (SLO)
15. BK Beroun (CZE) 8. Basket Ostrava (CZE)
16. BK NH Ostrava (CZE)  
17. BK Snakes Ostrava (CZE) DĚVČATA / GIRLS U14 (2002)
18. UTENOS DSC-1 (LTU) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
19. UTENOS DSC-2 (LTU) 2. Berlin (GER)
  3. ŠŠK UNION PRESS Košice (SVK)
CHLAPCI / BOYS U15 (2001) 4. BK Strakonice (CZE)
1. Bourges Basket (FRA) 5. LUKS Trojka Sieradz (POL)
2. Klaipedos KM (LTU) 6. BK Prosek (CZE)
3. BK Kladno (CZE) 7. Konjice (SLO)
4. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN) 8. BK Havířov (CZE)
5. MKS Wodzislaw Slaski (POL) 9. Szeged (HUN)
6. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (SVK) 10. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN)
7. Basketball NOVENTA Padovana (ITA) 11. Basket Ostrava (CZE)
8. KD Ježica Ljubljana (SLO) 12. SC Felix Zasavje (SLO)
9. MBK VICTORIA Žilina (SVK)  
  DĚVČATA / GIRLS U13 (2003)
CHLAPCI / BOYS U14 (2002) 1. SBŠ Ostrava A (CZE)
1. BK NH Ostrava (CZE) 2. TJ Loko Krnov (CZE)
2. BK Snakes Ostrava (CZE) 3. ŠŠK Basket Stará Lubovňa (SVK)
3. MBK VICTORIA Žilina (SVK) 4. Berlin (GER)
4. BKM Iskra Svit (SVK) 5. TJ Start Havířov (CZE)
5. ŠKK ZVEZDARA Beograd (SRB) 6. SBŠ Ostrava B (CZE)
6. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN) 7. SC Felix Zasavje (SLO)
7. KS MOSiR Cieszyn (POL) 8. ŠBK Spišská Nová Ves (SVK)
8. Junior Basketball Skopje (MKD)  
9. Bauska BJSS (LVA) DĚVČATA / GIRLS U12 (2004)
10. B.C.BB Basket Mladenovac (SRB) 1. ŠBK Sadská (CZE)
11. B.C. ABBA Barič (SRB) 2. SK Bruntál (CZE)
12. KK Vojnik (SLO) 3. SC Felix Zasavje (SLO)
13. Berlin (GER) 4. ŠŠK UNION PRESS Košice (SVK)
14. KK Litija (SLO) 5. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN)
  6. Český Brod (CZE)
CHLAPCI / BOYS U13 (2003) 7. BK Prosek (CZE)
1. BK Snakes Ostrava (CZE) 8. KK Litija (SLO)
2. ŠŠK KAC Jednota Košice (SVK) 9. ŠBK Spišská Nová Ves (SVK)
3. Basket Mělník (CZE) 10. Szeged (HUN)
4. B.C.BB Basket Mladenovac (SRB)  
5. BBK Bánovce nad Bebravou (SVK) DĚVČATA / GIRLS U11 (2005)
6. KD Ježica Ljubljana (SLO) 1. SBŠ Ostrava A (CZE)
7. USK Praha (CZE) 2. Szeged (HUN)
8. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (SVK) 3. CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (SVK)
9. BK Příbor (CZE) 4. ŠŠK Basket Stará Lubovňa (SVK)
10. Honvéd Budapešť (HUN) 5. BKM Piešťany (SVK)
11. MBK Karlovka Bratislava (SVK) 6. Konjice (SLO)
12. BK NH Ostrava (CZE) 7. TYDAM UPJŠ Košice (SVK)
  8. SBŠ Ostrava B (CZE)
CHLAPCI / BOYS U12 (2004)  
1. BK Snakes Ostrava (CZE) DĚVČATA / GIRLS U10 (2006)
2. SKM Vilnius Lions (LTU) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
3. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN) 2. ŠBK Sadská (CZE)
4. TYDAM UPJŠ Košice (SVK) 3. SK Bruntál (CZE)
5. KS MOSiR Cieszyn (POL) 4. TJ Loko Krnov (CZE)
6. V.Knasiaus MK „JUMEX“ (LTU) 5. SC Felix Zasavje A (SLO)
7. Junior Basketball Skopje (MKD) 6. SC Felix Zasavje B (SLO)
8. Bauska BJSS (LVA)  
9. BC Benešov (CZE)  
10. BK Snakes Frýdek-Místek (CZE)  
11. BK NH Ostrava (CZE)  
   
CHLAPCI / BOYS U11 (2005)  
1. BK NH Ostrava (CZE)  
2. BK Snakes Ostrava A (CZE)  
3. Klaipedos KM (LTU)  
4. Zsíros Akadémia Köbáya (HUN)  
5. KKS Tarnowskie Góry (POL)  
6. BK Snakes Ostrava B (CZE)  
7. Valašské Meziříčí (CZE)  
   
CHLAPCI / BOYS U10 (2006)  
1. BK NH Ostrava (CZE)  
2. Sokol Dubeč (CZE)  
3. Klaipedos KM 2006 „A“ (LTU)  
4. Klaipedos KM 2006 „B“ (LTU)  
5. Klaipedos KM 2007 (LTU)  
6. Plunges SRC „LITNAGLIS“ (LTU)  
7. Junior Basketball Skopje (MKD)  
8. BBK Bánovce nad Bebravou (SVK)  


zpět na „Přihláška“pokračujte na „Pozvánka“