EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2016

CHLAPCI / BOYS U19 – Skupina / Group „A“
  BCM Ostrava SKM RVS Vilnius KD Ježica Ljubljana Basket NOVENTA Padovana Skore Body Pořadí
BCM Ostrava   74:52 87:41 84:43 245:136 6 1.
SKM RVS Vilnius 52:74   71:60 55:45 178:179 5 2.
KD Ježica Ljubljana 41:87 60:71   49:57 150:215 3 4.
Basket NOVENTA Padovana 43:84 45:55 57:49   145:188 4 3.
CHLAPCI / BOYS U19 – Skupina / Group „B“
  SKM Šernai Vilnius Honvéd Budapešť KK Litija BS Sparta Praha Skore Body Pořadí
SKM Šernai Vilnius   47:87 38:91 59:56 144:234 4 3.
Honvéd Budapešť 87:47   61:58 84:39 232:164 6 1.
KK Litija 91:38 58:61   68:26 237:125 5 2.
BS Sparta Praha 56:59 39:84 26:68   121:211 3 4.
CHLAPCI / BOYS U17 – Skupina / Group „A“
  BCM Ostrava Klaipedos B.C. ABBA Barič B KK Vojnik BC Benešov Skore Body Pořadí
BCM Ostrava   46:72 64:40 42:63 61:43 213:218 6 3.
Klaipedos 72:46   52:31 40:50 55:35 219:162 7 2.
B.C. ABBA Barič B 40:64 31:52   31:48 26:53 128:217 4 5.
KK Vojnik 63:42 50:40 48:31   56:16 217:129 8 1.
BC Benešov 43:61 35:55 53:26 16:56   147:198 5 4.
CHLAPCI / BOYS U17 – Skupina / Group „B“
  BK Kladno Honvéd Budapešť 1999 B.C. ABBA Barič A KD Ježica Ljubljana BC Beroun Skore Body Pořadí
BK Kladno   36:70 40:87 44:55 47:37 167:249 5 4
Honvéd Budapešť 1999 70:36   39:61 55:29 76:9 240:135 7 2.
B.C. ABBA Barič A 87:40 61:39   55:45 85:7 288:131 8 1.
KD Ježica Ljubljana 55:44 29:55 45:55   93:21 222:175 6 3.
BC Beroun 37:47 9:76 7:85 21:93   74:301 4 5.
CHLAPCI / BOYS U17 – Skupina / Group „C“
  Honvéd Budapešť 2000 Bauska BJSS ASD Basket FANUM Fano BK Snakes Ostrava Utenos DSC-1 Skore Body Pořadí
Honvéd Budapešť 2000   79:39 43:47 47:57 62:71 231:214 5 4.
Bauska BJSS 39:79   28:44 17:98 27:90 11:311 4 5.
ASD Basket FANUM Fano 47:43 44:28   51:49 26:66 168:186 7 2.
BK Snakes Ostrava 57:47 98:17 49:51   42:61 246:176 6 3.
Utenos DSC-1 71:62 90:27 66:26 61:42   288:157 8 1.
CHLAPCI / BOYS U17 – Skupina / Group „D“
  BK NH Ostrava Junior Basket Skoplje SKM Safety Style Vilnius Utenos DSC-2 Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   49:65 56:73 53:54 158:192 3 4
Junior Basket Skoplje 65:49   61:63 56:36 182:168 5 1
SKM Safety Style Vilnius 73:56 63:61   47:50 183:167 5 2
Utenos DSC-2 54:53 36:56 50:47   140:156 5 3
CHLAPCI / BOYS U15 – Skupina / Group „A“
  Bourges Basket Zsíros Akadémia Köbáya MKS Wodzislaw Slaski Spišská Nová Ves KD Ježica Ljubljana Skore Body Pořadí
Bourges Basket   37:50 50:66 56:73 31:60 174:249 4 5.
Zsíros Akadémia Köbáya 50:37   24:56 49:56 68:67 191:216 6 3.
MKS Wodzislaw Slaski 66:50 24:56   83:35 44:47 249:156 7 1.
Spišská Nová Ves 73:56 56:49 35:83   75:61 239:249 7 2.
KD Ježica Ljubljana 60:31 67:68 47:44 61:75   235:218 6 4.
CHLAPCI / BOYS U15 – Skupina / Group „B“
  Klaipedos KM BK Kladno Basket NOVENTA Padovana MBK VICTORIA Žilina Skore Body Pořadí
Klaipedos KM   45:23 43:44 34:72 122:139 4 3.
BK Kladno 23:45   39:64 41:70 103:179 3 4.
Basket NOVENTA Padovana 44:43 64:39   31:49 139:131 5 2.
MBK VICTORIA Žilina 72:34 70:41 49:31   191:106 6 1.
CHLAPCI / BOYS U14 – Skupina / Group „A“
  MBK Victoria Žilina ŠKK Zvezdara Beograd Zsíros Akadémia Köbáya Junior Basket Skoplje Bauska BJSS Skore Body Pořadí
MBK Victoria Žilina   57:55 50:34 42:35 38:34   8 1.
ŠKK Zvezdara Beograd 55:57   59:52 32:47 59:39   6 3.
Zsíros Akadémia Köbáya 34:50 52:59   45:47 69:46   5 4.
Junior Basket Skoplje 35:42 47:32 47:45   51:23   7 2.
Bauska BJSS 34:38 39:59 46:69 23:51     4 5.
CHLAPCI / BOYS U14 – Skupina / Group „B“
  BK NH Ostrava BKM Iskra Svit B.C.BB Basket Mladenova BK Vojnik Berlin Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   61:35 50:56 45:74 41:40   6 4
BKM Iskra Svit 35:61   33:39 36:67 38:59   4 5.
B.C.BB Basket Mladenova 56:50 39:33   31:54 30:37   6 3.
BK Vojnik 74:45 67:36 54:31   36:30   8 1.
Berlin 40:41 59:38 37:30 30:36     6 2.
CHLAPCI / BOYS U14 – Skupina / Group „C“
  BK Snakes Ostrava KS MOSiR Cieszyn B.C. ABBA Barič KK Litija Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   41:44 55:59 39:48 135:151 3 4.
KS MOSiR Cieszyn 44:41   45:41 46:33 135:115 6 1.
B.C. ABBA Barič 59:55 41:45   42:51 142:151 4 3.
KK Litija 48:39 33:46 51:42   132:127 5 2.
CHLAPCI / BOYS U13 – Skupina / Group „A“
  BK Snakes Ostrava ŠŠK KAC Jednota Košice B.C.BB Basket Mladenovac Basket Mělník Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   50:25 54:24 56:18 160:67 6 1.
ŠŠK KAC Jednota Košice 25:50   26:48 24:32 75:130 3 4.
B.C.BB Basket Mladenovac 24:54 48:26   24:47 86:127 4 3.
Basket Mělník 18:56 32:24 47:24   97:104 5 2.
CHLAPCI / BOYS U13 – Skupina / Group „B“
  BK NH Ostrava BBK Bánovce nad Bebravou KD Ježica Ljubljana Spiššská Nová Ves Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   31:38 58:22 64:18 153:78 5 2.
BBK Bánovce nad Bebravou 38:31   51:35 38:23 127:89 6 1.
KD Ježica Ljubljana 22:58 35:51   32:40 89:149 3 4.
Spiššská Nová Ves 18:64 23:38 40:32   81:134 4 3.
CHLAPCI / BOYS U13 – Skupina / Group „C“
  BK Příbor USK Praha MBK Karlovka Bratislava Honvéd Budapešť Skore Body Pořadí
BK Příbor   23:53 32:36 36:33 91:122 4 3.
USK Praha 53:23   46:4 41:20 150:47 6 1.
MBK Karlovka Bratislava 36:32 4:46   41:33 81:111 5 2
Honvéd Budapešť 33:36 20:41 33:41   86:118 3 4.
CHLAPCI / BOYS U12 – Skupina / Group „A“
  BK Snakes Ostrava SKM Vilnius Lions Zsíros Akadémia Köbáya Bauska BJSS TYDAM UPJŠ Košice BC Benešov Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   41:32 73:26 67:31 120:9 98:16 10 1.
SKM Vilnius Lions 32:41   67:21 51:24 135:2 95:7 9 2.
Zsíros Akadémia Köbáya 26:73 24:67   57:36 72:4 72:14 8 3.
Bauska BJSS 31:67 24:51 36:57   81:13 49:29 7 4.
TYDAM UPJŠ Košice 9:120 2:135 4:72 13:81   2:55 5 6.
BC Benešov 16:98 7:95 14:72 29:49 55:2   6 5.
CHLAPCI / BOYS U12 – Skupina / Group „B“
  KS MOSiR Cieczyn V.Knasiaus MK „JUMEX“ Junior Basket Skoplje BK Snakes Frýdek-Místek BK NH Ostrava Body Pořadí
KS MOSiR Cieczyn   13:66 28:78 27:45 26:37 4 5.
V.Knasiaus MK „JUMEX“ 66:13   45:38 74:29 62:25 8 1.
Junior Basket Skoplje 78:28 38:45   80:34 56:29 7 2.
BK Snakes Frýdek-Místek 45:27 29:74 34:80   40:44 5 4.
BK NH Ostrava 37:26 25:62 29:56 44:40   6 3.
CHLAPCI / BOYS U11
  BK NH Ostrava BK Snakes Ostrava „A“ Klaipedos KM Zsíros Akadémia Köbáya KKS Tarnowskie Góry Valašské Meziříčí BK Snakes Ostrava „B“ Body Pořadí
BK NH Ostrava   40:18 27:64 37:59 58:20 62:4 108:9 9 3.
BK Snakes Ostrava „A“ 18:40   24:58 13:29 59:18 84:4 103:2 9 4.
Klaipedos KM 64:27 58:24   45:19 61:20 4:98 92:6 11 1.
Zsíros Akadémia Köbáya 59:37 29:13 19:45   63:12 95:5 84:7 11 2.
KKS Tarnowskie Góry 20:58 18:59 20:61 12:63   51:12 47:13 8 5.
Valašské Meziříčí 4:62 4:84 98:4 5:95 12:51   36:12 8 6.
BK Snakes Ostrava „B“ 9:108 2:103 6:92 7:84 13:47 12:36   6 7.
CHLAPCI / BOYS U10 – Skupina / Group „A“
  BK NH Ostrava Klaipedos KM 2006 „A“ Klaipedos KM 2007 Junior Basket Skoplje Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   25:53 20:46 26:33 71:132 3 4.
Klaipedos KM 2006 „A“ 53:25   42:9 47:22 142 6 1.
Klaipedos KM 2007 46:20 9:42   27:41 82:103 4 3.
Junior Basket Skoplje 33:26 22:47 41:27   96:100 5 2.
CHLAPCI / BOYS U10 – Skupina / Group „B“
  Sokol Dubeč Klaipedos KM 2006 „B“ Plunges SRC „LITNAGLIS“ BBK Bánovce nad Bebravou Skore Body Pořadí
Sokol Dubeč   26:62 3:93 10:24 39:179 3 4.
Klaipedos KM 2006 „B“ 62:26   16:65 46:19 124:110 5. 2.
Plunges SRC „LITNAGLIS“ 93:3 65:16   104:8 262:27 6 1.
BBK Bánovce nad Bebravou 24:10 19:46 8:104   51:160 4 3.


zpět na „Výsledky základní části - Dívky“pokračujte na „Mapy turnaje“