EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2016

DÍVKY/ GIRLS U19
  SBŠ Ostrava CBK Košice Basket Poděbrady BK Havířov Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   43:46 70:38 52:57 165:306 4 2.
CBK Košice 46:43   45:49 39:81 130:173 4 3.
Basket Poděbrady 38:70 49:45   46:83 133:198 4 4.
BK Havířov 57:52 81:39 83:46   221:137 6 1.

26.3. 2016

  Domácí Hosté Skore
8.00 h., 5. až 9. místo 5A – Havl.Brod 4B – Teplička 32:33
9.20 h., 5. až 9. místo 3B – Berlin 4A – Bourges 50:27
10.40 h., 5. až 9. místo 3A – Sieradz 4B – Teplička 57:26

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
13.20 h., S1 Györ – Köbáya Szechenyi KA Györ Zsíros Akadémia Köbáya 64:47
14.40 h., S2 SBŠ Ostrava – Cassovia Košice SBŠ Ostrava BK SOUŽ Cassovia Košice 48:47

27.3.2016 O 1.-4.místo

  Domácí Hosté Výsledek
13.20 h., o 3.místo LSF1 – LSF2 Zsíros Akadémia Köbáya BK SOUŽ Cassovia Košice 42:46
14.40 h., FINÁLE WSF1 – WSF2 Szechenyi KA Györ SBŠ Ostrava 85:45

27.3.2016 O U­MÍSTĚNÍ

  . Domácí Hosté
8.00 h., 5. až 9. místo 5A – Havl.Brod 3B – Berlin 37:60
9.20 h., 5. až 9. místo 4A – Bourges 4B – Teplička 33:51
12.00 h., 5. až 9. místo 3A – Sieradz 3B – Berlin 18:32

26. 3. 2016 ČTVRTFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
8.00 h., Q1 SBŠ Ostrava LUKS Trojka Sieradz 58:22
9.20 h., Q2 Basket Ostrava SKB Zlín 53:22
13.20 h., Q4 Konjice KP Brno 43:36
14.40 h., Q3 KK PIVKO Postojna Szechenyi KA Györ 40:34

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
16.00 h., o 5. až 8. místo ZŠ Kučery L Q1 – Sieradz L Q3 – Györ 19:39
16.00 h., o 5. až 8. místo ZŠ Mitušova 16 L Q2 – Zlín L Q4 – KP Brno 48:43
17.20 h., S1 ZŠ Kučery W Q1 – SBŠ Ostrava W Q3 – Postojna 47:35
18.40 h., S2 ZŠ Kučery W Q2 – Basket Ostrava W Q4 – Konjice 49:35

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
8.00 h., o 7. místo KP Brno Sieradz 32:50
9.20 h., o 5. místo Györ Zlín 42:13
10.40 h., o 3. místo Postojna Konjice 21:45
12.00 h., FINÁLE SBŠ Ostrava Basket Ostrava 42:51
DÍVKY/ GIRLS U14

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE 1. – 6.

  domácí hosté Výsledek
10.40 h., SF1 ZŠ Kučery BK Havířov Szeged 42:15
12.00 h., SF2 ZŠ Kučery SBŠ Ostrava Berlin 62:43
12.00 h. ,SF3 ZŠ Mitušova BK Strakonice Zasavlje 57:38

O UMÍSTĚNÍ 1. – 3.

  WSF1 BK Havířov WSF2 SBŠ Ostrava WSF3 BK Strakonice Score Body Umístění
WSF1 BK Havířov   44:45 25:47 69:92 2 3
WSF2 SBŠ Ostrava 45:44   50:30 95:74 2 1.
WSF3 BK Strakonice 47:25 30:50   77:75 2 2.

26.-27.březba 2016 O UMÍSTĚNÍ 4.- 6.

  LSF1 Szeged LSF2 Berlin LSF3 Zasavje Score Body Umístění
LSF1 Szeged   24:41 21:33 45:74 2 6.
LSF2 Berlin 41:24   32:22 71:46 2 4.
LSF3 Zasavje 33:21 22:32   55:53 2 5.

26.března 2016 SEMIFINÁLE 7. – 12.

  Domácí Hosté Výsledek
9.20 h., SF4 ZŠ Mitušova Konjice LUKS Trojka Sieradz 31:33
10.40 h., SF5 ZŠ Mitušova Köbaya ŠŠK UNION Košice 88:10
8.00 h., SF6 ZŠ Volgograská Basket Ostrava Prosek 20:57

26.-27.BŘEZNA 2016 O UMÍSTĚNÍ 7. – 9.

  WSF4 Prosek WSF5 Sieradz WSF6 Köbaya Score Body Umístění
WSF4 Prosek   39:32 17:63 56:104 3 8.
WSF5 Sieradz 32:39   11:45 52:81 2 9.
WSF6 Köbanya 63:17 45:11   108:28 4 7.

26.- 27.BŘEZNA 2016 O UMÍSTĚNÍ 10.-12.

  LSF4 Konjice LSF5 UNION Košice LSF6 Basket Ostrava Score Body Umístění
LSF5 Konjice   29:16 44:23 73:39 4 12.
LSF6 UNION Košice 16:29   12:18 28:47 2 11.
LSF4 Basket Ostrava 23:44 18:12   41:56 3 10.
DÍVKY/ GIRLS U13

26. 3. 2016 ČTVRTFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
8.00 h., Q1 Berlin FELIX Zasavje 64:6
9.20 h., Q2 SBŠ Ostrava „B“ TJ Loko Krnov 70:12
10.40 h., Q3 SBŠ Ostrava „A“ TJ Start Havířov 47:38
12.00 h., Q4 ŠBK Spišská Nová Ves ŠŠK Basket Stará Lubovňa 24:41

26. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
14.40 h., 5. až 8. místo L Q1 – Zasavje L Q3 -Start Havířov 33:35
16.00 h., 5. až 8. místo L Q2 – Krnov L Q4 – Spišská Nová Ves 36:21
17.20 h., S1 W Q1 – Berlin W Q3 – SBŠ A 58:37
18.40 h., S2 W Q2 – SBŠ B W Q4 – Stará Lubovňa 48:16

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
8.00 h., o 7. místo L – Zasavje L – ŠBK Spišská Nová Ves 30:29
9.20 h., o 5. místo W – Start Havířov W – Krnov 28:27
10.40 h., o 3. místo L S1 – SBŠ A L S2 – Stará Lubovňa 41:40
12:00 hod – FINÁLE W S1 – Berlin W S2 – SBŠ B 43:41
DÍVKY/ GIRLS U12

26. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
10.40 h., 9. až 10. místo ZŠ Klegova ŠŠK UNION Košice KK Litija 33:22
8.00 h., 5. až 8. místo ZŠ Mitušova ŠBK Sadská Szeged 74:30
13.20 h., 5. až 8. místo ZŠ Klegova ŠBK Spišská Nová Ves BK Prosek 12:34
DÍVKY/ GIRLS U12

26.3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Výsledek
10.40 h., ZŠ Klegova 5A – Košice 5B – KK Litija  
DÍVKY/ GIRLS U12

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
17.20 h., S1 ZŠ Klegova Zsíros Akadémia Köbáya SK Bruntál 64:20
18.40 h., S2 ZŠ Klegova Český Brod SC Felix Zasavje 16:70
DÍVKY/ GIRLS U12

27.3.2016 O U­MÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Výsledek
9.20 h., o 7.místo Szeged ŠBK Spišská Nová Ves 16:17
10.40 h., o 5.místo ŠBK Sadská BK Prosek 30:17
12.00 h., o 3.místo SK Bruntál Český Brod 39:38
13.20 h., FINÁLE Zsíros Akadémia Köbáya SC Felix Zasavje 43:42
DÍVKY/ GIRLS U12

27.3.2016 O U­MÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Výsledek
8.00 h., o 9. misto ZŠ Klegova 5A – ŠŠK UNION Košice 5B – KK Litija 33:32
DÍVKY/ GIRLS U11

26. 3. 2016 ČTVRTFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
8.00 h., Q1 ZŠ Lukášova CBK Košice SBŠ Ostrava „B“ 20:0
9.20 h., Q2 ZŠ Klegova Konjice Szeged 72:5
8.00 h., Q3 ZŠ Klegova SBŠ Ostrava „A“ TYDAM UPJŠ Košice 41:31
9.20 h., Q4 ZŠ Lukášova BKM Piešťany Stará Lubovňa 49:25

26. 3. 2016 SEMIFINÁLE

  Domácí Hosté Skore
10.40 h., 5. až 8. místo ZŠ Lukášova L Q1 – SBŠ B L Q3 – TYDAM Košice 22:58
12.00 h., 5. až 8. místo ZŠ Lukášova L Q2 – Szeged L Q4 – Stará Lubovňa 1:39
13.20 h., S1 ZŠ Lukášova W Q1 – CBK Košice W Q3 – SBŠ A 67:19
14.40 h., S2 ZŠ Lukášova W Q2 – Konjice W Q4 – Piešťany 45:42

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
10 .40 h., o 7. místo ZŠ Lukášova SBŠ B Szeged 16:2
12.00 h., o 5. místo ZŠ Lukášova TYDAM Košice Stará Lubovňa 21:16
13.20 h., o 3. místo ZŠ Lukášova SBŠ A Piešťany 27:46
14.40 h., FINÁLE ZŠ Lukášova CBK Košice Konjice 41:22
DÍVKY/ GIRLS U10

27. 3. 2016 O UMÍSTĚNÍ

  Domácí Hosté Skore
9.20 h., o 5. místo ZŠ Dvorského TV 5 – SC Felix Zasavje „A“ 6 – SBŠ Ostrava 10:16
10.40 h., ZŠ Dvorského TV o 3. místo ZŠ Dvorského TV 3 – ŠBK Sadská 4 – Bruntál 28:29
14.40 h., FINÁLE ZŠ Klegova 1 -SC Felix Zasavje „B“ 2 – TJ Loko Krnov 38:7


zpět na „Posezení pro trenéry a diskotéka“pokračujte na „Výsledky Finále - Chlapci“