EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2016

DÍVKY/ GIRLS U19
  SBŠ Ostrava CBK Košice Basket Poděbrady BK Havířov Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   51:55 74:25 44:62 169:142 4 2.
CBK Košice 55:51   35:48 48:83 138:174 4 3.
Basket Poděbrady 25:75 48:35   30:74 103:184 4 4.
BK Havířov 62:44 83:48 74:30   219:122 6 1.
DÍVKY/ GIRLS U17 – Skupina / Group „A“
  Szechenyi KA Györ Bourges Basket LUKS Trojka Sieradz BK SOUŽ Cassovia Košice TJ Jiskra Havlíčkův Brod Skore Body Pořadí
Szechenyi KA Györ   85:33 94:17 53:51 91:38 323:139 8 1.
Bourges Basket 33:85   30:49 25:64 42:37 130:235 5 4.
LUKS Trojka Sieradz 17:94 49:30   30:53 68:31 164:208 6 3.
BK SOUŽ Cassovia Košice 51:53 64:25 53:30   58:10 226:118 6 2.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:91 37:42 31:68 10:58   116:259 4 5.
DÍVKY/ GIRLS U17 – Skupina / Group „B“
  SBŠ Ostrava Zsíros Akadémia Köbáya SG ALBA/BG 20000 Berlin CVČ Teplička nad Váhom Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   54:56 45:42 70:26 169:124 5 1.
Zsíros Akadémia Köbáya 56:54   49:51 69:20 174:125 5 2.
SG ALBA/BG 20000 Berlin 42:45 51:49   69:34 162:128 5 3.
CVČ Teplička nad Váhom 26:70 20:60 34:69   80:199 3 4.
DÍVKY/ GIRLS U15 – Skupina / Group „A“
  SBŠ Ostrava Szechenyi KA Györ SKB Zlín Konjice Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   61:30 84:51 47:51 192:132 5 1.
Szechenyi KA Györ 30:61   52:40 53:47 135:148 5 3.
SKB Zlín 51:84 40:52   22:31 113:167 3 4.
Konjice 51:47 47:53 31:22   129:122 5 2.
DÍVKY/ GIRLS U15 – Skupina / Group „B“
  Basket Ostrava KP Brno LUKS Trojka Sieradz KK PIVKO Postojna Skore Body Pořadí
Basket Ostrava   60:20 59:8 41:29 160:57 6 1.
KP Brno 20:60   34:26 20:35 74:121 4 3.
LUKS Trojka Sieradz 8:59 26:34   42:44 76:137 3 4.
KK PIVKO Postojna 29:41 35:20 44:42   108:103 5 2.
DÍVKY/ GIRLS U14 – Skupina / Group „A“
  Berlin BK Strakonice LUKS Trojka Sieradz Basket Ostrava Skore Body Pořadí
Berlin   28:31 87:14 82:30 197:75 5 2.
BK Strakonice 31:28   100:11 119:7 250:46 6 1.
LUKS Trojka Sieradz 14:87 11:100   18:24 43:211 3 4.
Basket Ostrava 30:82 7:119 24:18   61:219 4 3.
DÍVKY/ GIRLS U14 – Skupina / Group „B“
  SBŠ Ostrava ŠŠK UNION Košice Konjice Szeged Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   64:17 66:24 57:28 187:69 6 1.
ŠŠK UNION Košice 17:64   14:39 13:52 44:155 3 4.
Konjice 24:66 39:14   18:62 81:142 4 3.
Szeged 28:57 52:13 62:18   142:88 5 2.
DÍVKY/ GIRLS U14 – Skupina / Group „C“
  BK Prosek FELIX Zasavje BK Havířov Zsíros Akadémia Köbáya Score Body Pořadí
BK Prosek   30:74 11:35 25:75 66:184 3 4.
FELIX Zasavje 74:30   37:42 34:30 145:102 5 2.
BK Havířov 35:11 42:37   45:39 122:87 6 1.
Zsíros Akadémia Köbáya 75:25 30:34 39:45   144:104 4 3.
DÍVKY/ GIRLS U13 – Skupina / Group „A“
  SBŠ Ostrava „A“ TJ Loko Krnov ŠŠK Basket Stará Lubovňa Berlin Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava „A“   36:25 42:29 11:29 89:83 5 2.
TJ Loko Krnov 25:36   29:32 12:41 66:109 3 4.
ŠŠK Basket Stará Lubovňa 29:42 32:29   19:43 80:114 4 3.
Berlin 29:11 41:12 43:19   113:42 6 1.
DÍVKY/ GIRLS U13 – Skupina / Group „B“
  SBŠ Ostrava „B“ TJ Start Havířov FELIX Zasavje ŠBK Spišská Nová Ves Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava „B“   69:26 74:15 67:17 210:58 6 1.
TJ Start Havířov 26:69   40:34 22:25 88:128 4 3.
FELIX Zasavje 15:74 34:40   8:22 57:136 3 4.
ŠBK Spišská Nová Ves 17:67 25:22 22:8   64:97 5 2.
DÍVKY/ GIRLS U12 – Skupina / Group „A“
  ŠBK Sadská SC Felix Zasavje ŠŠK UNION Košice BK Prosek Zsíros Akadémia Köbáya Skore Body Pořadí
ŠBK Sadská   32:59 87:6 66:20 33:69 218:154 6 3.
SC Felix Zasavje 59:32   80:11 73:15 30:60 242:118 7 2.
ŠŠK UNION Košice 6:87 11:80   18:53 6:88 41:308 4 5.
BK Prosek 20:66 15:73 53:18   24:61 112:212 5 4.
Zsíros Akadémia Köbáya 69:3 60:30 88:6 61:24   278:93 8 1.
DÍVKY/ GIRLS U12 – Skupina / Group „B“
  SK Bruntál Český Brod KK Litija ŠBK Spišská Nová Ves Szeged Skore Body Pořadí
SK Bruntál   28:36 55:18 51:57 48:23 182:134 6 2.
Český Brod 36:28   41:22 29:25 24:29 130:104 7 1.
KK Litija 18:55 22:41   12:38 33:31 85:165 5 5.
ŠBK Spišská Nová Ves 57:51 25:29 38:12   32:33 152:125 6 3.
Szeged 23:48 29:24 21:33 33:32   106:137 6 4.
DÍVKY/ GIRLS U11 – Skupina / Group „A“
  SBŠ Ostrava „A“ Szeged CBK Košice ŠŠK Basket Stará Lubovňa Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava „A“   57:2 20:53 32:13 109:68 5 2.
Szeged 2:57   0:96 2:51 2:147 3 4.
CBK Košice 53:20 96:0   49:7 198:27 6 1.
ŠŠK Basket Stará Lubovňa 13:32 51:2 7:49   71:83 3 3.
DÍVKY/ GIRLS U11 – Skupina / Group „B“
  SBŠ Ostrava „B“ BKM Piešťany Konjice TYDAM UPJŠ Košice Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava „B“   6:90 4:76 11:37 21:203 3 4
BKM Piešťany 90:6   32:40 41:21 163:67 5 2.
Konjice 76:4 40:32   49:13 165:49 6 1.
TYDAM UPJŠ Košice 37:11 21:41 13:49   71:101 4 3.
DÍVKY/ GIRLS U10
  SBŠ Ostrava ŠBK Sadská SK Bruntál TJ Loko Krnov SC Felix Zasavje „A“ SC Felix Zasavje „B“ Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   14:51 10:13 2:28 8:21 8:30 42:143 5 6.
ŠBK Sadská 51:14   14:20 11:7 31:3 19:43 126:87 8 3.
SK Bruntál 13:10 20:14   10:29 47:6 14:34 104:93 8 4.
TJ Loko Krnov 28:2 7:11 29:10   29:4 17:28 110:55 8 2.
SC Felix Zasavje „A“ 21:8 3:31 6:47 4:29   8:60 42:175 6 5.
SC Felix Zasavje „B“ 30:8 43:19 34:14 28:17 60:8   195:64 10 1.


zpět na „Výsledky Finále - Chlapci“pokračujte na „Výsledky základní části - Chlapci“