EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2016

26. 3. 2016 ČTVRTFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
8:00 hod – Q1 BCM Ostrava BS Sparta Praha 111:32
9:20 hod – Q2 Honvéd Budapešť KD Ježica Ljubljana 72:50
13:20 hod – Q3 SKM RVS Vilnius SKM Šernai Vilnius 87:36
12:00 hod – Q4 Litija Basket NOVENTA Padovana 71:58

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
16:00 hod. – S1 SH Plzeňská WQ F2 – Honvéd Budapešť WQ F4 -Litija 64:69
17:20 hod. – S2 SH Plzeňská WQ F1 – BCM Ostrava WQ F3 -SKM RVS Vilnius 75:56
16:00 hod. – o 5. až 8. místo Vítek LQ F1 – BS Sparta Praha LQ F3 – SKM Šernai Vilnius 47:57
17:20 hod. – o 5. až 8. místo Vítek LQ F2 – KD Ježica Ljubljana LQ F4 – Basket NOVENTA Padovana 65:56

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
8:00 hod – o 7. místo SH Plzeňská Sparta Praha Basket NOVENTA Padovana 70:38
9:20 hod – o 5. místo SH Plzeňská KD Ježica Ljubljana KSM Šenai Vilnius 62:43
13:20 hod. – o 3. místo SH Plzeňská L S1 – Honvéd Budapešť L S2 – KSM Šenai Vilnius 65:60
14:40 hod – FINÁLE SH Plzeňská W S1 – Litija W S2 – BCM Ostrava 32:62
CHLAPCI / BOYS U17

26. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
KURT A 10:40 hod – 17. až 19. místo B.C. ABBA Barič B BC Beroun 76:21
KURT B 13:20 hod – 17. až 19. místo B.C. ABBA Barič B Bauska BJSS 63:67
KURT B 10:40 hod – 13. až 16. místo Honvéd Budapešť 2000 BK NH Ostrava 62:43
KURT C 13:20 hod – 13. až 16. místo BC Benešov BK Kladno 50:33
KURT A 12:00 hod – 9. až 12. místo BCM Ostrava KD Ježica Ljubljana 42:67
KURT B 12:00 hod – 9. až 12. místo BK Snakes Ostrava Utenos DSC-2 54:63
KURT A 13:20 hod – 5. až 8. místo Klaipedos Honvéd Budapešť 1999 40:45
KURT A 14:40 hod – 5. až 8. místo ASD Basket FANUM Fano SKM Safety Style Vilnius 44:59
KURT B 14:40 hod – S1 Utenos DSC-1 Junior Basket Skoplje 69:52
KURT B 16:00 hod – S2 KK Vojnik B.C. ABBA Barič A 48:63

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
10:40 hod – o 15. místo BK NH Ostrava BK Kladno 49:39
10:40 hod – o 13. místo Honvéd Budapešť 2000 BC Benešov 43:33
12:00 hod – o 11. místo BCM Ostrava BK Snakes Ostrava 41:63
12:00 hod – o 9. místo KD Ježica Ljubljana Utenos DSC-2 45:34
13:20 hod – o 7. místo Klaipedos ASD Basket FANUM Fano 75:42
13:20 hod – o 5. místo Honvéd Budapešť 1999 SKM Safety Style Vilnius 61:45
14:40 hod – o 3. místo Junior Basket Skoplje KK Vojnik  
14:40 hod – FINÁLE Utenos DSC-1 B.C. ABBA Barič A 42:65
CHLAPCI / BOYS U17.

27.3.2016 O U­MÍSTĚNI

  Domácí Hosté Výsledek
KURT A 9:20 hod – 17.až 19. místo Bauska BJSS BC Beroun 50:22

26. – 27. 3. 2016 O 5. AŽ 9. MÍSTO

  Domácí Hosté Skore
26.3.2016      
8:00 hod Bourges Basket BK Kladno 75:11
9:20 hod Klaipedos KM KD Ježica Ljubljana 23:76
16:00 hod Zsíros Akadémia Köbáya BK Kladno 59:17
27.3.2016      
9:20 hod Zsíros Akadémia Köbáya Klaipedos KM 57:38
10:40 hod KD Ježica Ljubljana BK Kladno 64:27
12:00 hod Bourges Basket Klaipedos KM 47:41

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
26.3.2016      
17:20 hod – S1 MKS Wodzislaw Slaski Basket NOVENTA Padovana 52:23
18:40 hod – S2 MBK VICTORIA Žilina Spišská Nová Ves 52:37
27.3.2016      
13:20 hod – o 3. místo L S1 – Basket NOVENTA Padovana L S2 – Spišská Nová Ves 56:52
14:40 hod – FINÁLE W S1 – MKS Wodzislaw Slaski W S2 – MBK VICTORIA Žilina 55:60

26. – 27. 3. 2016

26. – 27. 3. 2016 O 7. AŽ 14. MÍSTO

  Domácí Hosté Skore
26.3.2016      
16:00 hod – o 13. až 14. místo SH Dubina, kurt A 5A – Bauska BJSS 5B – BKM Iskra Svit 50:39
17:20 hod – o 10. – 12. místo SH Dubina, kurt B 4A – Zsíros Akadémia Köbáya 4C – BK Snakes Ostrava 48:28
17:20 hod – o 7.až 9. místo SH Dubina, kurt A 3A – ŠKK Zvezdara Beograd 3C – B.C. ABBA Barič  
27.3.2016      
8:00 hod – o 10. – 12. místo SH Dubina, kurt B 4B – BK NH Ostrava BK Snakes Ostrava 20:0
8:00 hod – o 7.až 9. místo ZŠ Dvorského 3A – ŠKK Zvezdara Beograd 3B – B.C.BB Basket Mladenova 51:25
10:40 hod – o 7.až 9. místo Vítek 3B – B.C.BB Basket Mladenova B.C. ABBA Barič 45:57
13:20 hod – o 13. až 14. místo ZŠ Mitušova 5A – Bauska BJSS 5B – BKM Iskra Svit 0:20
14:40 hod – o 10. – 12. místo ZŠ Mitušova 4A – Zsíros Akadémia Köbáya 4B – BK NH Ostrava 62:48

26. – 27. 3. 2016 O 1. AŽ 6. MÍSTO

  Domácí Hosté Skore
26.3.2016      
18:40 hod – o 4. až 6. místo SH Dubina, kurt B 2A – Junior Basket Skoplje 2C – KK Litija 54:32
18:40 hod – o 1. až 3. místo SH Dubina, kurt A 1A – MBK Victoria Žilina 1C – KS MOSiR Cieszyn 55:34
27.3.2016      
8:00 hod – o 4. až 6. místo SH Dubina, kurt A 2B – Berlin 2C – KK Litija 41:42
9:20 hod – o 1. až 3. místo SH Dubina, kurt B 1A – MBK Victoria Žilina 1B – BK Vojnik 40:42
13:20 hod – o 4. až 6. místo SH Dubina, kurt C 2A – Junior Basket Skoplje 2B – Berlin 64:38
14:40 hod – o 1. až 3. místo SH Dibina, kurt C 1B – BK Vojnik 1C – KS MOSiR Cieszyn 59:49

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
10:40 hod. – S1 (7. – 12.místo) Krakovská B.C.BB Basket Mladenovac Honvéd Budapešť 39:35
12:00 hod – S2 (7. – 12.místo) Krakovská Spišská Nová Ves ŠŠK KAC Jednota Košice 54:41
13:20 hod – S3 (7. – 12.místo) Krakovská BK Příbor KD Ježica Ljubljana 21:48
12:00 hod – S4 (1. – 6.místo) Dvorského BK Snakes Ostrava MBK Karlovka Bratislava 49:36
13:20 hod – S5 (1. – 6.místo) Dvorského BBK Bánovce nad Bebravou Basket Mělník 54:29
14:40 hod – S6 (1. – 6.místo) Dvorského USK Praha BK NH Ostrava 38:48

26. – 27.7. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
26.3.2016      
16:00 hod – o 10. – 12. místo Krakovská L S1 – Honvéd Budapešť L S3 – BK Příbor 28:36
17:20 hod – o 7. – 9. místo Krakovská W S1 – B.C.BB Basket Mladenovac W S3 – KD Ježica Ljubljana 27:36
17:20 hod – o 4. – 6. místo Krakovská L S4 – MBK Karlovka Bratislava L S6 – USK Praha 31:32
18:40 hod – o 1. – 3. místo ZŠ Mitušova W S4 – BK Snakes Ostrava W S6 – BK NH Ostrava 42:33
27.3.2016      
8.00 h., 10.-12.místo ZŠ Volgogradská L S1 – Honvéd Budapešť LS 2 – ŠŠK KAC Jednota Košice 0:20
8:00 hod – o 4. – 6. místo Krakovská L S5 – Basket Mělník L S6 – USK Praha 33:51
9.20 h., 7.-9.místo ZŠ Volgogradská W S1 – B.C.BB Basket Mladenovac W S2 – Spišská Nová Ves 25:44
9:20 hod – o 1. – 3. místo Ktakovská W S5 – BBK Bánovce nad Bebravou W S6 – BK NH Ostrava 35:37
10:40 hod – o 4. – 6. místo Krakovská L S4 – MBK Karlovka Bratislava L S5 – Basket Mělník 35:49
12:00 hod – o 10. – 12. místo Krakovská L S2 – ŠŠK KAC Jednota Košice L S3 – BK Příbor 0:20
13:20 hod – o 7. – 9. místo Krakovská W S2 – Spišská Nová Ves W S3 – KD Ježica Ljubljana 31:47
14:40 hod – o 1. – 3. místo Krakovská W S4 – BK Snakes Ostrava W S5 – BBK Bánovce nad Bebravou 36:38

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
8:00 hod – o 9. místo 5A – TYDAM UPJŠ Košice 5B -KS MOSiR Cieczyn 22:49
9:20 hod – o 5. místo 3A – Zsíros Akadémia Köbáya 3B -BK NH Ostrava 42:37
10:40 hod – o 7. místo 4A – Bauska BJSS 4B -BK Snakes Frýdek-Místek 46:24
12:00 hod – o 3. místo 2A – SKM Vilnius Lions 2B -Junior Basket Skoplje 50:30
13:20 hod – FINÁLE 1A – BK Snakes Ostrava 1B -V.Knasiaus MK „JUMEX“ 53:45

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
8:00 hod – o 5. až 8. místo Klaipedos KM 2007 Sokol Dubeč 84:4
9:20 hod – o 5. až 8. místo BBK Bánovce nad Bebravou BK NH Ostrava 16:60
10:40 hod – S1 Klaipedos KM 2006 „A“ Klaipedos KM 2006 „B“ 71:18
12:00 hod – S2 Plunges SRC „LITNAGLIS“ Junior Basket Skoplje 65:23

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
8:00 hod – o 7. místo Sokol Dubeč BBK Bánovce nad Bebravou 10:38
9:20 hod – o 5. místo Klaipedos KM 2007 BK NH Ostrava 38:30
10:40 hod – o 3. místo Klaipedos KM 2006 „B“ Junior Basket Skoplje 19:47
12:00 hod – FINÁLE Klaipedos KM 2006 „A“ Plunges SRC „LITNAGLIS“ 43:59


zpět na „Výsledky Finále - Dívky“pokračujte na „Výsledky základní části - Dívky“